Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
بچه ها یه سوال
من گیم پسی که تو جعبه کنسول بود و زدم یک ماه داد
حالا نزدیک ۵ دلار تو اکانت دارم میتونم بازم ۱ دلاری فعال کنم یک ماه بازم فعال بشه؟

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
نه نمیتونید.

• Like
Reactions: SleepyTurtel

crookedcucumber

عضو جدید
Sep 26, 2020
1
نام
Morty
عزیزان سلام
الان ارزون ترین راهی که بشه گیم پس رو خرید چیه ؟
با این گیفت کارتای ایکس باکس که فروشگاها گذاشتن میشه یا باید حتما گیفت کارت گیم پس رو بگیریم ؟؟
ارزون تر چیزی نیس؟؟
و اینکه قابلیت شیر داره اکانتش ؟
ممنون

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
عزیزان سلام
با این گیفت کارتای ایکس باکس که فروشگاها گذاشتن میشه یا باید حتما گیفت کارت گیم پس رو بگیریم ؟؟
ارزون تر چیزی نیس؟؟
ممنون
ارزون ترین راهش خرید اکانت ظرفیت هوم گیم پسه
و اینکه بله مثل همه ی اکانتای دیگه گیم پس هم میشه اشتراکی استفاده کرد با دو ظرفیت

• Like
Reactions: crookedcucumber

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,605
عزیزان سلام
ارزون تر چیزی نیس؟؟
ممنون
ارزون ترین راه اینه که اکانت بسازید و یک ماهه به قیمت یک دلار بخرید(فقط باید برید با ساپورتر چت کنید تا فعالش کنه).من 3 تا اکانت دارم به ترتیب براشون میخرم بعد که یک مدت بگذره دوباره خود مایکروسافت رو اکانت استفاده شده باز آفر یک دلاری میذاره.البته خود مایکروسافت گفته تا 6 تا اکانت میشه روی یک دستگاه باشه.حالا یک عده میگفتن مشکل پیش میاد ولی من تا حالا چیزی ندیدم

خلاصه این ارزونترین راه هست

digdig

کاربر سایت
Nov 23, 2018
139
سلام دوستان.
کسی هست اینجا گیم پس PC داشته باشه؟ اگه هست یه توضیح راجع بهش بده بیزحمت. با هزینه های اضافی که فروشگاه ها میگیرن چند میفته و دانلود از استور اذیت میکنه؟ چجوریه؟
خوب جواب میدم شاید کمک کنه. برای پی سی میتونید برید گیفت کارت بخرید و حسابتون را شارژ کنید بعدش گیم پس را فعال کنید که این طوری بازم گرون میفته. راه بعدی میتونید ظرفیت هوم گیم پس ایکس باکس بگیرید البته طبق تجربه من وقتی گیفت کارت گیم پس مستقیم میخرید و اون گیفت کارت مخصوص گیم پس ایکس باکس باشه وقتی روی پی سی فعالش می کنید به بعضی از بازی های داخل گیم پس پی سی که مخصوص پی سی است دسترسی ندارید. اما راهی که من استفاده می کنم. از یه فروشگاه اینترنتی گیم پس یک ماهه میخرم. احتمالا فروشنده پی پال قانونی داره و میتونه هر دفعه اکانت جدید 1 دلاری بسازه. من یک ماهه را اخرین باز 19 تومن خریدم. روال کار هم این طوری میشه که وقتی اکانت را بخرید فروشنده یه ایمل و رمز عبور بهتون میده با این ایمیل و رمز عبور بای به استور مایکروسافت روی ویندوز لاگین کنید. بعد از لاگین روی اپلیکیشن گیم پس پی سی با اکانت شخصی خودتون لاگین کنید یا از قبل لاکین بودیده اید. .قتی لاگین بشید یه پیغام میده که اکانت استور با اکانت برنامه گیم پس یکی نیست. پیام را نادیده بگیرید. وقتی به لیست بازی های گیم پس مراجعه کنید میتونید بازی ها را دانلود و بازی کنید.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero

Attachments

• Doom-player-spike.png
    Doom-player-spike.png
    9.4 KB · مشاهده: 11

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
TW_ComingSoon_MixedPlatform_10.13.jpg

Age of Empires III: Definitive Edition (PC) – October 15
Heave Ho (PC) ID@Xbox – October 15
Katana Zero (Android, Console & PC) ID@Xbox – October 15
The Swords of Ditto: Mormo’s Curse (PC) – October 15
Tales of Vesperia: Definitive Edition (Console & PC) – October 15
ScourgeBringer (Console) ID@Xbox – October 21
Cricket 19 (Console) – October 22
Supraland (Console) ID@Xbox – October 22

hamed58

کاربر سایت
Jan 28, 2011
42
سلاممن یک سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
من با آپدیت آخر ایکس باکس وان اس م کل بازیهام قفل شدن ، الان اگه اکانت یکماهه گیم پس بگیرم میتونم بازی هامو از گیمپس دانلود کنم و بعد بصورت آفلاین ازشون استفاده کنم؟؟؟

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
سلاممن یک سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
من با آپدیت آخر ایکس باکس وان اس م کل بازیهام قفل شدن ، الان اگه اکانت یکماهه گیم پس بگیرم میتونم بازی هامو از گیمپس دانلود کنم و بعد بصورت آفلاین ازشون استفاده کنم؟؟؟
بله. تا زمانی که گیم‌پس دارید میتونید بازی کنید.
البته یه وقتایی ممکنه درخواست کنه انلاین شید تا گیم‌پستون رو چک کنه.
شاید هم درخواست نکنه تا چند وقت!

hamed58

کاربر سایت
Jan 28, 2011
42
بله. تا زمانی که گیم‌پس دارید میتونید بازی کنید.
البته یه وقتایی ممکنه درخواست کنه انلاین شید تا گیم‌پستون رو چک کنه.
شاید هم درخواست نکنه تا چند وقت!
یعنی منظورتون گیم پس یکماهه اگه بگیرم ، یکماهش ک تموم شد بازیا اجرا نمیشن؟

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
یعنی منظورتون گیم پس یکماهه اگه بگیرم ، یکماهش ک تموم شد بازیا اجرا نمیشن؟
زمانی که برای آخرین بار آنلاین شدی (در هنگام داشتن اشتراک) همه بازی ها رو یک بار بصورت آنلاین اجرا کن بهتر اینکه وارد بازی بشی بعد از اینکار دستگاه رو کلا آفلاین کن و بعد از اینکه خاموش کردی دستگاه رو از برق بکش وقتی دوباره دستگاه رو روشن میکنی برچسب گیم پس از بازی ها برداشته شده و با خیال راحت تا زمانی که آنلاین نشدی میتونی بازی کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر