X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
تصور کنین گاد 2 رو با این گرافیک نسل جدیدی 2018 بازی میکردید خیلی خوف میشد اون موقع رای گیری عادلانه میشد:D
گاد 2018 مثل قرص خواب میمونه(:| در مقابل گاد 2 >:/

تا باشه از این قرصای خواب

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
تصور کنین گاد 2 رو با این گرافیک نسل جدیدی 2018 بازی میکردید خیلی خوف میشد اون موقع رای گیری عادلانه میشد:D
گاد 2018 مثل قرص خواب میمونه(:| در مقابل گاد 2 >:/

اره مخصوصا وقتی وارد Niflheim و Muspelheim میشدیم تخت میگرفتیم میخوابیدیم چه حالیم میداد :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اره مخصوصا وقتی وارد Niflheim و Muspelheim میشدیم تخت میگرفتیم میخوابیدیم چه حالیم میداد :D
باس فایت هم نداشته ها :D هیچ چلنجی هم نداشت ، مثلاً اینو با 5 تا QTE میشد زد :

152387

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
متاسفانه خیلیا از جمله این احسان ملعون تحت تاثیر مدرنیته و پروپاگندای نورس قرار گرفتن و سنت ها رو پایمال کردن. ننگ بر شما. ننگ بر گیمری شما. ننگ بر اونایی که 2018 رو پلات کردن ولی 2 رو نکردن. ننگ بر آناناس هایی که خوردین و آناناسدون رو شکوندین. ننگ بر اِبی (عه این اشتباه شد).

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
متاسفانه خیلیا از جمله این احسان ملعون تحت تاثیر مدرنیته و پروپاگندای نورس قرار گرفتن و سنت ها رو پایمال کردن. ننگ بر شما. ننگ بر گیمری شما. ننگ بر اونایی که 2018 رو پلات کردن ولی 2 رو نکردن. ننگ بر آناناس هایی که خوردین و آناناسدون رو شکوندین. ننگ بر اِبی (عه این اشتباه شد).
نسخه ی نورس همه جوره بهتره :D خائنینی مثل تو که دارید از 2 حمایت میکنید واسه برهه ایه که 2 داره توش اتفاق می افته از نظر داستانی :D یه سلسله اتفاقاتی اون اول افتاده و الان کریتوس داره میره یه سری چیزا رو عوض کنه و در نهایت آغاز یک پایان رو واسه شروع 3 رقم بزنه :D یه همچین برهه ی داستانی ای هایپ بر انگیزه واسه همین فکر میکنید که بهتره :D ولی غافلید از اینکه سخت در اشتباهید :D همون چند تا بورد داخل گاو نورس که داستان های مختلفی رو روایت میکنه (چه آتریس چه میمیر) بعضاً از کل 3 گانه هم خفن تره داستاناش و چه هینت هایی هم داره به نسخه های قبلی بعضی چیزاش ، اووووف :D حالا استوری و باقی ماجراهای خود بازی بماند :D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,541
نام
Mehrdad
نه 7 تا اختلاف خیلی کمه و احتمال خطر همیشه وجود داره :D من اصولا نمیگم به این رای بدین یا به اون و فقط انتخاب خودم رو میکنم و میرم.. ولی جدی ضد حاله گاو 2 بیاد بالا و 18 نیاد :\ من خودم پتانسیل جوگیریم سر بازی های قدیمی خیلی بالاست گروه های اولیه هم یه سری جاها بازی های PS1 رو انتخاب کردم.. اما خدایی ضد حال هست که این ابر شاهکار (2018) بالا نیاد :\ در شاهکار بودن گاو 2 که بحثی نیست خودمم حسابش از دستم در رفته چند بار تمومش کردم چه رو PS2 چه PS3 و حتی همین 3 4 سال پیش رو VITA(حتا رو ویتا پلتش کردم :D).. اما در مقابل گاو 18 به نظرم شایسته تر هست که 18 بیاد بالا.. اصن مکالمه اولیه این بزرگوار , لحن حرف زدنش و کریتوس رو به یاد بیارید بعد برید به گاو 2 رای بدید :D امیدوارم فینال بین GOW 2018 یا Tlou یا Bloodborne باشه.

152394

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نه 7 تا اختلاف خیلی کمه و احتمال خطر همیشه وجود داره :D من اصولا نمیگم به این رای بدین یا به اون و فقط انتخاب خودم رو میکنم و میرم.. ولی جدی ضد حاله گاو 2 بیاد بالا و 18 نیاد :\ من خودم پتانسیل جوگیریم سر بازی های قدیمی خیلی بالاست گروه های اولیه هم یه سری جاها بازی های PS1 رو انتخاب کردم.. اما خدایی ضد حال هست که این ابر شاهکار (2018) بالا نیاد :\ در شاهکار بودن گاو 2 که بحثی نیست خودمم حسابش از دستم در رفته چند بار تمومش کردم چه رو PS2 چه PS3 و حتی همین 3 4 سال پیش رو VITA.. اما در مقابل گاو 18 به نظرم شایسته تر هست که 18 بیاد بالا.. اصن مکالمه اولیه این بزرگوار , لحن حرف زدنش و کریتوس رو به یاد بیارید بعد برید به گاو 2 رای بدید :D امیدوارم فینال بین GOW 2018 یا Tlou یا Bloodborne باشه.

View attachment 152394
متاسفانه فینال گاو و بلاد ناممکنه اتفاق افتادنش چون هر دو توی یه طرف براکت هستن :(

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با توجه به حذف محبوب‌ترین IPسونی و بهترین ‌شماره gow و حذف احتمالی Bb و حذف احتمالی un2 دیگه آدم از بچه ها نا امید میشه، دیگه باسهای gow 2018 باهاش مقابل شماره دوم خاله بازی بودن، درست نیست بخاطر چهارتا ا‌شک کارگردان بیایم چشمامون رو روی حقایق ببندیم، اون شماره دوم اگه نبود شماره 2018 هیچوقت ساخته نمیشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر