Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
XGP_81820_HERO.jpg

بازی Spiritfarer از امروز حاضره برای دانلود روی گیم پس!بازی خوبی باید باشه 6 گیگ حجمشه.
مابقیه هم از 2 روز دیگه شروع میشه تا 10 روز بعدش همش میاد

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
XGP_81820_HERO.jpg

بازی Spiritfarer از امروز حاضره برای دانلود روی گیم پس!بازی خوبی باید باشه 6 گیگ حجمشه.
مابقیه هم از 2 روز دیگه شروع میشه تا 10 روز بعدش همش میاد
بازی که اسم بردی فعلا از ۱۷ نقد متای ۸۶ رو داره! خیلی خوب هست همچین عناوینی رو به صورت Day 1 میارن رو گیم‌پس. الان تو این لیست، ۵ یا ۶ تا بازی از روز اول روی گیم‌پس وجود دارن، خیلی هم خوب :D RE7 هم به عنوان اشانتیون حضور داره، هر چند من حال نکردم باهاش ولی اکثر رفقا بهش علاقه داشتن.

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
بازی که اسم بردی فعلا از ۱۷ نقد متای ۸۶ رو داره! خیلی خوب هست همچین عناوینی رو به صورت Day 1 میارن رو گیم‌پس. الان تو این لیست، ۵ یا ۶ تا بازی از روز اول روی گیم‌پس وجود دارن، خیلی هم خوب :D RE7 هم به عنوان اشانتیون حضور داره، هر چند من حال نکردم باهاش ولی اکثر رفقا بهش علاقه داشتن.
از الان دارم tell me why ost سرچ میکنم تو گوگل بیشتر منتظر اون بازی هستم =((رزیدنت اویل هم اوایل که کرک شده بود با کامپیوتر و مانیتور 20 اینچی 10 دقیقش رو بازی کردم ولش کردم (در حد mirror edge )حالم بد میشد بخاطر اول شخص بودنش حالا روی tv تست میکنم 1بار دیگه ببینم بهتر شدم یا نه:Mrgreen:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين

سعی نکن با این توجیهات و فرافکنی ها افتضاح بودن اوضاع گیم پس رو توجیح کنی! اینا همشون نقش گیم پس فیلر رو دارن و تا زمانی که بازی Control به لایبرری اضافه نشه اوضاع روز به روز بدتر خواهد شد. کلاه بدی مایکروسافت سرمون گذاشت. من فقط واسه کنترل کنسول خریده بودم که بیارتش روی گیم پس :-<:-<

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
گویا resident evil 7 بازیش 13 شهریور میاد و 17 شهریور گیم پس من تموم میشه .ببینم میتونم تو 3 روز تمومش کنم :D:D
قبل از اتمام اشتراک اگه آفلاین بشی تا وقتی که مجدد وصل نشی میتونی بازی کنی.نمیخواد عجله کنی

• Like
Reactions: dark souls

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
قبل از اتمام اشتراک اگه آفلاین بشی تا وقتی که مجدد وصل نشی میتونی بازی کنی.نمیخواد عجله کنی
ممنون ولی مطمئن هستید؟ چون باید لایسنس رو چک کنه که بدونه عضو گیم پس هستم یا نه، من یک بار اینترنتو قطع کردم گفت باید انلاین بشی چک کنم تا بازی اجرا بشه ?

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
ممنون ولی مطمئن هستید؟ چون باید لایسنس رو چک کنه که بدونه عضو گیم پس هستم یا نه، من یک بار اینترنتو قطع کردم گفت باید انلاین بشی چک کنم تا بازی اجرا بشه ?
یکبار که چک کنه بعد روی اون اکانتهایی که میخواید بازی کنید هم یکبار بازی رو اجرا کنید بعدش آفلاین بشید.من روزی که rdr2 اومد دانلود کردم بعدم افلاین شدم تا همین الان هم دارم بازی میکنم

• Like
Reactions: dark souls

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
یکبار که چک کنه بعد روی اون اکانتهایی که میخواید بازی کنید هم یکبار بازی رو اجرا کنید بعدش آفلاین بشید.من روزی که rdr2 اومد دانلود کردم بعدم افلاین شدم تا همین الان هم دارم بازی میکنم
که اینطور یعنی باید اول کنسول رو حالت stand on باشه و دوم فقط اون بازی ای رو که میخوام بازی کنم یکبار چک بشه و تا اتمام بازی روی همون بازی بمونم؟ اگه بازی دیگه ای رو اجرا کنم نمیذاره؟ درست متوجه شدم؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
که اینطور یعنی باید اول کنسول رو حالت stand on باشه و دوم فقط اون بازی ای رو که میخوام بازی کنم یکبار چک بشه و تا اتمام بازی روی همون بازی بمونم؟ اگه بازی دیگه ای رو اجرا کنم نمیذاره؟ درست متوجه شدم؟
همه بازیها همزمان میشه.من الان 5-6 تا بازی دانلود کردم.فقط یه دور رو اکانت اصلی همه بازیها رو اجرا کن تا چک بشن.بعد اگه اکانت دیگه هم میخوای همینکار رو بکن بعد هم آفلاین شو

• Like
Reactions: aha2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر