اخبار و شایعات پیرامون Xbox Series X | S

176699
thet_rib.jpg

176713
176727
176728
176729
176737
176730
176731
176732
176736
176733
176714
-The Medium ساخته استودیوی لهستانی Bloober در ژانر ترسناک روانشناختی که برای XSX|S و PC در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک بازی The Medium
-بازی Scorn که توسط Ebb Software برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Call of the sea که در سبک ماجراجویی توسط Out of the blue games برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد.
-بازی The Ascent که توسط Neon Giant و در سبک اکشن نقش آفرینی سایبرپانکی برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Second Extinction که توسط Systemic Reaction و در سبک شوتر اول شخص برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
-کمپین بازی Crossfire X که توسط رمدی برای PC و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
482d_tech.png

3me3_poweryourspecs.jpg

176712
-فناوری VRS که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا به شکل بهینه‌ای از تمام قدرت Xbox Series X/S استفاده کنند. بجای آن که تمام سیکل‌های گرافیک را برای تک تک پیکسل‌های روی نمایشگر به کار گیرند، آنها می‌توانند روی بخش‌های خاصی از شخصیت‌های بازی یا اشیاء مهم محیط اولویت بندی کنند. این تکنیک اجازه می‌دهد تا شاهد فریم ریتی پایدار و وضوحی بالاتر باشیم که البته روی کیفیت نهایی تصاویر نیز تاثیر گذار نخواهد بود
-شتاب دهنده سخت افزاری DirectX Ray Tracing که به معنی نورپردازی نزدیک به واقعیت و بازتاب‌های دقیق به صورت real time خواهد بود.
-استفاده از پورت HDMI 2.1 که باعث حالت Low Latency و Variable Refresh Rate در کنسول جدید میشود
-همکاری با کمپانی Seagate برای عرضه هاردهای 1 ترابایتی SSD مخصوص این کنسول که مشابه با کارتریج ویژه سریX|S طراحی میشوند. کنسول این هارد اضافی را نیز به عنوان حافظه ی اصلی شناسایی میکند. این هارد ها، همزمان با کنسول های نسل بعد به بازار عرضه میشوند.
176709
132210

• دارای D-Pad جدید و دکمه‌ی Share
  • استفاده از بلوتوث کم انرژی یا BTLE که در آن داده‌ها به صورت منقطع و محدود ارسال می‌شوند و در عوض مصرف کم انرژی از اولویت بالاتری برخوردار است
  • دارای کمترین Latency با استفاده از تکنولوژی DLI
  • قابلیت پشتیبانی از دستگاه های مختلفی مانند گوشی های هوشمند
  • قابلیت استفاده از پک های باطری قابل شارژ معرفی شده برای کنترلر های elite مایکرسافت
  • امکان به یادآوردم چند دستگاه مختلف (کنسول، کامپیوترهای خانگی یا گوشی های هوشمند) توسط کنترلر که میتولند باعث راحتی هرچه بیشتر جابجایی بدون نیاز به سیم بین آن ها شود.
  • وجود درگاه USB-C که به گیمر اجازه میدهد بدون نیاز به شارژ کنترلر و با اتصال آن به دستگاه، از آن استفاده کند.
  • اضافه کردن یک الگوی نقطه لمسی بر روی بامپر ها و تریگر ها که باعث بهبود احساس و عملکرد در هنگام بازی می شود
مقاله سایت بازی سنتر در مورد کنترلر Xbox Series X|S
176708
ویژگی های جدید

• قابلیت quick resume برای اولین بار برای کنسول های نسل هشت معرفی شد که اجازه میداد در حین انجام بازی به داشبورد کنسول خود رفته و در هر زمان دلخواه، بازی را به سرعت ادامه داد. حال با گسترش این ویژگی امکان استفاده همزمان آن برای چند بازی وجود دارد.
  • تاثیر پویا ورودی یا DLI که میتواند ورودی را بدون تاخیر با چیزی که نمایش داده می‌شود همگام سازی کند تا شاهد کنترلی دقیق‌تر و پاسخگوتر باشیم.
  • ویژگی Smart Delivery که اجازه می دهد تا با تهیه یک نسخه از بازی، به سایر نسخه های بازی نیز بدون پرداخت هزینه اضافی، دسترسی داشت. این قابلیت به خصوص در صورتی که شایعات مربوط معرفی کنسول دوم مایکروسافت حقیقت داشته باشد، می تواند بسیار جالب باشد. گفتنیست گرچه تمام بازی های ساخته شده توسط استودیو های داخلی مایکروسافت از این ویژگی استفاده خواهند کرد، اما استفاده از آن توسط سایر توسعه دهندگان به انتخاب خود آن ها بستگی دارد. با اینحال CD Project Red اولین شرکتی بود که حمایت خود از این ویژگی را اعلام کرد. بر این اساس با تهیه نسخه نسل حاضر بازی بسیار مورد انتظار Cyberpunk 2077 ،بدون پراخت هزینه اضافی به نسخه بهبودیافته نسل بعد این بازی نیز دسترسی خواهید داشت.
سرویس Backward Compatibility

• مایکروسافت پشتیبانی کنسول خود از سرویس بکوارد را تایید کرده است. برخلاف رقیب، سرویس بکوارد مایکروسافت، نه تنها شامل تمام بازی های نسل 8 میشود، بلکه در مجموع 616 بازی از نسل های شش و هفت نیز تحت این سرویس قرار میگیرند.
  • تکنیک بازسازی HDR سری اکس باعث میشود تا تمام بازی های اکس باکس اوریجینال و اکس باکس 360، به صورت اتوماتیک و بدون داشتن اثر منفی منفی روی پرفورمنس بازی، از این ویژگی بهره مند شوند.
  • بر اساس صحبت های جیسون رونالد، تیم بکوارد مایکروسافت، با اختراع تکنیک هایی جدید، امکان دوبرابر شدن نرخ فریم مجموعه مشخصی از بازی های بکوارد، روی XSX|S را فراهم کرده اند. به این صورت که برخی بازی های 30 فریم به 60، و برخی بازی های 60 به 120 فریم بر ثانیه ارتفا می یابند.
  • تایید شده است که قابلیت Quick Resume ، بر روی تمام عناوین نسل های گذشته اکس باکس هم قابل اجرا می باشد و منحصر به بازی های نسل آینده نمیشود.
176707
177104 177105 177106 177107 177108 177109 177110 177111 177112 177113 177114
177115

176706

nmas_poll.png

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
چندین صفحه الکی بحث کردید انصافا ، من که خیلی وقته گذاشتمش تو بلک لیست .
_________
در مورد آپدیت و فرقش با پلی استیشن تا اونجایی که من اطلاع دارم روی اکس باکس همزمان با دانلود آپدیت نصب هم میشه ولی روی پلی استیشن اول آپدیت دانلود می‌شه و بعد از اتمام دانلود اون رو نصب می‌کنه ، هر کدوم هم مزیت و عیب خودش رو داره.
روی اکس باکس فضای خالی کمتری نیاز هست ولی عوضش برای بازی کردن باید آپدیت تموم شه ، تو پلی استیشن خوبیش اینه همزمان با آپدیت می‌شه بازی کرد در عوضش باید دو برابر حجم آپدیت جای خالی داشته باشی .
نمی‌شه قطعی گفت کدوم 100% از اون یکی بهتره ، بستگی داره هر کس کدوم مورد براش مهمتر هست.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چندین صفحه الکی بحث کردید انصافا ، من که خیلی وقته گذاشتمش تو بلک لیست .
_________
در مورد آپدیت و فرقش با پلی استیشن تا اونجایی که من اطلاع دارم روی اکس باکس همزمان با دانلود آپدیت نصب هم میشه ولی روی پلی استیشن اول آپدیت دانلود می‌شه و بعد از اتمام دانلود اون رو نصب می‌کنه ، هر کدوم هم مزیت و عیب خودش رو داره.
روی اکس باکس فضای خالی کمتری نیاز هست ولی عوضش برای بازی کردن باید آپدیت تموم شه ، تو پلی استیشن خوبیش اینه همزمان با آپدیت می‌شه بازی کرد در عوضش باید دو برابر حجم آپدیت جای خالی داشته باشی .
نمی‌شه قطعی گفت کدوم 100% از اون یکی بهتره ، بستگی داره هر کس کدوم مورد براش مهمتر هست.
روی پلی استیشن اگه همه آپدیت ها برای بازی مورد نظر اومده باشه اول آخرین آپدیت و حجم اولیه فایل خود بازی برای استارت زدن نیم ساعت بازی باهم میگیره یعنی فایل یه تیکه هست بعد که دانلود بازی تموم بشه فایل آپدیت اگه بیاد جدا دانلود میشه ولی شما میتونید بعد ران شدن بازی، بازی کنید و نیازی به آپدیت کامل بازی بعد نصب نیست (اگه آپدیت جدید بعد دانلود کردن کل بازی بیاد)

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
دوستان ببخشید میخواستم بپرسم اپدیت بازیا هم میشه مثل دیتای بازیا با کامپیوتر دانلود کرد بعد از طریق هارد اکسترنال به کنسول اضافه کرد یا نه فقط دیتای بازیا رو میشه باهاشون همچین کاری کرد؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
روی پلی استیشن اگه همه آپدیت ها برای بازی مورد نظر اومده باشه اول آخرین آپدیت و حجم اولیه فایل خود بازی برای استارت زدن نیم ساعت بازی باهم میگیره یعنی فایل یه تیکه هست بعد که دانلود بازی تموم بشه فایل آپدیت اگه بیاد جدا دانلود میشه ولی شما میتونید بعد ران شدن بازی، بازی کنید و نیازی به آپدیت کامل بازی بعد نصب نیست (اگه آپدیت جدید بعد دانلود کردن کل بازی بیاد)
ولی یادش بخیر رفیق قدیمی ۴ رو تا میرفت رو stand by همه دانلودها error میداد D:
جفتشون قابل تحملن الان ولی این مورد اکس یکم رو اعصابه مخصوصا سره این اپدیتهای ۲۰ گیگ ۲۰ گیگ سایبر D:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
منم یه تجربه این چند وقته با کنسول رو بدم. شاید قسمت هاییش بدرد دوستان خورد.

سخت افزار و ظاهر کنسول
من اوایل کنسول گرفتم با ظاهر کنسول زیاد مشکلی نداشتم و اتفاقا با ظاهر مینیمال کنسول حال میکردم [روی لپتاپم پر از استیکره احتمالا روی چهار وجه کنسول رو بزودی پر استیکر بشه :D ] بعد چند هفته که گذشته واقعا حس خیلی بهتری به ظاهر کنسول دارم! بدلیل طراحی مینیمال هیچ وقت حستون به ظاهرش تغییر نمیکنه و الان میگم مایکروسافت بهترین طراحی ممکن رو برای کنسول انجام داده.
در مورد صدای کنسول هم بعد از چند ساعت بازی کردن مدیوم گوشم رو کنار کنسول گذاشتم تقریبا هیچ صدایی نمیداد فقط از بالای کنسول یه باد ملایم گرم میومد و یه جور حس اطمینان میده این کنسول سخت افزارش از کیفیت بالایی ساخته شده و با این ابعاد و این قدرتی که داره لقب هیولا کوچولو برازندشه!

داشبورد و رابط کاربری
با توجه به اینکه One نداشتم و از سیستم عامل ویندوز هم کلا استفاده نمیکنم شاید حدود یک روز طول کشید با UX داشبورد Series کنار بیام.. حس میکنم خیلی جای کار داره و کلا باید برای این نسل این داشبورد overhaul میشد احتمالا تو طول این نسل کم کم انجام میشه! مشکلات که دارم مثل قسمت اچیومنت ها و لیست بازیها و لیست دانلودها دسترسیش سخته و یه سری باگ تو قسمت تنظیمات دیدم ولی قابلیت های زیادی داره که نمیشه چشم پوشی کرد و بعد از چند روز دیگه همه چی دستتون میاد. مثلا قابلیت دانلود تو استندبای که خیلی وقت ها شاید یک روز کنسول من تو حالت استندبای بوده و تو طول اون یک روز اینترنت من چندین بار قطع و وصل شده بود ولی دیدم چندتا بازی تو صف رو تونسته دانلود کنه و یه جوری تو این مدت هیچ مشکلی با قضیه دانلود بازیها نداشته باشم و سرعت راضی کنندست تقریبا تمام ترافیک نت من رو میگیره موقع دانلود. اپ های کاربردی روی استور هست مثل اسپاتیفای و.. که به صورت روزمره حتی بازی نکنم برای آهنگ گوش دادن .. ازشون استفاده میکنم و رابط کاربری خوبی دارن!

قابلیت ها جدید کنسول
نمیدونم شاید کسی کمتر به این قابلیت Quick Resume پرداخته باشه ولی این اواخر خیلی باهاش حال میکنم سویچ کردن بین بازیها و حتی وقتی کنسول رو خاموش میکنم (استندبای) خیلی خوشحالم دیگه هیچوقت نمیخوام لوگو حوصله سر بر بازیها و منوها لودینگ اینا تحمل کنم! تقریبا لودینگی نمیبینید در چند ثانیه که اصلا به چشم نمیاد.

گیم پس (آلتیمیت)
گیم پس دقیقا این حس روی بهتون میده که بچه ای رو انداختین تو یه اتاق اسباب بازی! اینقدر بازی هست که نمیدونید کدوم رو اول امتحان کنید! این گیم پس بزرگترین مزیتش اینه بازیهایی تجربه میکنید شاید اگر گیم پس وجود نداشت هیچ وقت شاید نمیرفتین طرفشون! مثلا ممکن بود من مدیوم رو بازی نمیکردم ولی گیم پس باعث شد این بازی تجربه کنم و بازی رو تا تهش برم و میتونم بگم حتما حتما این بازی رو تجربه کنید شخصا یکی از بهترین تجربه هام بوده! و بازی های indie فراوونی که داره کاش بیشتر تایم داشتم میتونستم تجربشون کنم. آلتیمیت رو سه ماه یک دلار گرفتم ولی در آینده با این تجربه که بهم داده ۱۵ دلار ارزشش داره اگه در آینده بخواد بازیهای یوبیسافت اضافه شه فکر کنم دیگه شما رو از خرید بازی بی نیاز کنه به شدت ارزشمند میشه این سرویس!

کنترلر
شاید تو نگاه اول دسته زیاد تغییر خاصی نکرده و یه مقدار کوچیکتر و طراحی d-pad ها تغییر کرده و اضافه دکمه Share (فکر نمیکردم اینقدر کاربردی باشه :D) این طراحی تکسچرها تو قسمت تریگرها و زیر دسته باعث شده برای من که دستم از بازی مداوم عرق میکنه دیگه مشکلات گذشته رو نداشته باشم! و از این حرکت خیلی راضی ام! دسته هم مثل گذشته خوش دستیش رو حفظ کرده و تغییری که تو d-pad ها انجام داده اونا رو کاربردی تر کرده! برای بازی فایتینگ و به خصوص بازیهای پلتفرمر مثل cyber shadow که بازی میکردم کلا آنالوگ ها رو فراموش کردم و از d-pad ها استفاده میکنم واقعا از طراحی و دقتشون راضی ام به خصوص تو این بازی لازمه چندین دکمه به ترتیب پشت هم به مراتب بزنی که با آنالوگ ها شاید غیر ممکن باشه که یه مرحله رو بی خطا پیش بری! و منتظر استفادش تو بازیها فایتینگ هستم!

تجربه بازی
تمام بازیها با نرخ فریم بالا و HDR و بالاترین رزولشن حس تازه ای میده که باعث شده بارها دستم رو دکمه Share باشه! و به خصوص بازیها بک وارد برم باز تجربه کنم و تجربه متفاوتی بهتون میده! ذخیره شدن سیو ها به صورت کلود واقعا فیچر کاربردیه! مشکل خاصی تو تجربه بازیها ندیدم فقط یه بار که اواسط بازی مدیوم بودم تو یه سکانس بازی کرش میکرد! نمیدونم چندتا اتفاق پشت سر هم افتاد مثل آپدیت ۴ گیگی که برای مدیوم اومد و خاموش شدن یه باره کنسول وسط بازی (رفتن برق) .. نمیدونم واقعا. بازی رو دوباره Reinstall کردم مشکل حل شد! خوب شد بازی حجم زیادی نداشت!

در کل این کنسول هنوز پتانسیل خودش رو نشون نداده با بازیهای واقعا نسل بعدی و بازیهایی که قراره بیاد ارزشش خیلی بالاتر میبره و این همه بازی که قراره هر ماه روی گیم پس بیاد هم ارزش کنسول هم ارزش این سرویس خیلی بیشتر از اینا میکنه.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
منم یه تجربه این چند وقته با کنسول رو بدم. شاید قسمت هاییش بدرد دوستان خورد.

سخت افزار و ظاهر کنسول
من اوایل کنسول گرفتم با ظاهر کنسول زیاد مشکلی نداشتم و اتفاقا با ظاهر مینیمال کنسول حال میکردم [روی لپتاپم پر از استیکره احتمالا روی چهار وجه کنسول رو بزودی پر استیکر بشه :D ] بعد چند هفته که گذشته واقعا حس خیلی بهتری به ظاهر کنسول دارم! بدلیل طراحی مینیمال هیچ وقت حستون به ظاهرش تغییر نمیکنه و الان میگم مایکروسافت بهترین طراحی ممکن رو برای کنسول انجام داده.
در مورد صدای کنسول هم بعد از چند ساعت بازی کردن مدیوم گوشم رو کنار کنسول گذاشتم تقریبا هیچ صدایی نمیداد فقط از بالای کنسول یه باد ملایم گرم میومد و یه جور حس اطمینان میده این کنسول سخت افزارش از کیفیت بالایی ساخته شده و با این ابعاد و این قدرتی که داره لقب هیولا کوچولو برازندشه!

داشبورد و رابط کاربری
با توجه به اینکه One نداشتم و از سیستم عامل ویندوز هم کلا استفاده نمیکنم شاید حدود یک روز طول کشید با UX داشبورد Series کنار بیام.. حس میکنم خیلی جای کار داره و کلا باید برای این نسل این داشبورد overhaul میشد احتمالا تو طول این نسل کم کم انجام میشه! مشکلات که دارم مثل قسمت اچیومنت ها و لیست بازیها و لیست دانلودها دسترسیش سخته و یه سری باگ تو قسمت تنظیمات دیدم ولی قابلیت های زیادی داره که نمیشه چشم پوشی کرد و بعد از چند روز دیگه همه چی دستتون میاد. مثلا قابلیت دانلود تو استندبای که خیلی وقت ها شاید یک روز کنسول من تو حالت استندبای بوده و تو طول اون یک روز اینترنت من چندین بار قطع و وصل شده بود ولی دیدم چندتا بازی تو صف رو تونسته دانلود کنه و یه جوری تو این مدت هیچ مشکلی با قضیه دانلود بازیها نداشته باشم و سرعت راضی کنندست تقریبا تمام ترافیک نت من رو میگیره موقع دانلود. اپ های کاربردی روی استور هست مثل اسپاتیفای و.. که به صورت روزمره حتی بازی نکنم برای آهنگ گوش دادن .. ازشون استفاده میکنم و رابط کاربری خوبی دارن!

قابلیت ها جدید کنسول
نمیدونم شاید کسی کمتر به این قابلیت Quick Resume پرداخته باشه ولی این اواخر خیلی باهاش حال میکنم سویچ کردن بین بازیها و حتی وقتی کنسول رو خاموش میکنم (استندبای) خیلی خوشحالم دیگه هیچوقت نمیخوام لوگو حوصله سر بر بازیها و منوها لودینگ اینا تحمل کنم! تقریبا لودینگی نمیبینید در چند ثانیه که اصلا به چشم نمیاد.

گیم پس (آلتیمیت)
گیم پس دقیقا این حس روی بهتون میده که بچه ای رو انداختین تو یه اتاق اسباب بازی! اینقدر بازی هست که نمیدونید کدوم رو اول امتحان کنید! این گیم پس بزرگترین مزیتش اینه بازیهایی تجربه میکنید شاید اگر گیم پس وجود نداشت هیچ وقت شاید نمیرفتین طرفشون! مثلا ممکن بود من مدیوم رو بازی نمیکردم ولی گیم پس باعث شد این بازی تجربه کنم و بازی رو تا تهش برم و میتونم بگم حتما حتما این بازی رو تجربه کنید شخصا یکی از بهترین تجربه هام بوده! و بازی های indie فراوونی که داره کاش بیشتر تایم داشتم میتونستم تجربشون کنم. آلتیمیت رو سه ماه یک دلار گرفتم ولی در آینده با این تجربه که بهم داده ۱۵ دلار ارزشش داره اگه در آینده بخواد بازیهای یوبیسافت اضافه شه فکر کنم دیگه شما رو از خرید بازی بی نیاز کنه به شدت ارزشمند میشه این سرویس!

کنترلر
شاید تو نگاه اول دسته زیاد تغییر خاصی نکرده و یه مقدار کوچیکتر و طراحی d-pad ها تغییر کرده و اضافه دکمه Share (فکر نمیکردم اینقدر کاربردی باشه :D) این طراحی تکسچرها تو قسمت تریگرها و زیر دسته باعث شده برای من که دستم از بازی مداوم عرق میکنه دیگه مشکلات گذشته رو نداشته باشم! و از این حرکت خیلی راضی ام! دسته هم مثل گذشته خوش دستیش رو حفظ کرده و تغییری که تو d-pad ها انجام داده اونا رو کاربردی تر کرده! برای بازی فایتینگ و به خصوص بازیهای پلتفرمر مثل cyber shadow که بازی میکردم کلا آنالوگ ها رو فراموش کردم و از d-pad ها استفاده میکنم واقعا از طراحی و دقتشون راضی ام به خصوص تو این بازی لازمه چندین دکمه به ترتیب پشت هم به مراتب بزنی که با آنالوگ ها شاید غیر ممکن باشه که یه مرحله رو بی خطا پیش بری! و منتظر استفادش تو بازیها فایتینگ هستم!

تجربه بازی
تمام بازیها با نرخ فریم بالا و HDR و بالاترین رزولشن حس تازه ای میده که باعث شده بارها دستم رو دکمه Share باشه! و به خصوص بازیها بک وارد برم باز تجربه کنم و تجربه متفاوتی بهتون میده! ذخیره شدن سیو ها به صورت کلود واقعا فیچر کاربردیه! مشکل خاصی تو تجربه بازیها ندیدم فقط یه بار که اواسط بازی مدیوم بودم تو یه سکانس بازی کرش میکرد! نمیدونم چندتا اتفاق پشت سر هم افتاد مثل آپدیت ۴ گیگی که برای مدیوم اومد و خاموش شدن یه باره کنسول وسط بازی (رفتن برق) .. نمیدونم واقعا. بازی رو دوباره Reinstall کردم مشکل حل شد! خوب شد بازی حجم زیادی نداشت!

در کل این کنسول هنوز پتانسیل خودش رو نشون نداده با بازیهای واقعا نسل بعدی و بازیهایی که قراره بیاد ارزشش خیلی بالاتر میبره و این همه بازی که قراره هر ماه روی گیم پس بیاد هم ارزش کنسول هم ارزش این سرویس خیلی بیشتر از اینا میکنه.
بسیار عالی، ظاهر کنسول نمیدونم چجوریه که منو یاد x360 elite میندازه، خیلی دوسش دارم?
از قابلیتهای دکمه share که گفتی خیلی کاربردیه، بیشتر میگی؟
و اینکه دکمه sync پشت دسته بغل ورودی type C رو نگه دار و بلوتوث گوشیتو روشن کن و دسته رو وصل کن به گوشیت، بعد دکمه sync رو دو بار بزن ببین سوییچ میشه رو کنسول؟ (بدون نگه داشتن دکمه و سینک کردن دوباره)، میگن این قابلیت جدید دسته های series x|sه.

❄یک پیشنهاد برای شما و دوستانیکه زیاد از بازیها clip و screeshot میگیرند دارم، چون چند وقت پیش برای خودم یه مشکلی پیش اومد اینکه یهو دیدم clip ها و عکسهاییکه گرفتم بخاطر نبود جا تو هارد از پایین (قدیمیها) شروع کرده خود به خود پاک کردن....
..... هر چند وقت یک بار clip ها و Screenshot هاتونو توی xbox live یا oneDrive مایکروسافت آپلود کنید که یهو پاک شد بخاطر نبود جا حالتون گرفته نشه. توی لایو اگه آپلود کردید با برنامه موبایلی xboxمیتونید بگیریدش، توی onedrive آپلود کردید توی برنامه موبایل_ویندوزی_و تو کنسول onedrive میتونید ازشون استفاده کنید❄

آخرین ویرایش:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
بسیار عالی، ظاهر کنسول نمیدونم چجوریه که منو یاد x360 elite میندازه، خیلی دوسش دارم?
از قابلیتهای دکمه share که گفتی خیلی کاربردیه، بیشتر میگی؟
و اینکه دکمه sync پشت دسته بغل ورودی type C رو نگه دار و بلوتوث گوشیتو روشن کن و دسته رو وصل کن به گوشیت، بعد دکمه sync رو دو بار بزن ببین سوییچ میشه رو کنسول؟ (بدون نگه داشتن دکمه و سینک کردن دوباره)، میگن این قابلیت جدید دسته های series x|sه.

❄یک پیشنهاد برای شما و دوستانیکه زیاد از بازیها clip و screeshot میگیرند دارم، چون چند وقت پیش برای خودم یه مشکلی پیش اومد اینکه یهو دیدم clip ها و عکسهاییکه گرفتم بخاطر نبود جا تو هارد از پایین (قدیمیها) شروع کرده خود به خود پاک کردن....
..... هر چند وقت یک بار clip ها و Screenshot هاتونو توی xbox live یا oneDrive مایکروسافت آپلود کنید که یهو پاک شد بخاطر نبود جا حالتون گرفته نشه. توی لایو اگه آپلود کردید با برنامه موبایلی xboxمیتونید بگیریدش، توی onedrive آپلود کردید توی برنامه موبایل_ویندوزی_و تو کنسول onedrive میتونید ازشون استفاده کنید❄
دکمه share کاربرد خاصی غیر اسکرین شات نداره گفتم برای من کاربردیه چون دم دسته در حین بازی زیاد ازش استفاده میکنم و میتونی تو صحنه اکشن و شلوغ صحنه ها خوبی رو شکار کنی.
اون رو هنوز تست نکردم. تست کنم اینجا بهتون میگم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aha2012 and reza51

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر