X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
این یکی از خنده دار ترین حرف هایی بود که شنیده بودم ....

3 گانه کلاسیک تعریف سبک H&S بودن و همیشه جزو بهترین بازی های تاریخ هستن . بازی های قدیمی نقطه ضعفی نداشتن و اصلا سبک بازی جدید نیستن که کوری بخواد اصلاحش کنه . اونا یک داستان حماسی رو روایت میکردن و بازی جدید یک داستان احساسی ، سبک مبارزات اونا یک چیزی بود بازی جدید یک چیزی ( هرچند خیلی از بازی های قدیمی الهام گرفته بازی جدید ) .

خوده کوری بارلوگ تو رتبه بندیش Gow 2005 رو بهترین بازی میدونه .

نقد IGN در سال 2007 از گاد 2 ( اینو تو قسمت امتیاز نهایی نوشته ) : God of War II may in fact be the best action game ever made
یادش بخیر علی دانته اگه اینجا بود و این خط رو میخوند ، تاپیک تا فردا ۵۰ صفحه جلو می‌رفت ....

اما در کل ،،، شما یه لیست مال سال های اخیر پیدا کن که سه گانه گاد ،، تو رتبه های بالای لیست باشن ،،، منظورم رتبه های بالا, ده تا نیست , ۲۰,۳۰,۴۰

حتی تو همین نظر سنجی هم هر سه تاشون تو همون دور اول بعد از گروهی حذف شدن ...

Phanomtz

کاربر سایت
Jan 7, 2020
270
نام
Mohamad Reza
یادش بخیر علی دانته اگه اینجا بود و این خط رو میخوند ، تاپیک تا فردا ۵۰ صفحه جلو می‌رفت ....

اما در کل ،،، شما یه لیست مال سال های اخیر پیدا کن که سه گانه گاد ،، تو رتبه های بالای لیست باشن ،،، منظورم رتبه های بالا, ده تا نیست , ۲۰,۳۰,۴۰

حتی تو همین نظر سنجی هم هر سه تاشون تو همون دور اول بعد از گروهی حذف شدن ...
حالا بحث رو نمیخوام کش بدم ولی دلیل این که زمان ps2 خیلی از منتقدین نسخه اول و دوم رو بهترین بازی اکشن میدونستن ولی بعدا جزو تاپ 10 نیومدن این هس که این سبک کلا از نسل 7 بازی ساز ها کمتر سراغش رفتن و خب به طبع تاثیر مستقیم ازش کمتر شد در مقایسه با RE4 که دوربین روی شونه که باعث شد اکثر بازی ها ازش الهام بگیرن و تا همین امروز ادامه داره .

تو نظر سنجی ها هم معمولا نماد هر بازی میاد بالا نسخه جدید منطقی هس رای خیلی بیشتری بیاره چون جدید تر هس هم هوادار های قدیمی دوسش دارن هم هوادار های جدید جذب کرده.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
این چیزی که می‌خوام بگم ممکنه از نظر خوانندگان گرامی حرف سنگین و بی‌معنایی به نظر بیاد اما شک نکنید تحقیقات علمی بسیاری این مطلب رو تایید کرده و شما
می‌تونید مقالات نمایه شده ISC‌ و حتی ISI پیدا کنید که بر راستی این حرف صحه گذاشته باشن. که من منابع مذکور رو هم تا حد بضاعت داخل متن ارجاع دادم. و نکات مهم متن رو بولد کردم.

بگذریم... اصل مطلب اینه که حیف پول و زمان و نیروی انسانی که خرج بازی زامبی‌-مامبی بازی بشه که این جا هم تایید شده:
Rumor: NVIDIA is interested in purchasing ARM (updated)

Nvidia Corp. is in advanced talks to acquire Arm Ltd., the chip designer that SoftBank Group Corp. bought for $32 billion four years ago, according to people familiar with the matter.

The two parties aim to reach a deal in the next few weeks, the people said, asking not to be identified because the information is private. Nvidia is the only suitor in concrete discussions with SoftBank, according to the people.

کلاً مرگ بر زامبی... oh wait... زامبی‌ها که قبلاً مردن.... در هر صورت مرگ بر زامبی
Enermax launches value-segment addressable RGB computer chassis - MarbleShell series
addressable RGB fans in the front and one case fan at the rear, which automatically generates optimized airflow through the computer case. Its modern and stylish front panel design, combining with the dynamic lighting effects through addressable RGB components, MarbleShell series is your perfect selection to decorate your room and be your gaming rig. Price

اینو گفتم که بگم اگر اینجا جای گاو مثلا Bleeding Edge‌هم بود من به همون رای می‌دادم.

حالا این درشرایطیه که الان روبروی تلو حریفی به نام گاو قرار گرفته. البته اینجا می‌گم حریف اما حریف کیلویی چنده. عین اینه که بگم الآن روبروی حمید معصومی‌نژاد از رم، حریفی به نام مایک تایسون قرار گرفته.
ولمون کن بابا. همینی هم که الان تلو رای داره، اشتباهیه و این رای دهندگان باید با خون‌خودشون تقاص گناهشون رو بدن.
AOC announces two high performance gaming monitors from AGON line-up
In response to the COVID-19 pandemic, AMD announced the AMD COVID-19 High-Performance Computing (HPC) Fund to provide research entities with computing resources powered by AMD EPYC servers and AMD Radeon Instinct GPUs to accelerate medical research about COVID-19 and other diseases. Additionally, AMD is supporting organizations delivering medical services and humanitarian relief worldwide, contributing more than $1.2 million USD in grants, to date, and hundreds of thousands of personal protective equipment.

خلاص.

کل بیانات بالا هم مستند به مقالات علمی‌ـه که فرهیختگان مملکت روش کار کردن و توی ۲۰ سال سابقه کاری و رزومه‌شون هم بوده.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,337
نام
محمد
این چیزی که می‌خوام بگم ممکنه از نظر خوانندگان گرامی حرف سنگین و بی‌معنایی به نظر بیاد اما شک نکنید تحقیقات علمی بسیاری این مطلب رو تایید کرده و شما
می‌تونید مقالات نمایه شده ISC‌ و حتی ISI پیدا کنید که بر راستی این حرف صحه گذاشته باشن. که من منابع مذکور رو هم تا حد بضاعت داخل متن ارجاع دادم. و نکات مهم متن رو بولد کردم.

بگذریم... اصل مطلب اینه که حیف پول و زمان و نیروی انسانی که خرج بازی زامبی‌-مامبی بازی بشه که این جا هم تایید شده:

کلاً مرگ بر زامبی... oh wait... زامبی‌ها که قبلاً مردن.... در هر صورت مرگ بر زامبی
Enermax launches value-segment addressable RGB computer chassis - MarbleShell series

اینو گفتم که بگم اگر اینجا جای گاو مثلا Bleeding Edge‌هم بود من به همون رای می‌دادم.

حالا این درشرایطیه که الان روبروی تلو حریفی به نام گاو قرار گرفته. البته اینجا می‌گم حریف اما حریف کیلویی چنده. عین اینه که بگم الآن روبروی حمید معصومی‌نژاد از رم، حریفی به نام مایک تایسون قرار گرفته.
ولمون کن بابا. همینی هم که الان تلو رای داره، اشتباهیه و این رای دهندگان باید با خون‌خودشون تقاص گناهشون رو بدن.

خلاص.

کل بیانات بالا هم مستند به مقالات علمی‌ـه که فرهیختگان مملکت روش کار کردن و توی ۲۰ سال سابقه کاری و رزومه‌شون هم بوده.
یکی از بهترین پست های تاریخ بازی سنتر:))
ماشالا اینقدر هم غلیظه فک نکنم هرکسی منظور رو بگیره. نیاز به موشکافی با لینک های عجیب و غریب و گذاشتن متن های طولانی انگلیسی داره.
حیفه همچین کاربر هایی وجود ندارن، Oh wait...:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین

خلاص.

آلان بعد این پست به این مستندی و مستحکمی، دقیقا چه دلیلی برای ادامه رای گیری هست؟ :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
جا داره یاد کنیم از یکی لذت بخش ترین خاطرات نسلمون:((:x

با توجه به اختلاف ، الان وقتشه بگیم از نسخه های بعدی چه توقعات و انتظاراتی داریم8->
با توجه به اینکه نیاز به کوبیدن و از نو ساختن نیست و بیس کار اماده اس و با توجه به صحبت های کوری در مستند که میگفت باس فایت های بیشتری رو قرار بوده تدارک ببینیم و به دلیل ضیق وقت بیخیال شدن و..
اول از همه کلی باس فایت برگ ریزون و qte میخوام:p
انمی های جدید و یه دستی هم روی ابلیتی ها بکشن و اپگرید شن
بازم از اون چلنج های خوشمزه توش قرار داده بشه ، بلکه حتی سخت تر شن و جوایزه شون با ارزش تر>:)
کمبتش چه با boc چه تبر انقدر عالی بود که نیازی نمیبینیم حالا تغییری ایجاد شه ، مگه همون بخش پاورهای اختصاصی هر سلاح و شاید اینبار اضافه شدن به نوع سلاح جدید به اون دوتا ،البته اگر شلوغش نمیکنه و ادمو سر در گم‌نمیکنه:>
ودر آخر تروفی درجه سختی واسش قرار بدن >:)

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
823
نام
آرش
gow2018 توسط یکی از بزرگترین بهترین و معتبرترین مراجع گیم دنیا یعنی ign (برای من با اختلاف ign معتبرترین بوده و هست)در حضور تلو پارت 2 به عنوان بهترین بازی تاریخ پلی استیشن 4 انتخاب شد دیگه حجت رو همه جوره تموم کرد این بازی کلا همه کاری کرد لرد کریتوس... هنوزم نمیتونم کامبت رویایی و بی نظیر بازی رو هضم کنم به امید اینکه قسمت بعدی هم بتونه به اندازه این قسمت بدرخشه ...

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,373
نام
رامین
Best PS4 Games: Ranking the Greatest Games on PlayStation 4 - IGN

خود IGN به حرف اومد
عایا ایمان نمی آورید :D
این لیست هیچ ربطی به پارت 1 نداره. اگه رتبه پارت یک میخوای به لیست زیر مراجعه کن :D

AmVergil

کاربر سایت
May 2, 2018
87
من خودم به tlou رای دادم چون تلو خیلی عقب بود ولی اگه نزدیک بود قطعا به Gow رای میدادم, بابا کریتوسه ها اصلا هر کس جلوش بیاد ادم یه جوری میشه انصافا بخواد به طرف مقابلش رای بده, لعنتی یه چیزی توی شخصیتش هست که سخت بشه توی بقیه پیدا کرد. رسما از بچگی باهاش بزرگ شدیم از وقتی 8 9 سالم بوده.
(البته شخصا بخوام بگم سری tlou برام بازیای خیلی بهتر و تاثیر گذار تری هست نسبت به GOW ولی خوب حساب کریتوس از این بحثای فنی جداست)

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,373
نام
رامین
اینم نظرسنجی PlayStation Blog
دیگه از این معتبرتر نداریم اقا
:D

PlayStation.Blog Game of the Decade: The Winners

158387
158389

جالبه نه ؟ تو نظرسنجی PlayStation Blog ، Bafta ، Metacritics و .... تو همشون TLOU اول شده ولی خوب اینجا با تمام دنیا فرق داره ، دلیلشم که مشخصه. :D
خلاصه اینارو میذارم که بدونید واقعیت چیز دیگه ایه :-":D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر