اخبار و شایعات پیرامون Xbox Series X | S

176699
thet_rib.jpg

176713
176727
176728
176729
176737
176730
176731
176732
176736
176733
176714
-The Medium ساخته استودیوی لهستانی Bloober در ژانر ترسناک روانشناختی که برای XSX|S و PC در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک بازی The Medium
-بازی Scorn که توسط Ebb Software برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Call of the sea که در سبک ماجراجویی توسط Out of the blue games برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد.
-بازی The Ascent که توسط Neon Giant و در سبک اکشن نقش آفرینی سایبرپانکی برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Second Extinction که توسط Systemic Reaction و در سبک شوتر اول شخص برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
-کمپین بازی Crossfire X که توسط رمدی برای PC و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
482d_tech.png

3me3_poweryourspecs.jpg

176712
-فناوری VRS که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا به شکل بهینه‌ای از تمام قدرت Xbox Series X/S استفاده کنند. بجای آن که تمام سیکل‌های گرافیک را برای تک تک پیکسل‌های روی نمایشگر به کار گیرند، آنها می‌توانند روی بخش‌های خاصی از شخصیت‌های بازی یا اشیاء مهم محیط اولویت بندی کنند. این تکنیک اجازه می‌دهد تا شاهد فریم ریتی پایدار و وضوحی بالاتر باشیم که البته روی کیفیت نهایی تصاویر نیز تاثیر گذار نخواهد بود
-شتاب دهنده سخت افزاری DirectX Ray Tracing که به معنی نورپردازی نزدیک به واقعیت و بازتاب‌های دقیق به صورت real time خواهد بود.
-استفاده از پورت HDMI 2.1 که باعث حالت Low Latency و Variable Refresh Rate در کنسول جدید میشود
-همکاری با کمپانی Seagate برای عرضه هاردهای 1 ترابایتی SSD مخصوص این کنسول که مشابه با کارتریج ویژه سریX|S طراحی میشوند. کنسول این هارد اضافی را نیز به عنوان حافظه ی اصلی شناسایی میکند. این هارد ها، همزمان با کنسول های نسل بعد به بازار عرضه میشوند.
176709
132210

• دارای D-Pad جدید و دکمه‌ی Share
  • استفاده از بلوتوث کم انرژی یا BTLE که در آن داده‌ها به صورت منقطع و محدود ارسال می‌شوند و در عوض مصرف کم انرژی از اولویت بالاتری برخوردار است
  • دارای کمترین Latency با استفاده از تکنولوژی DLI
  • قابلیت پشتیبانی از دستگاه های مختلفی مانند گوشی های هوشمند
  • قابلیت استفاده از پک های باطری قابل شارژ معرفی شده برای کنترلر های elite مایکرسافت
  • امکان به یادآوردم چند دستگاه مختلف (کنسول، کامپیوترهای خانگی یا گوشی های هوشمند) توسط کنترلر که میتولند باعث راحتی هرچه بیشتر جابجایی بدون نیاز به سیم بین آن ها شود.
  • وجود درگاه USB-C که به گیمر اجازه میدهد بدون نیاز به شارژ کنترلر و با اتصال آن به دستگاه، از آن استفاده کند.
  • اضافه کردن یک الگوی نقطه لمسی بر روی بامپر ها و تریگر ها که باعث بهبود احساس و عملکرد در هنگام بازی می شود
مقاله سایت بازی سنتر در مورد کنترلر Xbox Series X|S
176708
ویژگی های جدید

• قابلیت quick resume برای اولین بار برای کنسول های نسل هشت معرفی شد که اجازه میداد در حین انجام بازی به داشبورد کنسول خود رفته و در هر زمان دلخواه، بازی را به سرعت ادامه داد. حال با گسترش این ویژگی امکان استفاده همزمان آن برای چند بازی وجود دارد.
  • تاثیر پویا ورودی یا DLI که میتواند ورودی را بدون تاخیر با چیزی که نمایش داده می‌شود همگام سازی کند تا شاهد کنترلی دقیق‌تر و پاسخگوتر باشیم.
  • ویژگی Smart Delivery که اجازه می دهد تا با تهیه یک نسخه از بازی، به سایر نسخه های بازی نیز بدون پرداخت هزینه اضافی، دسترسی داشت. این قابلیت به خصوص در صورتی که شایعات مربوط معرفی کنسول دوم مایکروسافت حقیقت داشته باشد، می تواند بسیار جالب باشد. گفتنیست گرچه تمام بازی های ساخته شده توسط استودیو های داخلی مایکروسافت از این ویژگی استفاده خواهند کرد، اما استفاده از آن توسط سایر توسعه دهندگان به انتخاب خود آن ها بستگی دارد. با اینحال CD Project Red اولین شرکتی بود که حمایت خود از این ویژگی را اعلام کرد. بر این اساس با تهیه نسخه نسل حاضر بازی بسیار مورد انتظار Cyberpunk 2077 ،بدون پراخت هزینه اضافی به نسخه بهبودیافته نسل بعد این بازی نیز دسترسی خواهید داشت.
سرویس Backward Compatibility

• مایکروسافت پشتیبانی کنسول خود از سرویس بکوارد را تایید کرده است. برخلاف رقیب، سرویس بکوارد مایکروسافت، نه تنها شامل تمام بازی های نسل 8 میشود، بلکه در مجموع 616 بازی از نسل های شش و هفت نیز تحت این سرویس قرار میگیرند.
  • تکنیک بازسازی HDR سری اکس باعث میشود تا تمام بازی های اکس باکس اوریجینال و اکس باکس 360، به صورت اتوماتیک و بدون داشتن اثر منفی منفی روی پرفورمنس بازی، از این ویژگی بهره مند شوند.
  • بر اساس صحبت های جیسون رونالد، تیم بکوارد مایکروسافت، با اختراع تکنیک هایی جدید، امکان دوبرابر شدن نرخ فریم مجموعه مشخصی از بازی های بکوارد، روی XSX|S را فراهم کرده اند. به این صورت که برخی بازی های 30 فریم به 60، و برخی بازی های 60 به 120 فریم بر ثانیه ارتفا می یابند.
  • تایید شده است که قابلیت Quick Resume ، بر روی تمام عناوین نسل های گذشته اکس باکس هم قابل اجرا می باشد و منحصر به بازی های نسل آینده نمیشود.
176707
177104 177105 177106 177107 177108 177109 177110 177111 177112 177113 177114
177115

176706

nmas_poll.png

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
مودمی که قیمتش مناسب باشه و بشه روش vpn l2tp زد سراغ داری ؟
اگه زیاد به ور رفتن با روتر علاقه داری روتر میکروتیک بگیر که امکاناتش خیلی زیاده ولی روترهای معمولی مثلا tp link هم خوبن.کار کردن باهاشون هم آسونه. tplink tl-wr840n فکر کنم این داره

• Like
Reactions: hp3in_pro

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
سلام دوستان،
در رابطه با مشکل ایکس باکس:
لطفا یه متن طولانی برای جمع کردن امضای مجازی و یه متن کوتاه و یه هشتگ برای شبکه های اجتماعی آماده کنید. با توجه به اینکه در اول نسل هستیم و احتمال حذف این محدودیت و مشکل بیشتره، لطفا زودتر عمل کنیم.
ماکروسافت طبق یک اصول و پروسه و منطقی این حرکت کرده بعیده با هشتگ چیزی رو تغییر بده اونم برای کشوری که اصلا جایگاهیی نداره حالا لایسنس و کپی رایت و... به کنار نسل قبل هم هشتگ زده شد ولی فایده ای نداره گویا

متوجه نشدیم دقیقا چجوری این احتمال رو دادید که احتمال حذف این محدودیت بیشتره در حال حاضر . چه بسا میتونه خطرناک هم باشه

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
ماکروسافت طبق یک اصول و پروسه و منطقی این حرکت کرده بعیده با هشتگ چیزی رو تغییر بده اونم برای کشوری که اصلا جایگاهیی نداره حالا لایسنس و کپی رایت و... به کنار نسل قبل هم هشتگ زده شد ولی فایده ای نداره گویا

متوجه نشدیم دقیقا چجوری این احتمال رو دادید که احتمال حذف این محدودیت بیشتره در حال حاضر . چه بسا میتونه خطرناک هم باشه
میشه خطرناکش رو بگی چرا ؟! ?
روی ویندوز دسترسی جلوی استور کاربرای ایرانی گرفته ؟! توی azure یا گیتهاب من که دارم استفاده میکنم دسترسیمو گرفته ؟! دقیقا کدوم پلتفرمش جلوی ایرانیا رو‌ مثل xbox آیپی بسته یعنی منطقا باید تو xbox این محدودیت نباشه
و وقتی از مواضع پولیش عقب میکشه از این موضع عقب نشینه ؟! چیزی که هیچ خرجی براش نداره اگه تعداد چند صد نفر بشن و صدا جایی برسه

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
یک سر به توضیحات خودده ماکروسافت و ساپورت ایکس باکس بزن بعد نقل قول کن استاد

یو اس گاورمنت هم بدونی چیه بد نیست

اینکه بدونی چرا اوضاع برای کاربر ایرانی اینجوریه واقعا همچین سئوالهایی نمیکردی

چند صد نفر چیه شما با یک میلیون نفر زحمتشو بکش چیزی عوض نمیشه چون قرار نیست عوض بشه قانونا . اگر قانون رو بشناسید فکت صادر نمیکنید که اگر فلان شود فلان خواهد شد

7سال قبل دغدغه مند شدن شما ملت جویا بودن

Iran IP for Xbox Live

Connecting from Iran

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
مایکروسافت اگر خدماتی به ایرانی بده قوانین فدرال نقض کرده اصلا ورود کنسول به ایران از سمت آمریکا ممنوعه حالا چون از دبی میرن میارن دلیل بر اینکه مایکرو نباید قوانین فدرال اجرا کنه نیست در واقع هر محصول تولید آمریکا به شکل مستقیم یا با واسطه نباید به ایران ارسال بشه
گیت هاب هم مجوز گرفتن از دولت وگرنه تحریم میموند
همین خدمات رایگان گوگل هم که استفاده میکنید دوره اوباما مجوز دادن وگرنه خیلی از خدمات گوگل مثل مپ اون موقع در دسترس نبود از اواسط دوره اوباما مجوز دادن
احتمال اینکه اتفاقی بیافته انقدر کمه به ریسکش نمیارزه یهو برمیگردن بدترش هم میکنن واسمون

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
شما فکر کن پول گیم پس بدی پول گلد و.. بدی بعد اگه شکایتی داشته باشی برای dns احتمال داغونتر شدن اونم هست .

البته اونا کار غیر قانونی نمیکنن ولی خوب جایگاه ما در ایران مشخصه

باد کاشتیم که الان طوفان درو میکنیم

• Like
Reactions: AAKH1361

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
دوستان من راه حل را بهتون گفتم روتر بگیرن و کاهش پینگ یا رفع تحریم را داخلش بزنید و حله!

در رابطه با تحریم هم بخش ایکس باکس مایکروسافت کاسه داغتر از آش شده!
من دقیقا متوجه نشدم چرا بخش ایکس باکس تحریمه ولی من رو ویندوز به راحتی از گیم پس و ... استفاده میکنم و از استور خرید میکنم?
اگر قوانین بود الان اپل هم باید دسترسی ایرانی ها رو به عنوان کاربر عادی محدود میکرد ... ولی میبینم تمام سرویس ها حتی استریم اپل TV پلاس هم فعاله

• Like
Reactions: reza51 and z2s sas

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
یک سر به توضیحات خودده ماکروسافت و ساپورت ایکس باکس بزن بعد نقل قول کن استاد

یو اس گاورمنت هم بدونی چیه بد نیست

اینکه بدونی چرا اوضاع برای کاربر ایرانی اینجوریه واقعا همچین سئوالهایی نمیکردی

چند صد نفر چیه شما با یک میلیون نفر زحمتشو بکش چیزی عوض نمیشه چون قرار نیست عوض بشه قانونا . اگر قانون رو بشناسید فکت صادر نمیکنید که اگر فلان شود فلان خواهد شد

7سال قبل دغدغه مند شدن شما ملت جویا بودن

Iran IP for Xbox Live

Connecting from Iran
آره فقط تو میدونی که چرا اوضاع اینجوریه. باهوش کی بودی؟
لینک اولت یه ادمین مایکروسافت جواب داده که از هیچی خبر نداره و رفته نت رو سرچ کرده بعد فهمیده ایکس باکس لایو به طور رسمی هیچوقت در ایران فعال نبوده. lol . با همه این اوصاف در آخر هم نگفته به هیچ وجه امکانش نیست. گفته این موضوع باید با افراد مهمتری در ایکس باکس مطرح بشه تا اونا تصمیم بگیرن.
لینک دومت هم دوتا کاربر که کاسه داغتر از آش هستن اومدن جواب دادن. یعنی حتی ادمین فروم هم نیستن. دوتا کاربر عادی!
گوگل،استیم و حتی بعضی از محصولات خود مایکروسافت برای ایرانیها در دسترس هستن. ایکس باکس لایو هم فرقی با اینها نمیکنه.
"یو اس گاورمنت" :))

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
مایکروسافت اگر خدماتی به ایرانی بده قوانین فدرال نقض کرده اصلا ورود کنسول به ایران از سمت آمریکا ممنوعه حالا چون از دبی میرن میارن دلیل بر اینکه مایکرو نباید قوانین فدرال اجرا کنه نیست در واقع هر محصول تولید آمریکا به شکل مستقیم یا با واسطه نباید به ایران ارسال بشه
گیت هاب هم مجوز گرفتن از دولت وگرنه تحریم میموند
همین خدمات رایگان گوگل هم که استفاده میکنید دوره اوباما مجوز دادن وگرنه خیلی از خدمات گوگل مثل مپ اون موقع در دسترس نبود از اواسط دوره اوباما مجوز دادن
احتمال اینکه اتفاقی بیافته انقدر کمه به ریسکش نمیارزه یهو برمیگردن بدترش هم میکنن واسمون
دوست من چی به چی ربط میدی! دولت فدرال بیاد یه سرویس سرگرمی (هیچ ربطی به دولتی نداره) گیر بده به یه کشور سرویس نده؟! بعد به سرویس هایی که امکان استفاده دولت ازش داره مثل گیتهاب بگه سرویس بده! نزنین این حرفارو خندمون میگیره! تنها دلیلش همون نقض قوانین کپی رایته .. الان شرایط فرق کرده و تغییر نسل احتمالا باز بشه امیدوار بود و هیچ اتفاق بدتری نمیفته! حرکته اگه نتیجه ای نده هیچ ضرری هم نداره!
انگار سر کوچه همه ما نمایندگی های نینتندو و سونی هست که میتونیم از سرویساشون استفاده کنیم! :D

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
آره فقط تو میدونی که چرا اوضاع اینجوریه. باهوش کی بودی؟
لینک اولت یه ادمین مایکروسافت جواب داده که از هیچی خبر نداره و رفته نت رو سرچ کرده بعد فهمیده ایکس باکس لایو به طور رسمی هیچوقت در ایران فعال نبوده. lol . با همه این اوصاف در آخر هم نگفته به هیچ وجه امکانش نیست. گفته این موضوع باید با افراد مهمتری در ایکس باکس مطرح بشه تا اونا تصمیم بگیرن.
لینک دومت هم دوتا کاربر که کاسه داغتر از آش هستن اومدن جواب دادن. یعنی حتی ادمین فروم هم نیستن. دوتا کاربر عادی!
گوگل،استیم و حتی بعضی از محصولات خود مایکروسافت برای ایرانیها در دسترس هستن. ایکس باکس لایو هم فرقی با اینها نمیکنه.
"یو اس گاورمنت" :))
استاد متخصص رزولیشن- اونا مثال ـه افرادی هستن که میخواستن کار امروز شماهارو انجام بدن با هشتگ زدن و.....سال 2013 تلاش کردن امروز 2021 هیچ خبری نیست

وعلا دلیل اصلی چه قرائت ش چه گذاشتن لینک ش با قوانین سایت داخلی هم مغایرت داره حتی

گوگل استیم و حتی استور ماکروسافت.. هیچ ربطی به داستان دی ان اس ایکس باکس نداره

شما حالا بگرد ببین کجا چیزی پیدا میکنی که طبق قوانین آمریکا و... ماکروسافت موظفه به ایران خدمات بده . شما وارد ریجن استورهای مختلف میشید دلیل نمیشه که خدمات برای شما ایرانی باشه شما با یا ریجن امارات طرف هستید یا اروپا یا آمریکا

مثال هایی که میزنید از دیگر پلتفرمها بازم هیچ ارتباطی نداره بازم شما دارید با ipایران متصل میشید به استور و خدمات امارات و آمریکا و جاهای دیگه اینقدر ساده ست حتی این مورد مسائل

خواهش قبل نقل قول یا یکم خودتون پیگیر باشید یا الکی موضوع رو کش ندید چون 0تا 100 ماجرا کاملا مشخصه

تنها کاری که از دستتون بر میاد هشتگ زدن هست مثل کاری که 8ساله انجام میدن

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
دوست من چی به چی ربط میدی! دولت فدرال بیاد یه سرویس سرگرمی (هیچ ربطی به دولتی نداره) گیر بده به یه کشور سرویس نده؟! بعد به سرویس هایی که امکان استفاده دولت ازش داره مثل گیتهاب بگه سرویس بده! نزنین این حرفارو خندمون میگیره! تنها دلیلش همون نقض قوانین کپی رایته .. الان شرایط فرق کرده و تغییر نسل احتمالا باز بشه امیدوار بود و هیچ اتفاق بدتری نمیفته! حرکته اگه نتیجه ای نده هیچ ضرری هم نداره!
انگار سر کوچه همه ما نمایندگی های نینتندو و سونی هست که میتونیم از سرویساشون استفاده کنیم! :D
شما هر چقدر دوست داری بخند ولی قانون آمریکا همینه بغیر از اون ایالتها هم قوانین تحریم جداگانه دارند این واقعیت تلخی که درش زندگی میکنیم قانون هم گیم و غیر گیم نداره تحریم مسائل مرتبط با گیم هم این اولین بار نیست اتفاق میافته شرکتای دیگه هم بودن
احساسی به مسائل دارید نگاه میکنید
من هم با شما هم دردم ولی نظر من همینه که گفتم

• Like
Reactions: AAKH1361

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
خیلی ساده ست اینکه میرید استور امارات یا آمریکا دلیل نمیشه که خدماتی برای شما ایرانی در نظر گرفته باشن

مثال خدمات و.. کافیه استور امارات و عربستان و امثال اعهم رو نگاه کنید

• Smile
Reactions: IMANOKA

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این دعوا ها برای چی هست، چهارتا هشتگو چمیدونم چهارتا کامنت توی فلان توییتر چه انرژی و هزینه ای از آدم میگیره که انجام نده، من یادمه زمان 360 هم یه دوره لایو فیلتر شد از فیلتر در اومد، خلاصه حتی اگه تلاش شما بی تاثیر هم بود باز باید سعیتون رو میکردین الان که امید هست از تحریم در بیاد، والا سنگ مفت گنجیشک مفت، دیگه این یه سری فاز منفی ها کجا بنده، کلا همیشه فاز منفی باید بدن یه سریه چه توی تاپیک کنسولی چه قیمتی، پست ها رو توی بقیه تاپیک ها دنبال کنید همه چی دستتون میاد، آقا اصلا dont feed troll جواب فاز منفی ارسال کننده ها رو ندین کارخودتون رو بکنید، تموم شد رفت

GTA San Andreas

کاربر سایت
Mar 22, 2017
249
نام
مهراد
لطفا سریعتر یه هشتگ رو تعیین کنید
من به شخصه حمایت می کنم و به هرکی که میشناسم معرفی میکنم
ایده خیلی خوبیه و اگه کامیونیتی گیمر های ایرانی یا حتی کسایی که ایرانی نیستن هم حمایت کنن میشه به جایی رسید
و اینکه غیر از توییتر، تو اپلیکیشن های دیگه‌ای هم مثل فیس‌بوک فعالیتی می کنید؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر