Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

shasusa

کاربر سایت
Apr 9, 2009
10
سلام دوستان یک پیشنهاد دارم چرا شما هایی که گیم پس با ۱ دلار میخرید ظرفیت هومش رو اینجا با کسی به اشتراک نمیزارید من چون روی اکانت خودمه ۱ ماهه آلتیمیت با ۱ دلار فعال کردم اکانتم رو به کسی نمیدم ولی بعد از این ۱ ماه هر ماه یک اکانت میسازم باهاش گیم پس ۱ ماهه آلتیمیت میگیرم و همینجا اعلام میکنم هرکسی گیم پس نداشت ظرفیت هومش رو بهش هدیه میدم ظرفیت عادیش رو هم خودم استفاده میکنم.
اینجا جمع دوستانس با هم به هم کمک کنید.

سلام دوست عزیز
من برای اولین بار شب کریسمس که گیم پس آلتیمیت ۱ دلار بود اکانت ۳ماهه خریدم.دو روز دیگه تموم میشه.از اونجا که زیاد وارد نیستم و همین کار رو هم کسی دیگه برام انجام داد میخواستم خواهش کنم منو راهنمایی کنید:
۱- اینکه مطرح میشه یک اکانت دیگه بسازیم و دوباره از آفر گیم پس ۱ دلاری استفاده کنیم آیا باعث میشه از بازی هایی که با اکانت قبلی از گیم پس دانلود کردیم هم بشه باهاشون بازی کرد؟
۲- ظرفیت هوم و ظرفیت عادی چیه؟ یعنی من اگر بخوام اکانتم رو بدم کسی از گیم پس اون استفاده کنم چطوری باید این ظرفیت ها رو تشخیص بدم.

ممنون میشم از شما یا هر کدوم از دوستان عزیز بهم پاسخ بدید.

سال نو مبارک بر شما.

shasusa

کاربر سایت
Apr 9, 2009
10
من هفته پیش باز اشتراک 1 ماهه گرفتم چندتا بازی دانلود کردم الان هم 4 روزی هست آفلاین هستم ولی میشه بازی کرد.اما اگه اینطوری که میگید هست و جدیدا دیگه نمیذاره آفلاین بازی کرد پس چندتا نکته ایرانیزه شده میگم جهت خرج کمتر :D
اول اینکه هر دفعه اکانت جدید بسازید که بشه 1 دلاری خرید(نمیدونم تا چند بار میشه ولی چند صفحه قبل یکی از دوستان گفتن محدودیت نداره).بعد از خرید میشه با اکانت اصلیتون بازی کنید.
دوم اینکه زیر قبول پول مالیات نرید.گویا 5 ایالت آمریکا مالیات نمیخواد.البته یکیش که آلاسکا بود من امتحان کردم ولی باز 5 سنت مالیات خواست.دفعات قبل 2 دلار اکانتم شارژ میکردم ولی این دفعه گفتم همینه که هست :D 1 دلار بیشتر ندارم.بنده خدا گفت به دیده منت.خودشون 5 سنت رو دادن.کلا برای مالیات اول میگه 1 دلار دیگه بریز ولی بگی نمیتونم میگه مشکلی نیست.
حرکت آخر هم اینکه پرداخت اتوماتیک رو خاموش نکنید اینطوری حدود 7 روز تا 2 هفته بیشتر میتونید بازی کنید ولی بعدش اون اکانت قفل میشه تا پولش رو بدید که اگه تا 6 ماه فکر کنم ندید باز بیخیال میشن.اکانت بن نمیشه فقط باهاش خرید نمیشه کرد.ولی با اکانت اصلیتون این کارو نکنید.
خلاصه اینم چندتا توصیه تو این اوضاع اقتصادی برای اونایی که شاید نمیدونستن.

سلام
میشه راهنمایی کرد که چطور باید بعد از خرید با یک دلار و از طریق کد با پشتیبانی تماس گرفت و موضوع نداشتن کارت اعتباری و مالیات و غیره رو باهاشون مطرح کرد؟
من تازه کارم.ممنون میشم کمک کنید

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
سلام
میشه راهنمایی کرد که چطور باید بعد از خرید با یک دلار و از طریق کد با پشتیبانی تماس گرفت و موضوع نداشتن کارت اعتباری و مالیات و غیره رو باهاشون مطرح کرد؟
من تازه کارم.ممنون میشم کمک کنید
اول بگم چون اون بالا نوشتید قبلا اکانت 3 ماهه خریدید دیگه نمیشه رو این اکانتتون یک ماهه که یک دلار هست بخرید مگر اینکه خودشون دوباره آفر بذارن یا اینکه یک اکانت جدید بسازید و یک ماهه اون رو بخرید بعد رو دستگاه میتونید از اکانت اصلی تون استفاده کنید.
برای خریدش هم با اکانتی که میخوای، وارد سایت مایکروسافت میشی میری قسمت contact us اونجا یه صفحه هست که دستیار مجازی هست ولی شما مثلا مینویسی talk to a person بعد ازت میپرسه مشکلت مربوط به کدوم بخش هست که قسمت ایکس باکس بعد عضویت و پرداخت رو انتخاب میکنید.بعد یه گزینه چت میاد که انتخاب میکنید و یه نفر میاد که میتونید مشکل رو بهش بگید.فقط این جریان مالیات حتمی نیست.بعضی وقتها ساپورتر شاید خنگ باشه یا قانونمند و بگه نمیشه و باید مالیات بدید.هر چند تا حالا برای خودم پیش نیومده و برای مالیات گیر ندادن.

• Like
Reactions: shasusa

shasusa

کاربر سایت
Apr 9, 2009
10
سلام
اول بگم چون اون بالا نوشتید قبلا اکانت 3 ماهه خریدید دیگه نمیشه رو این اکانتتون یک ماهه که یک دلار هست بخرید مگر اینکه خودشون دوباره آفر بذارن یا اینکه یک اکانت جدید بسازید و یک ماهه اون رو بخرید بعد رو دستگاه میتونید از اکانت اصلی تون استفاده کنید.
برای خریدش هم با اکانتی که میخوای، وارد سایت مایکروسافت میشی میری قسمت contact us اونجا یه صفحه هست که دستیار مجازی هست ولی شما مثلا مینویسی talk to a person بعد ازت میپرسه مشکلت مربوط به کدوم بخش هست که قسمت ایکس باکس بعد عضویت و پرداخت رو انتخاب میکنید.بعد یه گزینه چت میاد که انتخاب میکنید و یه نفر میاد که میتونید مشکل رو بهش بگید.فقط این جریان مالیات حتمی نیست.بعضی وقتها ساپورتر شاید خنگ باشه یا قانونمند و بگه نمیشه و باید مالیات بدید.هر چند تا حالا برای خودم پیش نیومده و برای مالیات گیر ندادن.

دو روز دیگه اکانت ۳ ماهه که یک دلار شد تموم میشه. اینطور که متوجه شدم با راهنمایی شما، یک اکانت جدید می‌سازم و تعریف میکنم توی ایکس باکس بعد برای پرداخت با پشتیبانی تماس می گیرم.و بعد فعال شدن گیم پس با اکانت اصلی بازی می کنم.
اگر اشتباه متوجه شدم راهنمایی کنید.
فقط ظرفیت های هوم و اینها رو نمی فهمم چی به چیه.

ممنونم

• Like
Reactions: hamid_barca

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
دوستان یه سوال باتری دسته ایکس باکس وان اگه دسته رو بزنیم به شارژر گوشی خودش دوباره شارژ میشه؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
دو روز دیگه اکانت ۳ ماهه که یک دلار شد تموم میشه. اینطور که متوجه شدم با راهنمایی شما، یک اکانت جدید می‌سازم و تعریف میکنم توی ایکس باکس بعد برای پرداخت با پشتیبانی تماس می گیرم.و بعد فعال شدن گیم پس با اکانت اصلی بازی می کنم.
اگر اشتباه متوجه شدم راهنمایی کنید.
فقط ظرفیت های هوم و اینها رو نمی فهمم چی به چیه.

ممنونم
آره درسته.فقط موقعی که میخوای با پشتیبانی حرف بزنی باید با همون اکانت جدید باشی
ظرفیت هوم و اینا هم من خودم خیلی نمیدونم ولی برای به اشتراک گذاشتن بازی اینا هست فکر کنم.شما همین که اکانت جدید رو وارد کنی تو دستگاه و یکبار باهاش گیم پس آنلاین بشی با بقیه اکانتهایی که تو دستگاه هست هم میتونی بازی کنی
اگه هم اهل آنلاین بازی کردن نیستی هم که کلا میتونی همین الان آفلاین بشی و بازیهای گیم پس رو بدون مشکل بازی کنی.ولی اگه آنلاین میخوای بزنی که همین اکانت ساختن فعلا به صرفه ترین راه هست

• Like
Reactions: shasusa

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر