Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
اینا که سال ها قبل از گیم پس بودن و همیشه هستن ولی با توجه به گیم پس ممکنه زیاد تر هم بشن
حتی من از روزی میترسم که بازی ساز ها برای گیم پس نسخه ی جداگانه ای بدن که محدودتر و ناقص تر باشه
مثلا یک ناشر بیاد و استاندارد ادیشن بازی رو فقط از طریق گیم پس منتشر کنه و نسخه ی غیر گیم پسی یه نسخه ی کامل تر باشه :D ثابت شده که توی این صنعت هر چقدر هم یه عده به فکر مشتری مداری باشن بعضی استودیو ها کلا به فکر اینن که چجوری از مشتری پول بتیغن :D
تنفلیکس ۱۰سال پیش ۲۰میلیون کاربر داشت الان ۲۰۰میلیون داره اگه گیم پس ۲۰۰میلیون کاربر ۱۰ دلاری داشته باشه تبدیلش کنیم به فروش بازی می شه انگار مایکروسافت هر ماه یه بازی منتشر می کنه که ۳۰میلیون نسخه می فروشه برای مقایسه gta توی سال لانچش که رکورد فروشش هم محسوب می شه ۳۲میلیون نسخه فروخته توی یکسال خوب با این حساب میشه ۱۲ برابر فروش gta و مایکروسافت می تونه ۱۲ تا استدیو به اندازه راک استار داشته باشه خود راک استار الان ۱۰تا استدیو داره میشه ۱۲۰ استدیو که مایکروسافت این همه نمی خواد نصف نصف این مقدار رو داشته باشه کافیه و می تونه هر بازی ترد پارتی بزرگی رو بیاره
تازه من حداکثر حداکثر فروش gta و با حداکثر قیمت محاسبه کردم همین الان ۳۰ دلاره هر نسخه و 20 میلیون توی یه سال فروخته و بازم از این رکوردا می زنه؟ و رد دد که ۳۵میلیون فروخته در کل ، بگذریم از اینکه بعضی ها ذاتا فیزیکی می خرن و هیچ وقت فروش بازی های دی‌وان گیم پس صفر مطلق نمیشه
الان گیم پس ۱۸میلیون داره و ده سال دیگه احتمالا خود نتفلیکس ۱ میلیارد نفر داره
در کل مشکلی توی درآمد نخواهند داشت که به روش عجیب غریب رو بیارن:D

aghili72

کاربر سایت
Mar 19, 2011
225
نام
سعید عقیلی
دوستان این مشکلی که حتما باید آنلاین باشم برای بازی های گیم پس رو چه شکلی حل کنم
(اکانت هوم شده)
و اینکه جایی میشناسید که لینک بازی هارو داشته (برای نسخه نسل ۹)

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,394
نام
aliakbar
دوستان این مشکلی که حتما باید آنلاین باشم برای بازی های گیم پس رو چه شکلی حل کنم
(اکانت هوم شده)
و اینکه جایی میشناسید که لینک بازی هارو داشته (برای نسخه نسل ۹
وقتی انلاینی چنتا بازی رو پلی کن و بعد بدون اینکه دستگاه و افلاین کنی مودم و خاموش کن من رو وان اس اینکار و انجام میدم ولی وقتی دستگاه و full shotdown میکنم میگه باید انلاین شی

MbhT

کاربر سایت
Nov 27, 2020
32
سلام دوستان

من یک اکانت گیم پس غیر هوم خریدم،
طبق توضیحات؛ داخل اکانت لاگین میشم و برای بازی کردن سوییچ میکنم روی اکانت خودم

اما بازی پلی نمیشه و با این ارور مواجه میشم :

each person can play only one game at a time

acc.jpg

امکانش هست راهنمایی کنید چطور باید این مشکل رو حل کنم

ممنون

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان

من یک اکانت گیم پس غیر هوم خریدم،
طبق توضیحات؛ داخل اکانت لاگین میشم و برای بازی کردن سوییچ میکنم روی اکانت خودم

اما بازی پلی نمیشه و با این ارور مواجه میشم :

each person can play only one game at a time

View attachment 201602

امکانش هست راهنمایی کنید چطور باید این مشکل رو حل کنم

ممنون
سلام دوست عزیز،
از جای معتبر خریدی اکانتو؟
کنسول شما سری x|s ه؟
اگه یک اکانتو داخل 2 تا کنسول لاگین کنی و با همون یک اکانت بخوای رو 2 کنسول یک بازی مثل forza horizon 4 رو انجام بدی، این پیام میاد.

احساس میکنم طرف اکانتو به غیر از شما به یه نفر دیگه هم فروخته که کنسولش با شما فرق داره (مثلا کنسول شما نسل 9ه و اون طرف نسل 8) که همزمان هم دارید forza بازی میکنید.

• Like
Reactions: MbhT

MbhT

کاربر سایت
Nov 27, 2020
32
سلام دوست عزیز،
از جای معتبر خریدی اکانتو؟
کنسول شما سری x|s ه؟
اگه یک اکانتو داخل 2 تا کنسول لاگین کنی و با همون یک اکانت بخوای رو 2 کنسول یک بازی مثل forza horizon 4 رو انجام بدی، این پیام میاد.

احساس میکنم طرف اکانتو به غیر از شما به یه نفر دیگه هم فروخته که کنسولش با شما فرق داره (مثلا کنسول شما نسل 9ه و اون طرف نسل 8) که همزمان هم دارید forza بازی میکنید.

معتبر بودنش رو نمیدونم چون قبلا ازش خرید نداشتم ، تازه کنسولم رو گرفتم سری s هست

به نظرتون راهی نداره ؟

دوستانی که اکانت غیر هوم دارن با این مشکل مواجه نشدن تا حالا ؟

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
معتبر بودنش رو نمیدونم چون قبلا ازش خرید نداشتم ، تازه کنسولم رو گرفتم سری s هست

به نظرتون راهی نداره ؟

این مشکل نیست، مشکل اصلی اینه که احتمالا طرف اکانت غیر هوم رو به دو نفر که کنسولهای نسل 9 و 8 دارن فروخته(کار غیر اخلاقی) که اتفاقا دارید یک بازی مشترک انجام میدید، زنگ بزن پشتیبانیش و موضوع رو بگو (یا پولتو پس بگیر و از جای معتبر خرید کن).

آخرین ویرایش:
  • Like

MbhT

کاربر سایت
Nov 27, 2020
32
این مشکل نیست، مشکل اصلی اینه که احتمالا طرف اکانت غیر هوم رو به دو نفر که کنسولهای نسل 9 و 8 دارن فروخته(کار غیر اخلاقی) که اتفاقا دارید یک بازی مشترک انجام میدید، زنگ بزن پشتیبانیش و موضوع رو بگو (یا پولتو پس بگیر و از جای معتبر خرید کن).

ممنون از راهنمایی های خوبتون عزیز
شما و دوستان دیگر که فعالیت میکنین و مشکلات بچه های دیگه رو پاسخ میدین به کاربرهای جدید هم انگیزه میدین

بلانسبت شما و عزیزان ؛ یکی هم پیدا میشه انقدر بی شعور که سه بار هم بهش پیام میدی اصلا جواب هم نمیده و آدم رو چند روز منتظر میذاره

سلامت باشید، اینجا فروم(انجمن) ه، اگه سوالی پرسیده بشه و دوستان بدونند حتما جواب میدند، اینکه کسی جواب نمیده احتمالا جواب رو نمیدونسته و یا تو این مدت به انجمن سر نزده که پیام هارو ببینه و پاسخ بده.
ممنونم از شما

البته ایشون حضور داشته و دارن .. من رو منتظر گذاشتن به خاطر یک جواب ساده

اما بگذریم ..

به هرحال خیلی ممنونم از شما و دوستانی که راهنمایی میکنین

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
ممنون از راهنمایی های خوبتون عزیز
شما و دوستان دیگر که فعالیت میکنین و مشکلات بچه های دیگه رو پاسخ میدین به کاربرهای جدید هم انگیزه میدین

به هرحال خیلی ممنونم از شما و دوستانی که راهنمایی میکنین
سلامت باشید، اینجا فروم(انجمن) ه، اگه سوالی پرسیده بشه و دوستان بدونند حتما جواب میدند، اینکه کسی جواب نمیده احتمالا جواب رو نمیدونسته و یا تو این مدت به انجمن سر نزده که پیام هارو ببینه و پاسخ بده.

آخرین ویرایش:
  • Like

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794

به نظرتون راهی نداره ؟

اکانت که خریدین حتما پشتیبانی داره و به اون شخصی که ازش خرید کردین موضوع رو بگین و ایشون باید حل کنن مشکل رو

اگه اکانت رو شخصی بدون اجازه استفاده کنه به راحتی رمز اکانت تغییر میده دیگه نتونه استفاده کنه

به هر حال مشکل شما اینه که چند نفر همزمان دارن از یه اکانت استفاده میکنن و راه حل خاصی نداره جز اینکه افراد اضافی حذف بشن

• Like
Reactions: MbhT and reza51

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام دوستان ماکروسافت آفر آلتیمیت سه ماهه رو با قیمت ۱ دلار برداشته؟ الان من نگاه میکنم یک ماهه زده یک دلار.

Sent from my iPhone using Tapatalk

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
سلام دوستان ماکروسافت آفر آلتیمیت سه ماهه رو با قیمت ۱ دلار برداشته؟ الان من نگاه میکنم یک ماهه زده یک دلار.

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام بله
معمولا برای تعطیلات سال نو تخفیف می ذاره که بعد چند ماه برش می داره هر سال

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
سلام بله
معمولا برای تعطیلات سال نو تخفیف می ذاره که بعد چند ماه برش می داره هر سال
چند ماه؟ آفر امروز تموم شده. آفر های گلد هم که رندومه

اون deals ها ارتباطی با گیم پس نداره -3ماه یک دلار شده یک ماه یک دلار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند