X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
  • Like
Reactions: kratos 21

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
676
هم سگانه اصلی یونان رو بازی کردم هم نورس رو.هر کدوم برای خودشون افسانه ای هستن :D تو سگانه یونان نسخه سوم رو به خاطر باس هاش بیشتر دوس دارم تا یک یا دو.ولی هر سه مجموعا زیر نسخه gow ps4 هستن :D:D:-" داستان،روایت داستان و شخصیت پردازی 2018 با اختلاف کهکشانی بهترینه. نمیدونم چرا ولی نسخه های یونان اون حس عظمت و هیبت و شکوه رو برام نمی تونستن زیاد انتقال بدن(شاید به خاطر دوربینش بود) و تم فانتزی تری داشتن ولی gow 2018 تو انتقال حس عجیب و غریب خوب بود.به طوری که حتی زدن یه دشمن ساده مثل دراگر بیشتر اون حس و تم حماسی و ابر قدرت بودن کریتوس رو برام انتقال میدادن تا زدن یه باس خفن از نسخه های یونان.یا یه ذره اخم کردن کریتوس تو ۲۰۱۸ بیشتر اون حس رو انتقال میداد تا نعره های کریتوس تو سگانه یونان.این رو مدیون کارگردانی خفن بارلوگ هست.فینال gow 2018 و the last of us میتونه خیلی جذاب باشه :D 152270

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
برای کسایی که چشمشون به رای منه باید بگم من به شماره دو رای دادم :Dکه خب البته بر میگرده به اینکه توی لور GOW ها دو جایگاه مشخص تر و محکم تری داره به نظرم.یعنی هرچقدر هم نسخه 2018 خوب بود ولی ارضا نمیشد آدم:Dبعد تموم کردنش تا یه ماه تو کف بودما ولی کلا از خیلی جهات حس یه مقدمه میداد به خاطر همین به نظرم ارزش واقعی این شماره با اومدن ادامه هاش مشخص میشه!

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
قرار باشه بین یه بازی با اپیک ترین و نفس گیرترین باس فایتا و محشرترین گیم پلی و یه بازی با روایت داستان عالی و پردازش شخصیت مثال زدنی انتخاب کنم کدموم انتخاب میکردم؟8->

• Like
Reactions: vaan 2

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
چطوری میتونید به گاد 2 رای ندید.یادتون بیاد اون زمان اولین بار بال از اون پیرمرده کند و اومد بالا.این قدر تنوع داشت اون بازی که هر بار یه چیز جدید رو میکرد.داستان هم که عالی بود.گیم پلی دیوانه وار بود.کمبوهای متنوع.دوستانی که عشق کوری بارلوگ هستن در جریان باشن که گاد 2 کارگردانش ایشون بوده...با اختلاف بهترین گاد از نظر من شماره دو میشه حتی مراحل پازلش به طرز عجیبی پیشرفت داشت.....دوستان نزارید گاد2 تنها بمونه رای بدید

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
قرار باشه بین یه بازی با اپیک ترین و نفس گیرترین باس فایتا و محشرترین گیم پلی و یه بازی با روایت داستان عالی و پردازش شخصیت مثال زدنی انتخاب کنم کدموم انتخاب میکردم؟8->
در راستای اینکه GOW vs GOW هست ، اون دو خائن باید قابلیت رای به هر دو رو قرار میدادن:|
یا هم فقط یک گزینه میزاشتن :-" GOW 2018 & GOW II :-"

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
در راستای اینکه GOW vs GOW هست ، اون دو خائن باید قابلیت رای به هر دو رو قرار میدادن:|
یا هم فقط یک گزینه میزاشتن :-" GOW 2018 & GOW II :-"
از اون نظرسنجیاست که هر کدومشون برنده بشه کسی نباید! دلخور بشه، مثل نظرسنجی قبلی که نیست :D

• Like
Reactions: vaan 2 and voldmort

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
چند روز پیش داشتیم با دوستان بحث میکردیم ،، که واکنش ملت نسبت به حوادث احتمالی نسخه بعدی گاد چیه ، و ممکنه در چه حجم و ابعادی بزرگتر و بدتر لست۲ و ناتی داگ. به سانتا مونیکا و کوری بارلوگ یورش ببرن....

اینو نگاه کنید ، حتی تصوراتش هم از نسخه های قبل سری که هیچ از کل بازی های گذشته و آینده هم هیجان انگیز تره.... خلاصه اپیک ترین و لجندری ترین، رویارویی تاریخ گیمینگ پیش روی ماست

View attachment DeliciousFluidBackswimmer-mobile.mp4

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
823
نام
آرش
تا قبل از گاد 2018 بهترین بازی تمام عمرم تلو بود اما گادجدید به قول بچه ها الله اکبر
با اختلاف بهترین بازی تمام عمرم هست و فکر نمیکنم تا نسخه بعدش بازیی بتونه به گرد پاش برسه تازه نسخه بعدشم مطمئمن نیستم شاید به خاطر اینکه به گوش میرسه دیگه کوری نمی سازتش!
اکثر دوستان از داستان و تاثیر گذاریو روایت خارق العاده گاد 2018 گفتن اما به نظر من از همه عناصرش شگفت انگیزتر کمبت و مبارزات بازی بود یعنی خوش بین ترین هوادار هم بعداز عوض شدن حالو هوای بازی فکر نمیکرد با همچین کامبت عالی روبرو بشیم بهترین کامبت تاریخ ویدئو گیم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر