Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
زمانی که برای آخرین بار آنلاین شدی (در هنگام داشتن اشتراک) همه بازی ها رو یک بار بصورت آنلاین اجرا کن بهتر اینکه وارد بازی بشی بعد از اینکار دستگاه رو کلا آفلاین کن و بعد از اینکه خاموش کردی دستگاه رو از برق بکش وقتی دوباره دستگاه رو روشن میکنی برچسب گیم پس از بازی ها برداشته شده و با خیال راحت تا زمانی که آنلاین نشدی میتونی بازی کنی.
گاهی شانسی میگه انلاین شو! ۷ روز یا۱۰ روز بعد!درسته؟!

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
گاهی شانسی میگه انلاین شو! ۷ روز یا۱۰ روز بعد!درسته؟!
نه این برای موقعی که آخرین بار که آنلاین شدی اون بازی بصورت آنلاین اجرا نشده و یا دستگاه از برق کشیده نشده که تاریخ دستگاه ریست بشه.

• Like
Reactions: all4u

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
کلاسیک کارا 3تا از بازی های double fine اخر ماه میاد روی گیم پس!
Grim Fandango Remastered
, Day of the Tentacle Remastered

, Full Throttle Remastered
بهترین خبر ممکن. :D
گریم فندنگو رو دانلود کنید و بدون کمک از اینترنت ببینید چند مرحله میتونید برید جلو بعد یادتون بیاد این بازی سال 98 رلیز شده! حقیقتا نمیدونم چند نفر اون موقع تونستن تموم کنن. پازل هاش واقعا سخته :D

• Like
Reactions: GGK and dark souls

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
بهترین خبر ممکن. :D
گریم فندنگو رو دانلود کنید و بدون کمک از اینترنت ببینید چند مرحله میتونید برید جلو بعد یادتون بیاد این بازی سال 98 رلیز شده! حقیقتا نمیدونم چند نفر اون موقع تونستن تموم کنن. پازل هاش واقعا سخته :D
تو این‌سبک من فقط syberia و Dracula رو بازی کردم از اونا سختتر که نیست؟ :D

• Like
Reactions: z2s sas

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
تو این‌سبک من فقط syberia و Dracula رو بازی کردم از اونا سختتر که نیست؟ :D
این دوتا رو من بازی نکردم ولی درمورد گریم فندنگو عملا بعضی پازل های بازی جوری طراحی شده به این مقصود که شما نتونید حل کنید! :Dمن زیاد کهنه کار بازیهای ماجراجویی های اشاره و کلیک نیستم و ادعایی ندارم ولی بعضی از این پازل ها راه حلش بنظرم بیشتر از اینکه بخواد منطقی باشه به عجیب ترین و غیر منطقی ترین روش ممکن حل میشن که عقل جن هم بهش نمیرسه! :D حالا نمیدونم این رو بشه تعریف حساب کرد یا واقعا بازی توی ارائه پازل منطقی و سخت کوتاهی داشته و مجبور شده از روش های غیرمنطقی بیخودی پازلهاش رو سخت کنه.
اما من حیص الجموع داستان ، اتمسفر دیالوگ ها و کارکترها اونقدر یونیک و خاصن، الالخصوص طنز بازی که هنوزم که هنوزه حتی برای سال ٢٠٢٠ هم بازی سرحال و تازه است و حرف های زیادی برای گفتن داره.

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
این دوتا رو من بازی نکردم ولی درمورد گریم فندنگو عملا بعضی پازل های بازی جوری طراحی شده به این مقصود که شما نتونید حل کنید! :Dمن زیاد کهنه کار بازیهای ماجراجویی های اشاره و کلیک نیستم و ادعایی ندارم ولی بعضی از این پازل ها راه حلش بنظرم بیشتر از اینکه بخواد منطقی باشه به عجیب ترین و غیر منطقی ترین روش ممکن حل میشن که عقل جن هم بهش نمیرسه! :D حالا نمیدونم این رو بشه تعریف حساب کرد یا واقعا بازی توی ارائه پازل منطقی و سخت کوتاهی داشته و مجبور شده از روش های غیرمنطقی بیخودی پازلهاش رو سخت کنه.
اما من حیص الجموع داستان ، اتمسفر دیالوگ ها و کارکترها اونقدر یونیک و خاصن، الالخصوص طنز بازی که هنوزم که هنوزه حتی برای سال ٢٠٢٠ هم بازی سرحال و تازه است و حرف های زیادی برای گفتن داره.
خیلی سخته واقعا

• Like
Reactions: stanley

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
ولی کلا بازیهای قدیمی این شکلی بودن که راحت نباشه جلو رفتن بازی برات قشنگ چن ماه یا حتی سال وقت میگرفت

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
گریم فندنگو تعریفش زیاد شنیدم شاید بشه گفت بهترین اثر و شاهکارتیم شفر می باشد کلا بازی یونیک هست از هر حیث.
تو این سبک فکر کنم Dracula از همه سختتر باشه به هر حال حتما تستش می کنم و نظرم میگم.

• Like

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
گریم فندنگو تعریفش زیاد شنیدم شاید بشه گفت بهترین اثر و شاهکارتیم شفر می باشد کلا بازی یونیک هست از هر حیث.
تو این سبک فکر کنم Dracula از همه سختتر باشه به هر حال حتما تستش می کنم و نظرم میگم.
حتما بازیش کن و بدون کمک ببین تا چه مرحله ای میتونی دووم بیاری :D. از این سبک خوشت میاد مانکی ایلند هم اگر تجربه نکردی حتما تستی بزن. البته خودمم هنوز هیچکدومو کامل نرفتم

• Like
Reactions: dark souls

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
حتما بازیش کن و بدون کمک ببین تا چه مرحله ای میتونی دووم بیاری :D. از این سبک خوشت میاد مانکی ایلند هم اگر تجربه نکردی حتما تستی بزن. البته خودمم هنوز هیچکدومو کامل نرفتم
نمیدونم چرا نسخه دوش رو نساختن

• Sad

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
دوستان الان گیم پس التیمیت در سای قیمت خورده 1 دلار به جای 15 دلار . سوال اول اینکه تا کی این آفر هست ؟ یعنی الان تهیه کنیم هر ماه 1 دلار باید بدیم ؟ بعد چطوریه ؟ خودش ماهیانه از کردیت کارت کم میکنه ؟ یا قبل پرداخت پیامی میده و خودمون دستی می تونیم بعد یک ماه تمدید کنیم ؟ و امکانش هست که کنسل کنیم ؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
دوستان الان گیم پس التیمیت در سای قیمت خورده 1 دلار به جای 15 دلار . سوال اول اینکه تا کی این آفر هست ؟ یعنی الان تهیه کنیم هر ماه 1 دلار باید بدیم ؟ بعد چطوریه ؟ خودش ماهیانه از کردیت کارت کم میکنه ؟ یا قبل پرداخت پیامی میده و خودمون دستی می تونیم بعد یک ماه تمدید کنیم ؟ و امکانش هست که کنسل کنیم ؟

فقط بار اول یک ماه میتونی با یک دلار تهیه کنی. بعدش ماهیانه ۱۵ دلار باید تمدید کنی! به صورت اتومات از کردیت کارت کم میکنه مگر اینکه کنسل کنی به صورت دستی.

• Like
Reactions: barneysawyer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر