xbconnect و xlink kai

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
خوب این دو تا نرم افزار که تو دنیا خیلیم معروفن کارشون اینه که بازی های دارای قابلیت lan رو روی کنسولای مختلف به صورت آنلاین به هم وصل می کنن تا بشه این بازیا رو آنلاین بازی کرد.حالا بحث ما اینجاست که آیا ما می تونیم از این طریق با دستگاه های بن شده مون با هم بازی کنیم؟روی کاغذ هیچ مشکلی نیست حالا باید ببینیم تو عمل وضیت ping چطور میشه.خوب کسی هست با هم امتحان کنیم؟
یه سرم به اینجا برین بد نیست
www.techlore.com/article/14302
لینک دانلود نرم افزار xbconnect
http://www.xbconnect.com/index.php?topic=Downloads

بله.میشه.همین الان halo2 رو با دستگاه بن شدم بازی کردم!!!ولی فکر کنم فقط بازی های xbox1 و psp بشه.ولی همین halo2 هم خیلی توپه.منتها چون با امریکایی ها بازی می کردم پینگ حدود 300 بود.ولی اگه یکی تو ایران host شه مسلما پینگ میادایین چون کانکشن به صورت p2p هست.لایو بازا چرا چیزی نمی گن بیاین باهم halo2 بزنیم دیگه.یکی بیاد دوتایی بزنیم ببینیم پینگ چطور میشه
اینم راهنمای کامل
http://www.westaby.net/getting_started.htm

اینم لیست بازیهایی که ساپورت می کنه یه چنتایی هم برای 360 ساپورت می کنه
http://www.xbconnect.com/index.php?topic=SupportedGames
یکی از بازیهای 360 که ساپورت میکنه cod3 هست
گفته دلیل اینکه بازیهای جدید 360 رو ساپورت نمی کنه وجود ping ****** هست که فقط میشه با پینگای پایین بازی کرد

• Like
Reactions: AAKH1361

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
دیگه اعصابم خورد شده:wallbash: یعنی این همه آدم که ادعای آنلای زدنتون میشد هیچ کدومتون نمیاین یه تست کنیم:ranting: من که رو هوا حرف نمی زنم که میگم با دستگاه بن شدم بازی کردم فقط پینگم 300 بود هر کی باور نمی کنه بیاد تست کنه یه نرم افزار 7 مگی که بیشتر نمی خواد.یک نفر پیدا نمیشه یعنی:censored:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من هم این برنامه رو امروز امتحان کردم واقعا عالی بود.

پینگ هم که بسیار عالی.

پینگ من و ایشون حتی 114 هم اومد.

به همه پیشنهاد می کنم استفاده کنن.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
خوب، من هنوز adsl ام راه نیافتاده. اما اگر با dial up امیدی هست بگین من هم امتحان کنم.

بهتره با همون ADSL بیای.

این نرم افزار برای این خوبه که بچه ها جمع بشن و باهم بازی کنن.راحت هم می تونید سرور رو پیدا کنید.

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
آخه بازیهاش که خیلییییی کم و محدود ه .. شما خودتون چی بازی کردین از X360 ؟

محدود بودن مهم نیست .مهم اینه که یه بازی باشه که رو کنسول مثل counter strike تو pc جا بیفته بعد همه جمع بشیم بازی کنیم.اگه بچه ها جمع شن خیلی خوب میشه.اکانت لایوم دیگه نمی خواد.
فعلا halo2 وcod3 بهترینا هستن.من دارم unreal championship2 واسه xbox1 رو دانلود می کنم اگه جواب داد خبرتون می کنم
اگه بخوایم جام بزاریم بهترین کسی که می تونه هاست شه کسیه که تو تهران باشه اینترنتشم از همه بهتر باشه
من که یه سره دارم با سرورای halo2،us بازی می کنم

آخرین ویرایش:

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
آخ چه حالی میده این halo2 اونم با دستگاه بن شده ،با اینکه پینگم 250 هست بازم آخره حاله.بیخود نبست هنوز جزو بهترینای آنلاینه.این تن بمیره یه چن نفر بیاین جمع شیم یه دور بازی کنیم.هر کی بازیشو می خواد بگه من خودم با 3 تومن براش رایت می کنم اگه دی وی دی خام داره که چه بهتر مفتی می زنم .فقط تورو خدا بیاین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر