Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,700
بچه ها یه سوال فوری داشتم
من لازمه حتما حداقل برا ۲۴ ساعت رو اکانتم گیم‌پس التیمیت فعال کنم.
اکانت شخصی خودم

حالا من کد گیم‌پس التیمیت ۴۸ ساعته پیدا کردم
ولی
قبلا هم رو حساب شخصیم گیم‌پس فعال بوده یه بار. ینی نمیتونم تریال رو استفاده کنم.

این کد ۴۸ ساعته میدونید جریانش چیه؟
مشکلی برا اکانتم پیدا نمیشه اگه ردیمش کنم؟
این با اون تریال فرق داره؟ جریانش رو کسی میدونه؟

میخوام فورزا رو التیمیت کنم.
۵۰ دلاره
ولی با گیم‌پس التیمیت میشه ۲۵ دلار
برا همین میخوام برا کوتاه مدت هم که شده فعال کنم
کد که مشکلی نداره اگه هم تریال باشه یا به هر دلیلی نشه همون موقع وارد کردن ارور میده ولی اگه قبول کرد دیگه مشکلی نیست.البته نمیدونم فورزا 7 میخوای یا fh4 ولی من ندیدم تخفیفی داشته باشه.در هر صورت اگه fh4 رو میخوای الکی 25 دلار نده.برو با یک دلار رو اکانت جدید التیمیت بگیر بعد یک ماه هم اگه آنلاین نشی باز میتونی آفلاین بازی کنی

اینم بگم دوستان میگفتن دیگه آفلاین نمیشه ولی باید بگم اشتباهه.من الان 10 روز هست گیم پسم تموم شده ولی آفلاین هنوز میتونم بازی کنم

• Like
Reactions: Booto

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
کد که مشکلی نداره اگه هم تریال باشه یا به هر دلیلی نشه همون موقع وارد کردن ارور میده ولی اگه قبول کرد دیگه مشکلی نیست.البته نمیدونم فورزا 7 میخوای یا fh4 ولی من ندیدم تخفیفی داشته باشه.در هر صورت اگه fh4 رو میخوای الکی 25 دلار نده.برو با یک دلار رو اکانت جدید التیمیت بگیر بعد یک ماه هم اگه آنلاین نشی باز میتونی آفلاین بازی کنی

اینم بگم دوستان میگفتن دیگه آفلاین نمیشه ولی باید بگم اشتباهه.من الان 10 روز هست گیم پسم تموم شده ولی آفلاین هنوز میتونم بازی کنم
گیم پس ۶ ماهه دارم الان رو یه اکانت دیگه.
فورزا هم دارم بازی میکنم
این ۲۵ دلاری که میگم مربوط به ultimate کردن نسخه استاندارد میشه.
ینی به بسته های الحاقی و car pass و ... دسترسی داشته باشم.
ولی چون میخواستم رو اکانت خودم بگیرمش، لازمه گیم‌پس التیمیت هم رو اکانت خودم فعال باشه

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
بچه ها یه سوال فوری داشتم
من لازمه حتما حداقل برا ۲۴ ساعت رو اکانتم گیم‌پس التیمیت فعال کنم.
اکانت شخصی خودم

حالا من کد گیم‌پس التیمیت ۴۸ ساعته پیدا کردم
ولی
قبلا هم رو حساب شخصیم گیم‌پس فعال بوده یه بار. ینی نمیتونم تریال رو استفاده کنم.

این کد ۴۸ ساعته میدونید جریانش چیه؟
مشکلی برا اکانتم پیدا نمیشه اگه ردیمش کنم؟
این با اون تریال فرق داره؟ جریانش رو کسی میدونه؟

میخوام فورزا رو التیمیت کنم.
۵۰ دلاره
ولی با گیم‌پس التیمیت میشه ۲۵ دلار
برا همین میخوام برا کوتاه مدت هم که شده فعال کنم
بازی اصلی رو داری فقط این dlc ultimate رو میخوای؟یا بازی رو هم نداری فقط روی گیم پس بازی مینکنی؟اپگرید نسخه التیمیت کد هم داره جدا بخوای بخری نیاز به اون کارا نیست

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
بازی اصلی رو داری فقط این dlc ultimate رو میخوای؟یا بازی رو هم نداری فقط روی گیم پس بازی مینکنی؟اپگرید نسخه التیمیت کد هم داره جدا بخوای بخری نیاز به اون کارا نیست
بازی رو نداشتم
فقط این باندل تبدیل استاندارد به التیمیت رو میخواستم.
با کد نمیخواستم بگیرم چون کدش با نرخ ۵۰ حساب میشد ولی اگه رو اکانتم گیم پس التیمیت فعال میبود، درمیومد ۲۵ دلار.
گرفتمش به هرحال.
یه ۱۴ روزه التیمیت فعال کردم و گرفتمش.

بازی های فرست پارتی همیشه هستن رو گیم‌پس دیگه؟
چون اگه یه روز وردارن بازی رو اینی که گرفتم رسما بلااستفاده میشه

Mahy_hdr

عضو جدید
Mar 20, 2020
1
سلام.. بچه ها من برای اولین باره ک میخوام روی ایکس باکسم گیم پس بزنم با گلد.. همراه ایکس باکس یه گلد 14 روزه و یه گیم پس 30 روزه بود.. کداشونو وارد میکنم میرسه به قسمتی ک کانفریم میاد.. میزنم هرچی روش یه صفحه لود میاد ولی بعد قطع میشع دوباره همون صفحه رو نشون میده.. هم گلد هم گیم پس.. هرچی میزنم روی کانفریم چیزی نمیاد.. بعضی اوقاتم یه خطایی میده ک میگه ما با پی منت شما به مشکل خوردیم و اینا.. کسی میدونه چرا اینطوریه؟ خواهشا بگین
حتی از داخل خود سایت ماکروسافت امتحان کردم.. داخل نرم افزار موبایلشم امتحان کردم اونجاها همون ارور ک میگه با مشکل پیمنتتون به مشکل برخوردیم میاد

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,700
سلام.. بچه ها من برای اولین باره ک میخوام روی ایکس باکسم گیم پس بزنم با گلد.. همراه ایکس باکس یه گلد 14 روزه و یه گیم پس 30 روزه بود.. کداشونو وارد میکنم میرسه به قسمتی ک کانفریم میاد.. میزنم هرچی روش یه صفحه لود میاد ولی بعد قطع میشع دوباره همون صفحه رو نشون میده.. هم گلد هم گیم پس.. هرچی میزنم روی کانفریم چیزی نمیاد.. بعضی اوقاتم یه خطایی میده ک میگه ما با پی منت شما به مشکل خوردیم و اینا.. کسی میدونه چرا اینطوریه؟ خواهشا بگین
حتی از داخل خود سایت ماکروسافت امتحان کردم.. داخل نرم افزار موبایلشم امتحان کردم اونجاها همون ارور ک میگه با مشکل پیمنتتون به مشکل برخوردیم میاد
باید با فیلتر شکن باشی.

• Like
Reactions: Nameless King

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,643
نام
hamid
نظرم عوض شد ميخاستم ايكس باكس نسل جديد بگيرم و اصلا بازى نگيرم و كلا گيم پس بگيرم يساله و هر ساا تمديد كنم و از طريق گيم پس هرماه بازى كنم ولى الان ميبينم كه بازيا ثابت نيستن و حذف ميشن ، پس اينجورى ارزش نداره . در ضمن اينو با تحقيق الان فهميدم و اگه اشتباه ميكنم بگيد اينكه هر بازيى تو ايكس باكس وقتى كه اشتراك گيم پس دارى مجانى نيست يعنى اينطورى نيست كه همه بازياى توى ايكس باكس وقتى كه اشتراك دارى برات مجانى باشن ، بازياى جديد و معروف فقط تخفيف ميخورن اگه اشتراك دارى مثلا شصت دلار رو نميدى و بجاش ٤٠ دلار ميدى يا ٤٥

ممنون ميشم در اين مورد و توضيحى كه دادم بيشتر منو روشن كنيد از اين طرزه فكرم چون برنامم برا خريد ايكس سرى ايكس همينه

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
دوستان گیم پس هر ماه چند دلاره ؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk
ماكروسافت الان دو مدل گيم پس داره
گيم پس معمولي ماهي ده دلار
گيم پس به همراه گلد كه ميشه گيم پس التيميت ماهي ١٥ دلار.

كه الان با يك دلار شما ميتوني گيم پس با گلد رو داشته باشي

• Like
Reactions: Syamak8808

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
نظرم عوض شد ميخاستم ايكس باكس نسل جديد بگيرم و اصلا بازى نگيرم و كلا گيم پس بگيرم يساله و هر ساا تمديد كنم و از طريق گيم پس هرماه بازى كنم ولى الان ميبينم كه بازيا ثابت نيستن و حذف ميشن ، پس اينجورى ارزش نداره . در ضمن اينو با تحقيق الان فهميدم و اگه اشتباه ميكنم بگيد اينكه هر بازيى تو ايكس باكس وقتى كه اشتراك گيم پس دارى مجانى نيست يعنى اينطورى نيست كه همه بازياى توى ايكس باكس وقتى كه اشتراك دارى برات مجانى باشن ، بازياى جديد و معروف فقط تخفيف ميخورن اگه اشتراك دارى مثلا شصت دلار رو نميدى و بجاش ٤٠ دلار ميدى يا ٤٥

ممنون ميشم در اين مورد و توضيحى كه دادم بيشتر منو روشن كنيد از اين طرزه فكرم چون برنامم برا خريد ايكس سرى ايكس همينه
همه بازی ها که مجانی نیستن، فقط بازی هایی که تو سرویس قرار دارن رو میشه با گیم پس بازی کرد.

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
i2zGds1uTdFHzzxw6krmpqi0l3XM93SPXU1FVPIlwCU.jpg

خدایا بسه دیگه خسته شدیم از بس بازی دانلود کردیم:tearsofjoy::tearsofjoy:
البته هنوز تایید 100% نشده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر