X360 از فلش مموري هاي تا حجم 32 گيگابايت پشتيباني خواهد كرد.

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448

7723.USBmain.jpg

X360 داران عزيز به اين موضوع واقف هستند كه اين كنسول تنها تا حجم 16 گيگابايت از حجم فلش مموري شما پشتيباني ميكند اما خبري كه به

تازگي منتشر شده حاكي از اين هست كه به وسيله ي آپديتي كه مايكروسافت در پاييز سال 2012 منتشر خواهد كرد اين مقدار از 16 گيگابايت به 32 گيگابايت

افزايش خواهد يافت.

مايكروسافت اعلام كرد:

بيشتر مشتريان ما براي استفاده از پروفايل كاربريشان و استفاده از مضامين ديجيتالي كه خريداري ميكنند و همچنين براي انتقال اين اطلاعات به

كنسول هايديگر به فضاي بيشتري نيازمند هستند و اين آپديت را به همين منظور منتشر خواهيم كرد و اين ارتقاي حجم به طور اتفاقي و بي هدف

در اين آپديت قرار نگرفته است.
براساس گفتگويي كه يكي از سخنگوهاي مايكروسافت با وبسايت Joystiq داشت اعلام كرد:

ما ميزان حافظه را افزايش داديم تا كاربران ما قادر باشند به هر كجا كه ميروند پروفايل xbox شان و مضامين مورد علاقه شان را به همراه داشته باشند.
Joystiq در تماسي كه در با مايكروسافت داشته اين اطمينان را داد كه اين آپديت با هيچگونه تاخيري مواجه نخواهد شد.

اين آپديت پاييزي مايكروسافت از 15 اكتبر در حال تهيه است و به زودي منتشر خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
بخشندگی مایکروسافت یعنی داره کم کم سر کیسه رو شل میکنه و بیخیال چاپیدن کنسول دارا میشه در حال اماده شدنه برا نسل بعد.:d

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
استفاده از فلش خوبه ولی نه برای نصب بازی.حداقل برای من که فایده ای نداشت و بعد از چند بار استفاده تمام اطلاعاتش پاک میشد،واسه همین مجبور شدم یه هارد 120 واسه آرکیدم بگیرم.

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
نمرد این مایکروسافت یه هرکت بدرد بخور کرد
از اولش هم معلوم نبود واسه چی فقط 16 گیگ رو باید بشناسه
:d
البته معلوم بود واسه پول بود دیگه

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
نمیخوام وارد حاشیه بشم اما مثل اینکه اشتباهی پیش اومده ! من دارم با حجم 32 گیگ الان کار میکنم!
و 15 اکتبر میشه 24 مهر ! و امروز 21 آبانه VG247 هم خبر رو 9 نوامبر زده ! جریان چیه؟!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
خوب راحت شدیم به این صورت می تونیم 4 تا بازی را تو ی فلش 32 گیکی داشته باشیم بسیار هم عالی
برای هارد اکسترنال هم میشه دیگه؟
yahoo_7.gif
شک نکن چون هارد را هم کنسول به عنوان فلش میشناسه

آخرین ویرایش:

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
نمیخوام وارد حاشیه بشم اما مثل اینکه اشتباهی پیش اومده ! من دارم با حجم 32 گیگ الان کار میکنم!
و 15 اکتبر میشه 24 مهر ! و امروز 21 آبانه VG247 هم خبر رو 9 نوامبر زده ! جریان چیه؟!
درسته منم اپدیت جدیدرو ریختم تا 32 پشتیبانی میکرد!

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
بخشندگی مایکروسافت یعنی داره کم کم سر کیسه رو شل میکنه و بیخیال چاپیدن کنسول دارا میشه در حال اماده شدنه برا نسل بعد.:d
بخشندگی؟
در مورد شرکتی که کنسولش رو تو سال 2012 با چیپ مموری 4 گیگ (که 90 درصد بازیا رو نمی شه روش نصب کرد) عرضه می کنه؟
بهتره گفت سیـاست کثیف! البته هر شرکتی به فکر سود خودشه ولی این ماکرو یه کم زیادی سودجوئه. این کار رو می تونست از همون اول نسل بکنه...
واقعا زحمت کشیدن بعد 8 سال! برای ما که نه لایوش به درد خورد و نه هیچیش و جز درد سر خرابی های مختلف چیزی نداشت...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر