xbox and xbox360 software

solidsnak7

کاربر سایت
Sep 24, 2005
77
xbox and xbox360 softwar

pc به xbox نحوه اتصال
برنامه هاي مورد نياز
extract-xiso
flashfxp
evolution-x
و يک کابل شبکه

بعد از دانلود برنامه evo
آنرا برا رو يه پوشه روي هارد اکسترکت کرده حالا بايد توسط برنامه extract-xiso
يک imagاز ان بگيريد برنامه را با زکرده از منو creatxiso
برنامه پوشهevo را انتخاب کرده بده ان برنامه ا زشما مسيرميخواد که همن پوشه را انتخاب کرده و با نامevo سيو کنيد

iveeck.gif

حالا شما يک فايل با پسوندiso داريد که توسط برنامه neroبا سرعت4 x رايت کنيد برايه اينکه نتيجه بهتر بگيردازسيrw استفاده کني xboxد سي-دي هاي rw را بهترloadميکند

حالا سي-دي را درونxbox گذاشته از منوsetting system utils را انتخاب کرده
evox-pic.jpg

حالا مشخصاتxbox را مشاهده ميکنيد
ما بip va defaultgatewayارا لازم داريم اين دو را به خاطر داشته باشيد

evox-pid.jpg

کنترل پنل سيستمتان را با زکرده و
network setting را انتخاب کرده

قبل از اون xbox را با کابل شبکه به pc وصل کنيد
حالا يه چيزي مثله عکس زير ميبينيد
network-.jpg

connection رو local areaکليک کردواproperties/internet protocol(tcp/ip)/properties را ابتخاب کرده
tcp/ip properties شمارا مشاهده ميکنيد
properti.jpg

use the following i.p. address و را انتخاب کرده
defaultgateway را که در برنامه evo مشاهده کرديد را به جايه ip وارد کنیدو subnet mask بگزارید 225.225.225.0
بقيه موارد کار نداشته باشيد و apply وok کرده حالا برنامه flashfxp را باز کرذه f4 زده یا از منوی سایت sait manaeger را زذه حالا new sait اسمش راxbox گزاشته و ip که در برنامه evox دیدید را جای ip وارد کنید user name va password هم xbox بزارید apply کرده و کانکت را بزنید
connect0.jpg

حالا در سمته راست درايور هايxbox و در سمته چپ هم هارد خودتن را ديده حالا ميتوانيدsave بازي ها يا از روي هاردتان هر فيلمي يا عکسي خواستيد رو هاردxbox قرارا دهيد يا از بازي هاتون back up تهيه کنيدحتي ميتونيد يه هارد 120 به xbox وصل کنيد که آموزش اونم بعد ميزرم و هر چي دوس داشتيد بازي و فيلم رو هارد بريزيد

link download
http://xbox-hacks.net/download/xbox/apps/dashboards/EvolutionX/EvolutionX Build 3935.rar

http://www.freshports.org/emulators/extract-xiso/

http://www.inicom.net/pages/en.ffxp-download.php

آخرین ویرایش:

mohammad1

کاربر سایت
Dec 3, 2005
41
سلام solidsnak7جان با تشكر از تايپيكي كه زحمت كشيدي و تو سايت گذاشتي يه چندتا سوال داشتم يك هفته است كه دنبال extract-xiso هستم اون لينكي كه گذاشتتي فقط سورس برنامه را ميدهد كه من نميتوانم استفاده كنم خيلي تو اينترنت هم گشتم پيدا نكردم ايا برنامه اي ديگه اي سراغ داري كه بوسيله ان برنامه, image را تهيه كرد ويا سايتي كه extract-xiso را دريافت كرد. در ضمن تو متن تايپيك يه اشاره اي به كپي بازيها روي هارد كرده بودي اگه لطف كني و اون هم به ما يادبدي ممنونت ميشم.در ضمن ازsystem seting xbox نمي توان براي بدست اوردن ip استفاده كرد.

آخرین ویرایش:

solidsnak7

کاربر سایت
Sep 24, 2005
77
نوشته شده توسط mohammad1:
سلام solidsnak7جان با تشكر از تايپيكي كه زحمت كشيدي و تو سايت گذاشتي يه چندتا سوال داشتم يك هفته است كه دنبال extract-xiso هستم اون لينكي كه گذاشتتي فقط سورس برنامه را ميدهد كه من نميتوانم استفاده كنم خيلي تو اينترنت هم گشتم پيدا نكردم ايا برنامه اي ديگه اي سراغ داري كه بوسيله ان برنامه, image را تهيه كرد ويا سايتي كه extract-xiso را دريافت كرد. در ضمن تو متن تايپيك يه اشاره اي به كپي بازيها روي هارد كرده بودي اگه لطف كني و اون هم به ما يادبدي ممنونت ميشم.در ضمن ازsystem seting xbox نمي توان براي بدست اوردن ip استفاده كرد.

شما برايه اين که بتونی از بازيها imagبگيریميتونی از برنامهdvd decrypterاستفاده کنی

exract isoاينم لينکه دانلود

http://www.xbox-tribe.com/pafiledb.php?action=license&id=1&file=440

solidsnak7

کاربر سایت
Sep 24, 2005
77
نوشته شده توسط mohammad1:
اي ول بابا منظور من image گرفتن از برنامه evo بود كه كارش پيدا كردن ipو پسورد است .

پسورد که همیشه xbox هستش مگر اینکه شما بخواهیئن در فایل iniبرنامهevo عوضش کنین که یک دیونگیه

mohammad1

کاربر سایت
Dec 3, 2005
41
نوشته شده توسط solidsnak7:
پسورد که همیشه xbox هستش مگر اینکه شما بخواهیئن در فایل iniبرنامهevo عوضش کنین که یک دیونگیه
اي بابا
منظور من در مورد اين تايپيك بود ((حالا بايد توسط برنامه extract-xiso يک imagاز ان بگيريد برنامه را بازکرده از منو creatxisoبرنامه پوشهevo را انتخاب کرده بده ان برنامه ا زشما مسيرميخواد که همن پوشه را انتخاب کرده و با نامevo سيو کنيد)) اقا من اين برنامه extract-xiso نتونستم پيدا كنم .

mohammad1

کاربر سایت
Dec 3, 2005
41
یه لطف

با سلام
اقاsolidsnak7 من این image را در ست کردم و با nero هم رایتش کردم البته هم به cd معمولی و هم rw ولی نه ایکس باکس من و نه دوستم نتنونستن سی دی را اجرا کن و نخوند به نظر شما مشکل من از کجاست با تشکر

آخرین ویرایش:

solidsnak7

کاربر سایت
Sep 24, 2005
77
برای اینکه cd بهتر لود بشه شما یک فایل با حجم 50mg
با اسم abc.dat
وارد ایمج کن بهتره ذوباره ایمج بگیری فایل 50 مگابایتیت میتونه هر چی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر