Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
سلام دوستان
براي استفاده از افرهاي مايكروسافت مثل همين گيم پس كه سه ماهه يك دلار شده بايد تو اكانتمون بايد نزديك ٣٠ دلار باشه. مي دونم بعد از سابسكرايب ميشه كنسلش كرد اما راه ديگه اي نداره؟
ممنون

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
سلام دوستان
براي استفاده از افرهاي مايكروسافت مثل همين گيم پس كه سه ماهه يك دلار شده بايد تو اكانتمون بايد نزديك ٣٠ دلار باشه. مي دونم بعد از سابسكرايب ميشه كنسلش كرد اما راه ديگه اي نداره؟
ممنون

چاره اش چت کردن با پشتیبانی ه

• Like
Reactions: Arsalan_xe

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
با خود اکس باکسم الان رفتم قیمت همون بود ولی گلد یک ماهه شده 1 دلار
برا شما همچین آفری هست . احتمالا گلد نداری الان . کلا همینطور که پست هارو میبینی کمی آفرها متفاوته ولی در کل همش تخفیف خورده

• Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
این اس ام اسی که مایکروسافت برای تائید میفرسته مجانی هست؟آخه من الان مجبور شدم شماره یکی از دوستان تو آلمان بدم.میخواستم بدونم زشت نباشه یه وقت پول ازش کم بشه؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
این اس ام اسی که مایکروسافت برای تائید میفرسته مجانی هست؟آخه من الان مجبور شدم شماره یکی از دوستان تو آلمان بدم.میخواستم بدونم زشت نباشه یه وقت پول ازش کم بشه؟
اره فقط کد رو میگیره هزینه ای نداره

• Like

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
فکر کنم یه کشفی کردم :D
دنبال راهی بودم که بدون شماره تلفن بشه پوینت های ریواردز رو تبدیل کنم که نمیشد ولی با چیز پی ان آلمان رفتم یک ماهه گیم پس رو زدم ولی شماره نخواست.کد رو فرستاد به ایمیلم بعد کد رو اضافه کردم به اکانتم و یک ماه دیگه تمدید شد
البته فکر کنم خطر بن شدن داشته باشه

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
فکر کنم یه کشفی کردم :D
دنبال راهی بودم که بدون شماره تلفن بشه پوینت های ریواردز رو تبدیل کنم که نمیشد ولی با چیز پی ان آلمان رفتم یک ماهه گیم پس رو زدم ولی شماره نخواست.کد رو فرستاد به ایمیلم بعد کد رو اضافه کردم به اکانتم و یک ماه دیگه تمدید شد
البته فکر کنم خطر بن شدن داشته باشه

واقعا شد؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
سلام دوستان
اگه من اکانتمو با گیفت شارژ کنم بعد برای گرفتن گیم پس از شماره موبایل حقیقی استفاده کنم اوکیه ؟؟؟
چیزه دیگه ای نمیخواد؟؟؟ چقدر سختگیرن این مایکرو ها
عین سونی بود راحت میزدی دیگه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
سلام دوستان
اگه من اکانتمو با گیفت شارژ کنم بعد برای گرفتن گیم پس از شماره موبایل حقیقی استفاده کنم اوکیه ؟؟؟
چیزه دیگه ای نمیخواد؟؟؟ چقدر سختگیرن این مایکرو ها
عین سونی بود راحت میزدی دیگه
این شماره برای تبدیل پوینت های ریواردز به گیم پس هست.
شما میتونی راحت گیم پس بخری کدش رو وارد کنی احتیاجی هم به شماره تلفن نیست

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
این شماره برای تبدیل پوینت های ریواردز به گیم پس هست.
شما میتونی راحت گیم پس بخری کدش رو وارد کنی احتیاجی هم به شماره تلفن نیست
خب الان یک ماهه trial برای من تموم شد 3 ماهه شده 1 دلار اینو میخواستم شارژ کنم

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
آره واقعا شد حالا نمیدونم باگ بود یا نه ولی تونستم گیم پس یک ماهه رو بگیرم.کدش رو هم فرستاد ایمیلم
خیلی وقتا باگه ولی ممنون شر کردی باید امتحان کرد . من باگ زیاد داشتم چند وقت پیش من گیم پسم تموم شده بود ولی کار میکرد . حدود ۲ماه اضافه کار کرد . حتی تاریخش هم تو منیج میرفتم تموم شده بود .
دوستم بازی بتلد فیلد ۴رو سال پیش بدون هیچ دلیلی own شد .
یکبارم اکانت گلدم ۱۰روز اضافه کار کرد .
ولی هیچ وقت باگی نداشتم که به ضررم باشه

• Like

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
May-XGP-titles.png

1دلار برای 3 ماه اینده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟