اخبار و شایعات پیرامون Xbox Series X | S

176699
thet_rib.jpg

176713
176727
176728
176729
176737
176730
176731
176732
176736
176733
176714
-The Medium ساخته استودیوی لهستانی Bloober در ژانر ترسناک روانشناختی که برای XSX|S و PC در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک بازی The Medium
-بازی Scorn که توسط Ebb Software برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Call of the sea که در سبک ماجراجویی توسط Out of the blue games برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد.
-بازی The Ascent که توسط Neon Giant و در سبک اکشن نقش آفرینی سایبرپانکی برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Second Extinction که توسط Systemic Reaction و در سبک شوتر اول شخص برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
-کمپین بازی Crossfire X که توسط رمدی برای PC و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
482d_tech.png

3me3_poweryourspecs.jpg

176712
-فناوری VRS که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا به شکل بهینه‌ای از تمام قدرت Xbox Series X/S استفاده کنند. بجای آن که تمام سیکل‌های گرافیک را برای تک تک پیکسل‌های روی نمایشگر به کار گیرند، آنها می‌توانند روی بخش‌های خاصی از شخصیت‌های بازی یا اشیاء مهم محیط اولویت بندی کنند. این تکنیک اجازه می‌دهد تا شاهد فریم ریتی پایدار و وضوحی بالاتر باشیم که البته روی کیفیت نهایی تصاویر نیز تاثیر گذار نخواهد بود
-شتاب دهنده سخت افزاری DirectX Ray Tracing که به معنی نورپردازی نزدیک به واقعیت و بازتاب‌های دقیق به صورت real time خواهد بود.
-استفاده از پورت HDMI 2.1 که باعث حالت Low Latency و Variable Refresh Rate در کنسول جدید میشود
-همکاری با کمپانی Seagate برای عرضه هاردهای 1 ترابایتی SSD مخصوص این کنسول که مشابه با کارتریج ویژه سریX|S طراحی میشوند. کنسول این هارد اضافی را نیز به عنوان حافظه ی اصلی شناسایی میکند. این هارد ها، همزمان با کنسول های نسل بعد به بازار عرضه میشوند.
176709
132210

• دارای D-Pad جدید و دکمه‌ی Share
  • استفاده از بلوتوث کم انرژی یا BTLE که در آن داده‌ها به صورت منقطع و محدود ارسال می‌شوند و در عوض مصرف کم انرژی از اولویت بالاتری برخوردار است
  • دارای کمترین Latency با استفاده از تکنولوژی DLI
  • قابلیت پشتیبانی از دستگاه های مختلفی مانند گوشی های هوشمند
  • قابلیت استفاده از پک های باطری قابل شارژ معرفی شده برای کنترلر های elite مایکرسافت
  • امکان به یادآوردم چند دستگاه مختلف (کنسول، کامپیوترهای خانگی یا گوشی های هوشمند) توسط کنترلر که میتولند باعث راحتی هرچه بیشتر جابجایی بدون نیاز به سیم بین آن ها شود.
  • وجود درگاه USB-C که به گیمر اجازه میدهد بدون نیاز به شارژ کنترلر و با اتصال آن به دستگاه، از آن استفاده کند.
  • اضافه کردن یک الگوی نقطه لمسی بر روی بامپر ها و تریگر ها که باعث بهبود احساس و عملکرد در هنگام بازی می شود
مقاله سایت بازی سنتر در مورد کنترلر Xbox Series X|S
176708
ویژگی های جدید

• قابلیت quick resume برای اولین بار برای کنسول های نسل هشت معرفی شد که اجازه میداد در حین انجام بازی به داشبورد کنسول خود رفته و در هر زمان دلخواه، بازی را به سرعت ادامه داد. حال با گسترش این ویژگی امکان استفاده همزمان آن برای چند بازی وجود دارد.
  • تاثیر پویا ورودی یا DLI که میتواند ورودی را بدون تاخیر با چیزی که نمایش داده می‌شود همگام سازی کند تا شاهد کنترلی دقیق‌تر و پاسخگوتر باشیم.
  • ویژگی Smart Delivery که اجازه می دهد تا با تهیه یک نسخه از بازی، به سایر نسخه های بازی نیز بدون پرداخت هزینه اضافی، دسترسی داشت. این قابلیت به خصوص در صورتی که شایعات مربوط معرفی کنسول دوم مایکروسافت حقیقت داشته باشد، می تواند بسیار جالب باشد. گفتنیست گرچه تمام بازی های ساخته شده توسط استودیو های داخلی مایکروسافت از این ویژگی استفاده خواهند کرد، اما استفاده از آن توسط سایر توسعه دهندگان به انتخاب خود آن ها بستگی دارد. با اینحال CD Project Red اولین شرکتی بود که حمایت خود از این ویژگی را اعلام کرد. بر این اساس با تهیه نسخه نسل حاضر بازی بسیار مورد انتظار Cyberpunk 2077 ،بدون پراخت هزینه اضافی به نسخه بهبودیافته نسل بعد این بازی نیز دسترسی خواهید داشت.
سرویس Backward Compatibility

• مایکروسافت پشتیبانی کنسول خود از سرویس بکوارد را تایید کرده است. برخلاف رقیب، سرویس بکوارد مایکروسافت، نه تنها شامل تمام بازی های نسل 8 میشود، بلکه در مجموع 616 بازی از نسل های شش و هفت نیز تحت این سرویس قرار میگیرند.
  • تکنیک بازسازی HDR سری اکس باعث میشود تا تمام بازی های اکس باکس اوریجینال و اکس باکس 360، به صورت اتوماتیک و بدون داشتن اثر منفی منفی روی پرفورمنس بازی، از این ویژگی بهره مند شوند.
  • بر اساس صحبت های جیسون رونالد، تیم بکوارد مایکروسافت، با اختراع تکنیک هایی جدید، امکان دوبرابر شدن نرخ فریم مجموعه مشخصی از بازی های بکوارد، روی XSX|S را فراهم کرده اند. به این صورت که برخی بازی های 30 فریم به 60، و برخی بازی های 60 به 120 فریم بر ثانیه ارتفا می یابند.
  • تایید شده است که قابلیت Quick Resume ، بر روی تمام عناوین نسل های گذشته اکس باکس هم قابل اجرا می باشد و منحصر به بازی های نسل آینده نمیشود.
176707
177104 177105 177106 177107 177108 177109 177110 177111 177112 177113 177114
177115

176706

nmas_poll.png

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
گیم پست تموم بشه باز میتونی همین کارو تکرار کنی تا ۳ هم میشه گرفت

Live.PNG

سلام پس از داستان نسبت تبدیل چی هست اینجا اشاره کرده؟

من یه اکانت Ultimate دیگه بسازم و هومش کنم، میتونم روی اکانت فعلیم بازیهای گیم پس رو ادامه بدم یا قفل میشه؟ (همواره آنلاین هم هستم)، ممنون

آخرین ویرایش:

digdig

کاربر سایت
Nov 23, 2018
139
کمابیش روی همه پلتفرم ها اگه آیپی ایران هستین محدودیتی هایی دارین. اگه قصد دارین این مقدار خرج کنید و کنسول نسل بعدی بگیرین.
بهتون توصیه میکنم قبل اینکار اینترنت خوب + روتری که وی پی ان ساپورت (بین ۵۰۰ تومان تا ۲ تومان) + یه سرویس VPN با کیفیت مثل نورد و اکسپرس بگیرید.
خرجتون ۲ تومان نمیشه. با توجه هزینه اولیه کنسولتون منطقیه و مبلغ بالایی نیست.

حالا بدون دغدغه و محدودیت. میتونید با توجه به سلایق گیمریتون کنسول مورد نظرتون رو انتخاب کنید. این شرایط باعث میشه علاوه بر تجربه بهتر آنلاین. بتونید از سرویس های غیر گیمی مثل یوتیوب اسپاتیفای و سرویس و اپ های معروف دیگه روی کنسول استفاده کنید.
من قبلا ps4 داشتم حدود دو سال پیش مشکلی نداشتم برای اتصال به شبکه پلی استیشن. راجع به تهیه وی پی آن با کیفیت هم عملا فکر بازی آنلاین مثل ایپکس لجندز که من بازی می‌کنم را با وی پی ان باید از سر گذاشت کنار الان همینطوری رو استیم پینگ سرور فرانکفورت 130 است حالا شما فرض کن بخوای کنسول را سر قضیه لاگین شده به حسابت ایکس باکس ات به فیلترشکن وصل کنی. دوستانی که الان ایکس باکس دارند بهتر میتونن کمک کنند در مورد وضعیت اتصال به Xbox live که در چه حط اذیت می‌کنه‌

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
View attachment 200206

سلام پس از داستان نسبت تبدیل چی هست اینجا اشاره کرده؟

من یه اکانت Ultimate دیگه بسازم و هومش کنم، میتونم روی اکانت فعلیم بازیهای گیم پس رو ادامه بدم یا قفل میشه؟ (همواره آنلاین هم هستم)، ممنون

این یه نکته ایه که خیلیا دقت نمیکنن :D
اگه همچنان گیم پس اولتیمیت داشته باشی و گلد بخری با اون نسبت تبدیل میشه به اولتیمیت ولی میتونی صبر کنی اولتیمیتت تموم بشه بعد گلد بخری بعد تبدیل به اولتیمیتش کنی که در اینصورت هر چقدر گلد داری اولتیمیت میشه
آره اکانت دیگه بسازی حتی هومش هم نکنی میتونی بازیاتو روی اکانت خودت بازی کنی- اگه هوم نکنی اون اکانت دومت هم باید ساین این باشه.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
من قبلا ps4 داشتم حدود دو سال پیش مشکلی نداشتم برای اتصال به شبکه پلی استیشن. راجع به تهیه وی پی آن با کیفیت هم عملا فکر بازی آنلاین مثل ایپکس لجندز که من بازی می‌کنم را با وی پی ان باید از سر گذاشت کنار الان همینطوری رو استیم پینگ سرور فرانکفورت 130 است حالا شما فرض کن بخوای کنسول را سر قضیه لاگین شده به حسابت ایکس باکس ات به فیلترشکن وصل کنی. دوستانی که الان ایکس باکس دارند بهتر میتونن کمک کنند در مورد وضعیت اتصال به Xbox live که در چه حط اذیت می‌کنه‌

DNS ها بیشتر از 80 تا 85 درصد رو معمولا حل میکنن که باعث افزایش پینگ هم نمیشه و 10 ثانیه هم وارد کردنش طول نمیکشه
در بقیه موارد هم یک VPN میگیری و رو PC شیر میکنی نیازی هم به روتر و هزینه اضافی نداری

• Like
Reactions: m49663 and digdig

digdig

کاربر سایت
Nov 23, 2018
139
DNS ها بیشتر از 80 تا 85 درصد رو معمولا حل میکنن که باعث افزایش پینگ هم نمیشه و 10 ثانیه هم وارد کردنش طول نمیکشه
در بقیه موارد هم یک VPN میگیری و رو PC شیر میکنی نیازی هم به روتر و هزینه اضافی نداری
همه فرمایشات شما و دوستان درست اما سوال من این بود که در حال حاضر در ۲۴ ساعت شبانه روز چند بار پیش میاد که در حین بازی از اکانت ایکس باکس پرت بشید بیرون اصلا پیش میاد یا همین که دفعه اول لاگین کنید با دی ان اس دیگه لاگین هستین؟

• Like
Reactions: reza51

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
همه فرمایشات شما و دوستان درست اما سوال من این بود که در حال حاضر در ۲۴ ساعت شبانه روز چند بار پیش میاد که در حین بازی از اکانت ایکس باکس پرت بشید بیرون اصلا پیش میاد یا همین که دفعه اول لاگین کنید با دی ان اس دیگه لاگین هستین؟

بنده که تا الان همچین اتفاقی برام نیوفتاده بعید میدونم چنین چیزی برای کسی پیش اومده باشه

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
دوستان من series s خریدم و قبلش هیچ تجربه ای با کنسول های مایکرو نداشتم.گیم پس التیمیتم دارم.الان بازی های ۳۶۰ گیم پس رو دیتاشو بخوام بریزم باید همون نسخه ۳۶۰ رو دانلود کنم؟مثلا گیرز ۲ یا fable ها.کلا دیتای وان و ۳۶۰ دان کنم بریزم میخوره یا نه؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوستان من series s خریدم و قبلش هیچ تجربه ای با کنسول های مایکرو نداشتم.گیم پس التیمیتم دارم.الان بازی های ۳۶۰ گیم پس رو دیتاشو بخوام بریزم باید همون نسخه ۳۶۰ رو دانلود کنم؟مثلا گیرز ۲ یا fable ها.کلا دیتای وان و ۳۶۰ دان کنم بریزم میخوره یا نه؟
salam دوست عزیز.مبارکت باشه :)
کنسولی که گرفتی شامل 4 تا کنسوله(xbox original-xbox 360-xbox one-xbox series S)
بله هر بازی ای که تو game pass هست رو دان کنید رو کنسولتون اجرا میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر