Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دوستان من می خوام xbox game pass خریداری کنم گیفت کارت ۱ دلاری هم وارد کردم ولی وقتی می خوام game pass رو با قیمت یک دلار بخرم ازم شماره کریدیت کارت می خواد مشکل از کجاست چجوری می تونم حلش کنم

تخفیف یک دلاری که فکرنکنم الان باشه و 2 دلار، دو ماه دردسترس هست
کریدت کارت قانونی میخود
ولی میتونی اکانتت رو با گیفت کارت شارژ کنی، لوکیشنت رو بزنی الاسکای امریکا تا مالیات بهت تعلق نگیره
بعد باید بری ساپورت و بگی کارت بانکی سوخته و لطفا این تخفیف گیم پس را با پول داخل گیفت کارتت فعال کنند.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
کریدت کارت قانونی میخود
ولی میتونی اکانتت رو با گیفت کارت شارژ کنی، لوکیشنت رو بزنی الاسکای امریکا تا مالیات بهت تعلق نگیره
بعد باید بری ساپورت و بگی کارت بانکی سوخته و لطفا این تخفیف گیم پس را با پول داخل گیفت کارتت فعال کنند.
الان من یه billing address دارم که آلاسکا نیست. منظورتون از لوکیشن همینه؟ میتونم عوض اش کنم که بعدا دیگه پول مالیات ندم؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
الان من یه billing address دارم که آلاسکا نیست. منظورتون از لوکیشن همینه؟ میتونم عوض اش کنم که بعدا دیگه پول مالیات ندم؟

اره یک فیک آدرس آلاسکا بگیر از نت بزن همون بخش billing address

آلاسکا از معاف مالیات هست

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
دوستانی که نتونستن دفعه قبلی از سایت Alienware کد رایگان گیم پس دریافت کنن، یه سری کد جدید اضافه شده. :)

Xbox Game Pass for PC

Xbox Game Pass for PC One Month Key Giveaway
----------------------------------------------------------------
پ.ن: کدها مال PC هستن ولی اگه گیم پس التیمیت دارید، خودکار تبدیل میشه به 20 روز گیم پس التیمیت.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
خدا پدرو مادر گیم پس رو بیامرزه! امروز نشستم یکساعتی shenmue بازی کردم محض اینکه چندجا اسمشو شنیده بودم و ظاهرا بازی کلاسیک خوبی بنظر میرسید. و باید بگم بازی خداست! یعنی من عاشق فضاسازی ، داستان ، شخصیت ها ، دیالوگ های شمرده شمرده که انگار دارن تدریس زبان انگلیسی میکنن! چهره های کشیده، مثلثی و بیروح، راه رفتن های خشک و مخصوصا انیمیشن بالاوو پایین رفتن از پله! همه چیز بازی ناب و کلاسیکه. عالیه عالی. طراحی شهر و خونه، سبک محیط باز بازی و تعاملی که با محیط و مردم داری واسه بازی 28 سال پیش خیلی خوب بود! واقعا تو این یکساعته نقطه ی نقطه ی بازی بی نظیر بود! و مهم تر از همه جوری منو پرت کرد به حال و هوای دهه ی 70 که یک لحظه یادم رفت همه چیزو!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
خدا پدرو مادر گیم پس رو بیامرزه! امروز نشستم یکساعتی shenmue بازی کردم محض اینکه چندجا اسمشو شنیده بودم و ظاهرا بازی کلاسیک خوبی بنظر میرسید. و باید بگم بازی خداست! یعنی من عاشق فضاسازی ، داستان ، شخصیت ها ، دیالوگ های شمرده شمرده که انگار دارن تدریس زبان انگلیسی میکنن! چهره های کشیده، مثلثی و بیروح، راه رفتن های خشک و مخصوصا انیمیشن بالاوو پایین رفتن از پله! همه چیز بازی ناب و کلاسیکه. عالیه عالی. طراحی شهر و خونه، سبک محیط باز بازی و تعاملی که با محیط و مردم داری واسه بازی 28 سال پیش خیلی خوب بود! واقعا تو این یکساعته نقطه ی نقطه ی بازی بی نظیر بود! و مهم تر از همه جوری منو پرت کرد به حال و هوای دهه ی 70 که یک لحظه یادم رفت همه چیزو!
من هم MGS3: Snake Eater رو دانلود کردم و به زودی میرم سراغش و حالش رو می برم :D یادش به خیر اولین باری که روی PS2 بازیش کردم از حجم جزییات تو بخش های مختلف، حیرت زده شده بودم :D واقعا فوق العاده هست گیم پس، حالا ممکنه خیلی ها صرفا بازی های جدیدی که بهش اضافه میشه رو ببینن ولی یه سری بازی قدیمی داره که قشنگ آدم رو میبره تو حس و حال گذشته.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
من هم MGS3: Snake Eater رو دانلود کردم و به زودی میرم سراغش و حالش رو می برم :D یادش به خیر اولین باری که روی PS2 بازیش کردم از حجم جزییات تو بخش های مختلف، حیرت زده شده بودم :D واقعا فوق العاده هست گیم پس، حالا ممکنه خیلی ها صرفا بازی های جدیدی که بهش اضافه میشه رو ببینن ولی یه سری بازی قدیمی داره که قشنگ آدم رو میبره تو حس و حال گذشته.
اصلا یکی از مزیت های گیم پس اینه که شما سمت بازی هایی میری که شاید در حالت عادی اصلا هیچ وقت حاضر به تجربه کردنش نباشی!
متال گیر هم توی ویش لیسته و یچیز خجالت اور اینکه من هیچ کدوم از سری متال گیر رو بازی نکردم:p فقط اینکه یکی دوتا کتابش یه زمانی دوستان ترجمه کرده بودن خوندم :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
اصلا یکی از مزیت های گیم پس اینه که شما سمت بازی هایی میری که شاید در حالت عادی اصلا هیچ وقت حاضر به تجربه کردنش نباشی!
متال گیر هم توی ویش لیسته و یچیز خجالت اور اینکه من هیچ کدوم از سری متال گیر رو بازی نکردم:p فقط اینکه یکی دوتا کتابش یه زمانی دوستان ترجمه کرده بودن خوندم :D
یا اینکه دلت میخواد بری سراغش ولی نمی صرفه براش پول بدی :D مثلا من جدیدا Shadow Tactics: Blades of the Shogun رو چند ساعتی بازی کردم، واقعا عالیه. همون حسی رو به آدم میده که سری Commandos سال ها پیش می داد. در شرایط عادی با اینکه میدونستم بازی خوبی هست و امتیازات بالایی هم گرفته ولی تو شرایط فعلی، برای من ارزش پول خرج کردن نداشت ولی الان با خیال راحت بازی می کنم. هر کسی به این سبک علاقه داره اصلا بازی رو از دست نده، فقط مشکلی که داره اینه که مراحلش خیلی طولانیه و بعضی هاش شاید 3 ساعت هم طول بکشن تا تموم بشن و ممکنه یه کم خسته کننده باشه. ولی جزییاتی که تو بخش گیم پلی این بازی به کار رفته واقعا حیرت انگیزه!

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
یا اینکه دلت میخواد بری سراغش ولی نمی صرفه براش پول بدی :D مثلا من جدیدا Shadow Tactics: Blades of the Shogun رو چند ساعتی بازی کردم، واقعا عالیه. همون حسی رو به آدم میده که سری Commandos سال ها پیش می داد. در شرایط عادی با اینکه میدونستم بازی خوبی هست و امتیازات بالایی هم گرفته ولی تو شرایط فعلی، برای من ارزش پول خرج کردن نداشت ولی الان با خیال راحت بازی می کنم. هر کسی به این سبک علاقه داره اصلا بازی رو از دست نده، فقط مشکلی که داره اینه که مراحلش خیلی طولانیه و بعضی هاش شاید 3 ساعت هم طول بکشن تا تموم بشن و ممکنه یه کم خسته کننده باشه. ولی جزییاتی که تو بخش گیم پلی این بازی به کار رفته واقعا حیرت انگیزه!
اره بعضی بازی ها دستت نمیره پول بدی براشون ولی بعضی ها هم هستن اصلا در حالت عادی به چشم نمیان! مثلا من گاهی بیکار میشم میشینم تریلر بازی ها رو نگاه میکنم میبینم خوشم میاد دانلودش میکنم درصورتی که درحالت عادی نه سمتشون میرم نه نگاهشون میکنم :D. انگار کل بازی ها مال خودته و راحت از هر کدوم یه ناخونکی میزنی!
این شادو تاکتیک بی نظیره! من پارسال بود روی pc نصفه رفتم ، چند وقت پیش هم دانلود کردم رو ایکس باکس و بعنوان اولین بازی استراتژیکی که با دسته بازی کردم عالی بود. خیلی خوبه.
پ.ن: بازی manual samuel هم تست کنید یکی از مسخره ترین بازی های ویدیوییه که بنظرم همینش عالیه :D

kiarashdz

کاربر سایت
Jan 21, 2016
17
کریدت کارت قانونی میخود
اره یک فیک آدرس آلاسکا بگیر از نت بزن همون بخش billing address

آلاسکا از معاف مالیات هست

خب یعنی با پشتیبانی ماکروسافت صحبت کنم بدون کریدیت کارت قبول می کنن !؟
من یه بار باشون صحبت کردم توضیح دادم ما ایرانیم مشکل دارم نمی تونم کارت بگیرم مستر کارت رو فک کنم معرفی کرد و گفت کریدیت کارت مجازی هست و راهی نیست کریدیت کارت نداشته باشی !! داستان چیه ؟!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خب یعنی با پشتیبانی ماکروسافت صحبت کنم بدون کریدیت کارت قبول می کنن !؟
من یه بار باشون صحبت کردم توضیح دادم ما ایرانیم مشکل دارم نمی تونم کارت بگیرم مستر کارت رو فک کنم معرفی کرد و گفت کریدیت کارت مجازی هست و راهی نیست کریدیت کارت نداشته باشی !! داستان چیه ؟!

نباید اشاره کنی که ایرانی هستی چون در این صورت بهت خدماتی ارائه نمیکنند

یک فیک ادرس الاسکا بزن تو اکانتت، گیفت کارتت رو شارز کن چند دلار و برو پشتیبانی بگو میخوام برام فعال کنی با پول تو گیفت کارتم

کریدت کارت قانونی تهیه اش بشدت هزینه بر هست و داستان داره

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
نباید اشاره کنی که ایرانی هستی چون در این صورت بهت خدماتی ارائه نمیکنند

یک فیک ادرس الاسکا بزن تو اکانتت، گیفت کارتت رو شارز کن چند دلار و برو پشتیبانی بگو میخوام برام فعال کنی با پول تو گیفت کارتم

کریدت کارت قانونی تهیه اش بشدت هزینه بر هست و داستان داره

اتفاقا بنده اشاره کردم ایرانی هستم :D و هیچ امکاناتی نداریم متاسفانه که خیلی هم راحت هم 2 ماه رو شارژ کردن هم 100 بار هم تشکر کردن تازه خود ساپورتر هم میگفت نگاه بکنید اگه شارژ شده بهم خبر بدید منتظرم تا این حد .... خلاصه خیلی کار راه بندازن

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
دوستان xbox gamepass ultimate بزنی میتونی آنلاین بزنی؟
یعنی انگار هم gold داری و هم gamepass ؟
قیمت یک ماهه اش چنده؟ نمیخوام بخرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر