Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
View attachment 103130
عالی عالی! واقعا با گیم پس میشه مفت بازی کرد!

پیشنهاد می‌کنم اگه مثل من طرفدار Immersive sim هستید، حتما Mankind Divided رو تجربه کنید.
گیمپلی فوق العاده‌ای داره اما متاسفانه محتوای داستانیش به دلیل طمع و حریص بازی‌های ناشرش ناقص شده و مجبورید برای درک بهتر داستان، همه dlcهارو تهیه کنید.
Vampyr هم اتمسفر خیلی جالبی داره :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
پیشنهاد می‌کنم اگه مثل من طرفدار Immersive sim هستید، حتما Mankind Divided رو تجربه کنید.
گیمپلی فوق العاده‌ای داره اما متاسفانه محتوای داستانیش به دلیل طمع و حریص بازی‌های ناشرش ناقص شده و مجبورید برای درک بهتر داستان، همه dlcهارو تهیه کنید.
Vampyr هم اتمسفر خیلی جالبی داره :D
بستگی داره مثلا توی هم سبک هاش این نسل دیسانرد ٢ زیاد برام جذاب نبود ولی همین Deus ex نسخه ی دومش خیلی خوب بود. کلا منکایند دیوایدد از بازیهای مورد انتظارم بود که موقع انتشار عکس العمل ها رو که دیدم سرد شدم ولی همیشه میخواستم تجربه اش کنم.
Vampyr هم اتمسفر خوبی داره هم داستان جالبی داره مثل اینکه و البته شنیدم میکانیزم های گیم پلی بازی ایراداتی داره.
WREF هم خیلی تعریفش رو شنیدم. :D
....
کل بازی ها هم تا اخر این ماه ( میلادی) میان. تعطیلات پرباریه به لطف گیم پس:D

Deus Ex: Mankind Divided (March 21st)
What Remains of Edith Finch (March 21st)
The Walking Dead: Michonne (March 28th)
Vampyr (March 28th)
Operencia: The Stolen Sun (March 29th)
Marvel vs. Capcom: Infinite (April 1st)

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
بستگی داره مثلا توی هم سبک هاش این نسل دیسانرد ٢ زیاد برام جذاب نبود ولی همین Deus ex نسخه ی دومش خیلی خوب بود. کلا منکایند دیوایدد از بازیهای مورد انتظارم بود که موقع انتشار عکس العمل ها رو که دیدم سرد شدم ولی همیشه میخواستم تجربه اش کنم.
Vampyr هم اتمسفر خوبی داره هم داستان جالبی داره مثل اینکه و البته شنیدم میکانیزم های گیم پلی بازی ایراداتی داره.
WREF هم خیلی تعریفش رو شنیدم. :D
....
کل بازی ها هم تا اخر این ماه ( میلادی) میان. تعطیلات پرباریه به لطف گیم پس:D

Deus Ex: Mankind Divided (March 21st)
What Remains of Edith Finch (March 21st)
The Walking Dead: Michonne (March 28th)
Vampyr (March 28th)
Operencia: The Stolen Sun (March 29th)
Marvel vs. Capcom: Infinite (April 1st)
و با تشکر از Microsoft rewards که GamePass رایگان هم بهمون میده :sweatsmile:
اینقدری که تو استیم و PSN جیبم خالی شد، روی XBL جبران شد. :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: stanley

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
Vampyr از بازی هایی بود که

و با تشکر از Microsoft rewards که GamePass رایگان هم بهمون میده :sweatsmile:
اینقدری که تو استیم و PSN جیبم خالی شد، روی XBL جبران شد. :D
منم رفتم ساپورت مایکروسافت که گیم‌پس تریال رو برام فعال کنه، معذرت خواهی کرد گفت قبلا استفاده کردی نمیشه (یادم نبود) بعد خودش گفت با موجودی اکانتت میتونم یک ماهه رو فعال کنم، گفتم مگه تو اکانتم پول هست؟ (: :D رفتم دیدم همین rewards گیرم اومده و گفتم فعالش کرد و خلاصه خیلی حال داد:D

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
دوستان سلام من تازه وان ایکس گرفتم بازی جیرز ۴ نصب کردم تی وی فور کی هم دارم ولی مشکل اینه که وقتی اچ دی آزمون بازی رو فعال میکنم یه خط میاد وسط تی‌وی هیچ رقمه با تنظیمات نمیره تی وی هم کاملا درسته اشکال از کجاست؟

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
دوستانی که میخوان شارژ کنن GamePass شون رو، یه تعدادی کد گیم پس یکماهه دارم (قابل فعال کردن رو اکانت هایی که از قبل گیم پس داشتن و تموم شده یا اکانت جدید)، اگه از دوستان کسی میخواد به من بگه.
-------------------------------------------------
پ.ن: نیازی به پرداخت پول نیست، فقط یه پیام خصوصی بفرستید. :blush:

آخرین ویرایش:

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
منم رفتم ساپورت مایکروسافت که گیم‌پس تریال رو برام فعال کنه، معذرت خواهی کرد گفت قبلا استفاده کردی نمیشه (یادم نبود) بعد خودش گفت با موجودی اکانتت میتونم یک ماهه رو فعال کنم، گفتم مگه تو اکانتم پول هست؟ (: :D رفتم دیدم همین rewards گیرم اومده و گفتم فعالش کرد و خلاصه خیلی حال داد:D
چطور می ده؟
من هر وقت خواستم استفاده کنم از ریواردز شماره خواسته

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
چطور می ده؟
من هر وقت خواستم استفاده کنم از ریواردز شماره خواسته
آره شماره موبایل میخواد من از طریق یکی از دوستان که آمریکاست گرفتم
شما این سایت رو امتحان کن ببین میشه یا نه
http://sms-empfangen.com

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
آره شماره موبایل میخواد من از طریق یکی از دوستان که آمریکاست گرفتم
شما این سایت رو امتحان کن ببین میشه یا نه
http://sms-empfangen.com
خیر شماره مجازی مورد قبول وب سایت نیست باید حتما شماره واقعی و حقیقی باشه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
من الان برای 10 دلاری اقدام کردم که گفت شماره میخواد بعد اومدم بیرون دوباره رفتم داخلش و زدم 10 دلار ولی ایندفعه ریخت به حسابم.نه شماره تلفنی نه چیزی.حسابمم چک کردم 10 دلار شارژ شده فقط تنها بدی که داره مهلت استفاده اش تا 3 ماه بیشتر نیست

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
این لعنتی مایکرو زد تمام حساب های منو suspend کرد:D
داشتیم حال می کردیما، دلیلش هم این بود که من چندتا اکانت ساخته بودم و هی به یک اکانتم بازی gift می کردم:D
دوستان طماع نباشید و فقط با یک اکانت کار کنید:D
30 دلارم هم پرید:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
داشتیم حال می کردیما، دلیلش هم این بود که من چندتا اکانت ساخته بودم و هی به یک اکانتم بازی gift می کردم:D
عه! شوخی نکن! مگه میبندن اینجوری؟! الان منم هر بار یک اکانت میسازم بعد کد گیفت گیمپس میزنم شیر میکنم رو بقیه! بعد از چندبار بن شدی؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ظاهرا نسخه ی 15 دلاریه التیمیت هم به زودی اضافه می شه که گلد هم شاملش می شه یعنی ماهی 5 دلار جلو می افتید حقیقتا سیستم انلاین مایکی همیشه عالی بوده.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
ms reward رو میگی؟ من با ip کشور های مختلف انجام دادم suspend شدم:D شاید برای شما هم دلیلش همینه

• Like
Reactions: Cj_sa

LEON.M

کاربر سایت
Mar 25, 2011
185
دوستان من با وارد کردن شماره تلفن امریکای شمالی هم نمیتونم از redeem rewards گیفت کارت بگیرم و ارور something wrong with you account میده شما چطوری استفاده میکنید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر