Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
فقط تا ساعت ۲۰:۳۰ امشب صبر میکنم
خوب ساعت هم رد کرد طبق گفته حدود ۱ ماه پیشم که میتونید تو همین چند صفحه قبل بخونید گفته بودم گیم پس جدید که خریدم میام اینجا اعلام میکنم و هرکی گیم پس نداشت باهاش گیم پس خودم رو به اشتراک میزارم الان هم حدود ۱۵ نفر آنلاین هستن.
من به قولی که داده بودم عمل کردم ولی انگار همتون گیم پس دارید.

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
خوب ساعت هم رد کرد طبق گفته حدود ۱ ماه پیشم که میتونید تو همین چند صفحه قبل بخونید گفته بودم گیم پس جدید که خریدم میام اینجا اعلام میکنم و هرکی گیم پس نداشت باهاش گیم پس خودم رو به اشتراک میزارم الان هم حدود ۱۵ نفر آنلاین هستن.
من دارم یک ماهه.ولی خیلی مردی برادر.

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: SHAYAN1999

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
خوب به من می گفتی منم شیر می کردی بهت می گم برای چی می گی مگه اکس باکس داری گیم پس داری درست یک کلمه داستان می گفتی منم می گفتم دمت گرم منم اد کن

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
خوب به من می گفتی منم شیر می کردی بهت می گم برای چی می گی مگه اکس باکس داری گیم پس داری درست یک کلمه داستان می گفتی منم می گفتم دمت گرم منم اد کن
اگه کل جریان رو میگفتم یه مشت آدم سو استفاده گر میومدن میگفتن ما نداریم در صورتی که ممکن بود حتی xbox هم نداشته باشن و بخوان بفروشن
من میخواستم بدم به کسی که واقعا نداره
هنوز به کسی ندادم
شما کنسولت آنلاینه؟چون اگه اکانت آفلاین رو کنسولت باشه تا آنلاین بشی بازی هات قفل میشن.

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
من دارم یک ماهه.ولی خیلی مردی برادر.

خواهش میکنم.
من قبلا هم گفته بودم چرا وقتی میشه از یک اشتراک ۲ نفر استفاده کنن این کار رو نمیکنید.
اکانتت رو ۲ مرحله ای کن که نتونن بدزدن بعد ظرفیت هومش رو بده به یکی دیگه.
۵ تا ظرفیت در سال داری میخوای چکارشون کنی ، چی میشه یکی از این ۵ تا رو با یک نفر که نمیتونه تو این وضعیت گرونی گیم پس یا حتی بازی بخره به اشتراک بزاری.

• Like
Reactions: Syamak8808

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
دوستان یه سوال زود جواب بدید لطفا.اگر یک بازی که قبلا از گیم بس دانلود کردیم اگر از گیم بس برداشته بشه از اکانت ما هم حذف میشه؟

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
دوستان یه سوال زود جواب بدید لطفا.اگر یک بازی که قبلا از گیم بس دانلود کردیم اگر از گیم بس برداشته بشه از اکانت ما هم حذف میشه؟
کلا دیگه اجرا نمیشه تا زمانی که بخریش البته تا اونجایی که من میدونم

• Like
Reactions: Syamak8808

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
آقا فرشید یه سوال .من گیم پس پی سی از یه سایت خریدم پنج شش تا بازی halo توشه کدوم ها رو دانلود کنم؟

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
آقا فرشید یه سوال .من گیم پس پی سی از یه سایت خریدم پنج شش تا بازی halo توشه کدوم ها رو دانلود کنم؟

اگه ویندوز ۱۰ داری برو تو بخش xbox اکانت رو وارد کن وارد بخش گیم پس pc بشو اونجا هرچی میبینی میتونی نصب کنی.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام دوستان
دوتا سوال داشتم
1-گیم پس کلا از چند روز تا چند روز داره؟کمترین مدت زمانش چقدره؟
2-من الان 6 روز دیگه گیم پس دارم و میخوام تمدید کنم،اگه باز گیم پس بخرم و کدش رو بزنم خودگار بعد از اتمام این دوره فعال میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر