Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,408
نام
aliakbar
دیگه نمی شه افلاین کرد بعد از اتمام
من چند روزه گیم پس تموم شده ولی افلاین دارم استفاده میکنم نکتش هم اینه افراین نکردم و فقط کنسول از مودم جدا کردم
یه تست کنید شاید جواب گرفتین

• Like
Reactions: aha2012

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
من چند روزه گیم پس تموم شده ولی افلاین دارم استفاده میکنم نکتش هم اینه افراین نکردم و فقط کنسول از مودم جدا کردم
یه تست کنید شاید جواب گرفتین
روی گیم پس PC حتی گزینه آفلاین بازی کردن هم تو تنظیمات هست.
کافیه اتصال مودم کامل قطع باشه تا این قابلیت فعال بشه
199670

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
129
سلام.
این مشکل برای دارندگان کنسول وجود نداره یعنی با همون اکانت های اشتراکی میتونن به بازیهای ea هم دسترسی داشته باشن.
تو pc چون بازیها از ea play نصب و اجرا میشه باید اکانت استور و ایکس باکس یکی باشه پس مجبورید رو اکانت شخصیت گیم پس رو تهیه کنی.
البته برای pc نیازی به خرید گیفت کارت نیست. من یه سایت پیدا کردم که اکانتمو گرفت و روش یک ساله گیم پس فعال کرد. 1150 هم هزینش شد. اگر میخاستم با گیفت گیم پس بگیرم هزینم خیلی بیشتر میشد.
نمی دونم چجوری اینکارو میکنن...
گلد یه ساله میزنن قیمتش حدودا 1100 + آلتیمیت 14 روزه که قیمتش 60 تومنه بدست میاد 12 ماه آلتیمیت

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
گلد یه ساله میزنن قیمتش حدودا 1100 + آلتیمیت 14 روزه که قیمتش 60 تومنه بدست میاد 12 ماه آلتیمیت
اگه یه روز مایکروسافت امکان تبدیل گلد به گیم پس آلتیمیت رو لغو کرد، اکانت های هوم و سوییچ گیم پس آلتیمیت، گرونتر میشن؟ احتمال اینکه این اتفاق بیفته کمه یا زیاد؟
الآن بعضی از سایت ها، اکانت هوم گیم پس آلتیمیت ۱۷ ماهه رو حدود ۱ میلیون و ۱۰۰-۲۰۰ می‌فروشن؛ اونها هم از این روشی که گفتید استفاده می‌کنن؟

و یه سوال: فیل اسپنسر مدت ها پیش، از اضافه شدن اشتراک خانوادگی به گیم پس استقبال کرده بود؛ پس چیکار شد؟! اگر اشتراک خانوادگی اضافه بشه، قیمت اکانت های گیم پس آلتیمیت ارزونتر میشه؟ اصلا فرق اشتراک خانوادگی، با اکانت های هوم و سوییچ گیم‌پس آلتیمیت چیه؟

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
129
اگه یه روز مایکروسافت امکان تبدیل گلد به گیم پس آلتیمیت رو لغو کرد، اکانت های هوم و سوییچ گیم پس آلتیمیت، گرونتر میشن؟ احتمال اینکه این اتفاق بیفته کمه یا زیاد؟
الآن بعضی از سایت ها، اکانت هوم گیم پس آلتیمیت ۱۷ ماهه رو حدود ۱ میلیون و ۱۰۰-۲۰۰ می‌فروشن؛ اونها هم از این روشی که گفتید استفاده می‌کنن؟

و یه سوال: فیل اسپنسر مدت ها پیش، از اضافه شدن اشتراک خانوادگی به گیم پس استقبال کرده بود؛ پس چیکار شد؟! اگر اشتراک خانوادگی اضافه بشه، قیمت اکانت های گیم پس آلتیمیت ارزونتر میشه؟ اصلا فرق اشتراک خانوادگی، با اکانت های هوم و سوییچ گیم‌پس آلتیمیت چیه؟
جواب قسمت اول سوال : البته گرانتر خواهد شد و سیاست مایکروسافته دیگه تا کی این روش ادامه پیدا کنه/ 15 و 17 ماهه هم به همین صورته اکانت خام روش گلد 12 ماهه میزنن و آفر 1 دلاری 3ماهه آلتیمیت که بعضی اوقات فعاله بدست میاد 15 ماه آلتیمیت= این درمیاد کلا حدودا 1200 یعنی ظرفیت کامل : هوم و غیرهوم حالا فروشنده میاد به دونفر میفروشه دوتا ظرفیت ببین چقدر سوده:D
قسمت دوم سوال:اینم باز برمیگرده به سیاست خود مایکروسافت ولی قیمتش احتمالا یخورده بیشتر شه عوضش تا جایی که من اطلاع دارم به جای 2 نفر ظرفیت نفرات بیشتری می تونن از سرویس بهره ببرن

آخرین ویرایش:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
دوستان لطف میکنید یک توضیح درباره این گیم پس های ارزونی که تو سایتا هست بدید.
اینا بصورت اکانت داده میشه؟
اونوقت میشه این گیم پس کاری کرد که روی اکانت خودت هم کار کنه؟
امکان و خطر بن وجود داره؟
برای آنلاین بازی کردن مشکلی ندارن؟
با تشکر

• Like
Reactions: reza51

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
اینا بصورت اکانت داده میشه؟
بله
اونوقت میشه این گیم پس کاری کرد که روی اکانت خودت هم کار کنه؟
بله
امکان و خطر بن وجود داره؟
خیر
برای آنلاین بازی کردن مشکلی ندارن؟
خیر
با تشکر
فدات :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
مرسی. من لیست کامل رو پایین میذارم

E884DA99-37E9-4BEC-A2A4-DE6393562A43.jpeg

بی نظیره. شاید یکی بیاد لیست رو نگاه کنه با خودش بگه یه مشت بازیهای بی نامو نشون قراره بیاد گیم پس، اتفاقا من برخلاف بچه ها بیشتر از اینکه از اومدن بازیهای aaa یا بقولی اسمو نامدار استقبال کنم از همین بازیهایی استقبال میکنم که بدون ادعا و حاشیه ای وارد گیم پس میشن و شما هیچ وقت در صورت عادی طرف این بازیها نمیرید. در صورتی که اتفاقا بینشون چنان بازیهای خوبی پیدا میشه که بشدت ارزش تجربه دارن و بنظرم گیمپس بیش از هرچیزی مکان همچون بازیهای کوچیک یا بقولی ایندی هست چونکه معمولا بازیهای aaa دیر یا زود بصورت اکانت یا دست دوم تجربه اش میکنید ولی سمت همچون بازیهایی هیچوقت نمیرید و بهترین مزیت گیم پس هم همینه که با یسری بازیهایی بشدت ارزشمند اشناتون میکنه و همین چقدر توی تجربه ی گیمی ادم تاثیر میذاره.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
مرسی. من لیست کامل رو پایین میذارم

View attachment 199809

بی نظیره. شاید یکی بیاد لیست رو نگاه کنه با خودش بگه یه مشت بازیهای بی نامو نشون قراره بیاد گیم پس، اتفاقا من برخلاف بچه ها بیشتر از اینکه از اومدن بازیهای aaa یا بقولی اسمو نامدار استقبال کنم از همین بازیهایی استقبال میکنم که بدون ادعا و حاشیه ای وارد گیم پس میشن و شما هیچ وقت در صورت عادی طرف این بازیها نمیرید. در صورتی که اتفاقا بینشون چنان بازیهای خوبی پیدا میشه که بشدت ارزش تجربه دارن و بنظرم گیمپس بیش از هرچیزی مکان همچون بازیهای کوچیک یا بقولی ایندی هست چونکه معمولا بازیهای aaa دیر یا زود بصورت اکانت یا دست دوم تجربه اش میکنید ولی سمت همچون بازیهایی هیچوقت نمیرید و بهترین مزیت گیم پس هم همینه که با یسری بازیهایی بشدت ارزشمند اشناتون میکنه و همین چقدر توی تجربه ی گیمی ادم تاثیر میذاره.
دقیقا دارم با وجود گیم پس بازیهایی تجربه میکنم اگه پولم اضافه میومد هیچوقت ۱۵-۲۰ دلار خرج اون بازی نمیکردم! جاش میرفتم یه بازی AAA تخفیف خورده میخریدم! الان دارم Undertale بازی میکنم از اون بازیهایی که تریلرش حاضر نیستی ببینی چه برسه وقت بذاری بازیش کنی! تا اینجا فقط میتونم تجربه متفاوت و خفنیه! و دوست دارم بیشتر بازیهای ایندی رو تجربه کنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر