Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
من تازه ایکس باکس گرفتم نمیدونم هوم یعنی چی!
ولی وان ایکس از این بنده خدا گرفتم ۳ تا اکانت داشت رو کنسول که رو هر کدوم چندتا بازی دیجیتالی خریده بود
والا مطمئن نيستم اما الان يه جوري شده كه بايد حتما انلاين بشي و بعد مي توني دوباره بازيها رو افلاين بازي كني تا دو سه ماه پيش واسه من كه اينجوري نبود.

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
دوستان خبره آقا من تازه این سرویس رو گرفتم مشکلی که دارم اینه که سرعت با خود app پایینه راهکاری رو سراغ دارید که لینک بازی رو به idm منتقل کنیم؟
مشکل بعدی هم اینه که نمیشه بازیا رو به صف منتقل کرد
البته من xbox ندارم و منظورم حل این مشکلات روی pc
خدا وکیل چطور با اینAPP من 133 گیگ!!!! گیرز رو دان کنم؟
پ.ن: خاک تو سر سونی گدا کاش میورد همچین سرویسی رو نه اون PS NOW که بگن نه ما متفاوتیم فک میکنن ملت اگه انچارتد رو pc بازی کنن قیامت میشه

• Like
Reactions: Natural Killer

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
اينماه كه بتزيهاي افتضاح بود فك كنم نوزده اگوست فالاوت ٧٦ رو اضافه كنن از روي عكس توييتر ميگم البته دويل ٥ هم مي تونه باشه .
اخرم موز ميدن :D:D

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
اصلا برای من قابل درک نیست که چطوری می‌شد برای ۳ سال به ازای یک دلار این اشتراک رو گرفت
:DBest trade deal in the history of trade deals maybe ever

• Like
Reactions: Arsalan_xe

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
اصلا برای من قابل درک نیست که چطوری می‌شد برای ۳ سال به ازای یک دلار این اشتراک رو گرفت
چجوری میشه اشتراک 3 ساله رو 1 دلار گرفت که ما هم بریم بگیریم؟ :D اگه گلد داشته باشیم میشه ولی به صورت عادی فکر نکنم بشه.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
من هم اول این اشتباه رو کردم ولی اینطوری نیست.در اصل شما وقتی گلد داشته باشی با خرید التیمیت،هر چی از گلدت مونده باشه تبدیل به التیمیت میشه که البته تا 3 سال گلد این قضیه جواب میده.

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
اره قضيه اين بود كه اگه مثلا ٤ ماه گلد داشتي و ٣ ماه گيم پس وقتي اشتراك التيميت رو مي گرفتي ميشد ٨ ماه التيميت.
يعني هر چندماه گلد و گيم پس داشتي به علاوه يك ماه با هم جمع ميشد تا حداكثر ٣٦ ماه.
مثلا اگه كسي اشتراك دو سال گيم پس و يك ساله گلد داشت با يك دلار ميتونست ٣ سال التيميت بگيره.

• Like
Reactions: hamid_barca

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
من هم اول این اشتباه رو کردم ولی اینطوری نیست.در اصل شما وقتی گلد داشته باشی با خرید التیمیت،هر چی از گلدت مونده باشه تبدیل به التیمیت میشه که البته تا 3 سال گلد این قضیه جواب میده.
آره دقیقا ،بازم خب همون پول گیم پسش ۱ دلار میفته دیگه مگر غیر از اینه؟ فقط به شرط اینکه به همون اندازه گلد داشته باشی.

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
دوستان سایت Alienware داره کدهای یک ماهه GamePass مخصوص PC رو به رایگان میده. اگه به دردتون هم نمیخوره میتونید بدید به یکی از دوستانتون که PC داره و بازی Gears 5 رو به صورت کراس پلی بین Xbox one و PC بازی کنید.

Xbox Game Pass for PC One Month Key Giveaway

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر