Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,624
خب امروز که پنج‌شنبه بود مشکلی نبود
تایمش هم که از صبح سه چهار باری تست کردم اما همینو میگفت
هم روزش اوکیه هم تایمش پس الان مشکل کجاست ؟
بی زحمت میتونی یه تست کنی خودت من هر کاری کردم نشد
این ارور داره میگه صف ارتباط برای چت کردن با ساپورتر طولانی هست برای همین باید صبر کنید.فکر کنم شاید چون موقع لانچ سری جدید هست ساپورترها سرشون شلوغه ولی نزده که ساپورتر موجود نیست.باید مقدار زیادی صبر کنید

Amirhosseinh77

کاربر سایت
Mar 12, 2019
59
اولي اوكيه دومي رو purchase بزن
اگه نشد اولي رو هم بكن ويندوز
این ارور داره میگه صف ارتباط برای چت کردن با ساپورتر طولانی هست برای همین باید صبر کنید.فکر کنم شاید چون موقع لانچ سری جدید هست ساپورترها سرشون شلوغه ولی نزده که ساپورتر موجود نیست.باید مقدار زیادی صبر کنید
الان تست کردم و گزینه اول رو روی ویندوز و دومی رو روی billing گذاشتم قسمت چتش اومد بالا
ولی چرا رو xbox چتش رو نمیاره عجیبه
گزینه دوم باید billing رو انتخاب کنم دیگه ؟ یه subscription هست و یه billing که فکر میکنم مربوط به billing باشه
حالا رو ویندوز بذارم کارمو راه میندازن ؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,624
الان تست کردم و گزینه اول رو روی ویندوز و دومی رو روی billing گذاشتم قسمت چتش اومد بالا
گزینه دوم باید billing رو انتخاب کنم دیگه ؟ یه subscription هست و یه billing که فکر میکنم مربوط به billing باشه
من همیشه از تو ویندوز انجام میدم.نازنین ساپورترهایی هستن که دومی ندارن.هر چی بگی،میگن به دیده منت :D

Amirhosseinh77

کاربر سایت
Mar 12, 2019
59
من همیشه از تو ویندوز انجام میدم.نازنین ساپورترهایی هستن که دومی ندارن.هر چی بگی،میگن به دیده منت :D
??
فقط بگم که من اکانتم رو یه دلار شارژ کردم و میخوام گیم‌پس آلتیمت رو فعال کنم ؟؟ انجام میدن همینو بگم ؟؟ یا دو ساعت سوال پیچ میکنن ؟ ?

• Like
Reactions: all4u

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,624
??
فقط بگم که من اکانتم رو یه دلار شارژ کردم و میخوام گیم‌پس آلتیمت رو فعال کنم ؟؟ انجام میدن همینو بگم ؟؟ یا دو ساعت سوال پیچ میکنن ؟ ?
آره همینو بگو.بگو الان دسترسی به کردیت کارت ندارم.من حتی چند بار گفتم از ایران هستم اصلا چیزی نگفت.چون ایران تحریمه قانونا میتونه بگه انجام نمیدم.کلا 99 درصد مواقع گیر نمیدن.فقط میگه تائید کن آیدی خودت هست که میگی هست.البته مالیات هم میخواد حدود .07 سنت.البته اینم من یکبار نداشتم تو حسابم یهو گفتم آقا ندارم همینه که هست.گفت مهمون ما باش و فعالش کرد :D

Amirhosseinh77

کاربر سایت
Mar 12, 2019
59
آره همینو بگو.بگو الان دسترسی به کردیت کارت ندارم.من حتی چند بار گفتم از ایران هستم اصلا چیزی نگفت.چون ایران تحریمه قانونا میتونه بگه انجام نمیدم.کلا 99 درصد مواقع گیر نمیدن.فقط میگه تائید کن آیدی خودت هست که میگی هست.البته مالیات هم میخواد حدود .07 سنت.البته اینم من یکبار نداشتم تو حسابم یهو گفتم آقا ندارم همینه که هست.گفت مهمون ما باش و فعالش کرد :D
اگه قراره یه دلار بزنم و مالیات هم بخواد دیگه چی میمونه پس ؟ :))

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
گفتم بهت كه اره انحام ميدن يكيشون هم نداد باز امتحان كن

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
دوستان برای گرفتن التیمت روی ایکس باکس الان بهترین روش چی هستش؟
۳ ماه التیمت بگیرم
یا ۶ و ۱۲ ماه گلد + ۱ ماه التیمت؟
که تمام سرویس های آنلاین فعال بشه

• Like

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
دوستان برای گرفتن التیمت روی ایکس باکس الان بهترین روش چی هستش؟
۳ ماه التیمت بگیرم
یا ۶ و ۱۲ ماه گلد + ۱ ماه التیمت؟
که تمام سرویس های آنلاین فعال بشه
والا اين روشه ٦ ماه يا ١٢ ماهه بهتره نمي دونم الان جواب ميده يا نه اگه بده ميشه ١٣ ماه گيم پس التيميت با ea play چي بهتر از اين :D

• Like

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
میشه بیشتر توضیح بدید اخه الان ترکیباش رو من نفهمیدم
شما اگر ultimate داشته باشین و ۱ ماه گلد بزنین ۱ون ۱ ماه میشه ۲۰ روز به ultimat اضافه میشه
codes will be automatically converted to Game Pass Ultimate subscription time based on the chart above.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر