Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
و سرانجام Dishonored 2 <:-P درود بر روح پرفتوح مایکروسافت که باعث شد 20 دلار سیو بشه :D یعنی اینکه پارسال میخواستم بخرم ولی صبر کردم که برای گیم پس بیاد :D
صبرتون قابل تحسینه :D
روی حساب همین صبر، منم دو ساله میخوام Evil within 2 رو بخرم ولی نخریدم، البته اینکه بازی زیاده و وقت کم هم بی تاثیر نبوده.
--------------------------------------------
دوستان اگه کسی یه نفر پایه میخواد برای World War Z، رو من حساب کنه. :Angel:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
صبرتون قابل تحسینه :D
روی حساب همین صبر، منم دو ساله میخوام Evil within 2 رو بخرم ولی نخریدم، البته اینکه بازی زیاده و وقت کم هم بی تاثیر نبوده.
--------------------------------------------
دوستان اگه کسی یه نفر پایه میخواد برای World War Z، رو من حساب کنه. :Angel:
من به جز یه سری بازی خیلی خاص مثل سایبرپانک، دیگه واسه هیچ بازی پول نمیدم :D بالاخره دیر یا زود خیلی هاشون میان رو گیم پس، مثل همین Control که شک ندارم تا چند ماه دیگه میاد :D

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
این آفر اسپاتیفای رو الان ما بگیریم برامون کار میکنه؟ نیاز به مستر کارد نداره؟کسی امتحان کرده؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
برای ماهایی که یکی دو ماه پیش التیمیت فعال کرده بودیم هم میده؟
اینجور که من فهمیدم جفتش باید یوزر جدید باشی هم ایکس باکس هم اسپاتیفای قبلا پریمیوم نبوده باشی با اون ایمیل که التیمیت رو میخری

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
Console_TW_Coming-Soon_10.21_940x528_OneUP.jpg

بازی های جدید که تا هفته اول نوامبر اضافه میشن

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام
کسی بازی bloodstained رو دانلود کرده؟ من بازی رو نصب کردم و وقتی وارد بازی میشم موقعی که میخوام اسم انتخاب کنم دیگه جلوتر نمیره! هرکاری میکنم نه دکمه ای کار میکنه نه چیزی! عجیبه

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام
کسی بازی bloodstained رو دانلود کرده؟ من بازی رو نصب کردم و وقتی وارد بازی میشم موقعی که میخوام اسم انتخاب کنم دیگه جلوتر نمیره! هرکاری میکنم نه دکمه ای کار میکنه نه چیزی! عجیبه
ارع من تمومش کردم مشکلی نداشت واسه من بد دانلود شده احتمالا دوباره بگیر خیلی بازی خوبیه !

• Like
Reactions: stanley

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر