نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

به نمایش Xbox چه امتیازی می دید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    238
آقا فیبل مشخص بود که کلا in game هست و دارن گیم پلی نشون میدن.
خیلی از صحنه های بازی کاملا مشخصه در گیم پلی هست.
گرافیک اش واقعا عالیه.
اون تیکه جک و لوبیا سحر آمیز اش هم خیلی با مزه بود..
فیبل خیلی عالی بود. تریلر رو با کیفیت بالا ببینید حتما.

رفقا این رو هم در نظر بگیرید که 343 و The Coalition و id و Machine Games و The Initiative و Double Fine و Undead Labs و Arkane و Tango و یکی دو استودیو دیگر که فراموش کردم هیچ محتوایی نمایش ندادند.به نظر بنده از همین لحظه می توان قطار هایپ سال بعد رو هم استارت زد!

فیبل گیم پلی هم نشون دادن.گرافیک واقعا عالی داشت شاید بشه گفت نسل نهمی ترین گرافیکی هسخ که دیدیم(با توجه به وسعت)
استارفیلد هم که دیگه جای حرفی باقی نذاشت.در کل شوکیس استاندارد و خیلی خوبی بود به این میگن شوکیس.نه شوکیس سونی که متاسفانه ۳ تا فرست پارتی نشون دادن ۲ تاش gaas بود.همین شوکیس میتونه هر کسی وسوسه کنه حداقل یه ایکس باکس سریز اس هم بگیره.این همه بازی اونم روز اول رو گیم پس.

شوکیس اینقدر خوب بود که با وجود نمایش 13تا فرست پارتی، من میگفتم الان بعد دایرکت ی World Premiere میزنه و گیرز یا ولفشتاین رو معرفی میکنه :))

نمیدونم کیا مثل من بودند ولی این شوکیس جوری بود که میشد انتظار هرچی رو داشت:x

فیبل گیم پلی هم نشون دادن.گرافیک واقعا عالی داشت شاید بشه گفت نسل نهمی ترین گرافیکی هسخ که دیدیم(با توجه به وسعت)
استارفیلد هم که دیگه جای حرفی باقی نذاشت.در کل شوکیس استاندارد و خیلی خوبی بود به این میگن شوکیس.نه شوکیس سونی که متاسفانه ۳ تا فرست پارتی نشون دادن ۲ تاش gaas بود.همین شوکیس میتونه هر کسی وسوسه کنه حداقل یه ایکس باکس سریز اس هم بگیره.این همه بازی اونم روز اول رو گیم پس.
دیشب که چیزه دیگه میگفتی
یادته؟

رفقا این رو هم در نظر بگیرید که 343 و The Coalition و id و Machine Games و The Initiative و Double Fine و Undead Labs و Arkane و Tango و یکی دو استودیو دیگر که فراموش کردم هیچ محتوایی نمایش ندادند.به نظر بنده از همین لحظه می توان قطار هایپ سال بعد رو هم استارت زد!

قطعا همينه
الان رسيدن به همون نقطه اي كه سالانه ٤ تا بازي بزرگ فرست پارتي مياد رو گيم پس
و فرست پارتيها روي غلتك افتادن :D

اكتي بليز رو كجا قرار بديم؟

نقطه ضعف نمایش هلبلید بود. همچنان بدون تاریخ و بدون گیم‌پلی درست‌درمون و گرافیکی هم نسبت به نمایش اولش Downgrade مشهوده.

Fable سورپرایز بود گیمپلی‌ش.

و با وجود استارفیلد امتیازش قطعا A هست.
آره دانگرید مشهوده :))
رسما فیلم شده گرافیک بازی
Senua's Saga_ Hellblade II - The Senua Trailer 1-2 screenshot.jpg

Senua's Saga_ Hellblade II - The Senua Trailer 2-21 screenshot.jpg

Senua's Saga_ Hellblade II - The Senua Trailer 2-1 screenshot.jpg

Senua's Saga_ Hellblade II - The Senua Trailer 2-5 screenshot.jpg

Senua's Saga_ Hellblade II - The Senua Trailer 3-14 screenshot.jpg

قبول دارید خیلی وقت بود اینطور خوشحال و هایپ نشده بودیم؟
رفتیم به موود E3 های چند سال پیش
شست برد هرچی عن و گوه تو شوکیس سونی و سامرگیم فست بود
پس از مدت ها یادمون اومد به عشق چه نوع بازیهای گیمر شدیم که استارفیلد قطعا جز اونها مبشه نه این GAAS های بنفش صورتی woke
این شوکیس رو باید تقدیم کرد به اونا که میگفتن گیمپس کیفیت بازیهارو پایین آورده

شوکیس اینقدر خوب بود که با وجود نمایش 13تا فرست پارتی، من میگفتم الان بعد دایرکت ی World Premiere میزنه و گیرز یا ولفشتاین رو معرفی میکنه :))

نمیدونم کیا مثل من بودند ولی این شوکیس جوری بود که میشد انتظار هرچی رو داشت:x

من باورم نميشه اصلا ثرد پارتيها كجا بودن يه استاروارز و پرسونا و ياكوزا يادمه
اهان فانتوم ليبرتي هم بود
لعنتي همش فرست پارتي ؟؟؟
كاملا اكس باكس نشون داد پلتفورم هولدر بودن و دايورسيتي توي ژانر يعني چي

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or