X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
تو که رای من رو می‌دونی ، قطعا نسخه 2018 هست بدون لحظه ای تردید.
تا قبل بازی کردنش شبح اسپارتا رو از بقیه گاد ها بیشتر دوست داشتم ولی خب مگه میشه بعد بازی کردن شاهکار 2018 که کوری بارلاگ نابغه ساخته رأیم تغییر نکنه؟ ^:)^

@Timeless One قربون دستت بی زحمت بگیر اول این @.Amirone رو بن کن که موندم با چه رویی بعد دیدن مستند Rising Kratos و تهیه زیرنویس فارسی براش اومده به نسخه دوم رای داده 8-| ، بعدش هم دسترسی ابی رو به این تاپیک قطع کن :D
برا زیرنویسش تقریبا دو روز بیداری کشیدم ارزششم داشت، حماسه نورس هم جالب شد.. بین دو تا نسخه افسانه ای پلی استیشن انتخاب سخته و آرا اینو داره مشخص می کنه چقدر نزدیک به همدیگست نتایج رقابتشون، این مدلی نیستم تاپیک دستم باشه یا برای یک بازی خودمو بکشم و تا آخر روی همون یک شماره بازی مانور بدم، سفتو سخت نمی گیرم انعطاف پذیرم :D رایم گاو 2ه چون این بازی شروع کننده خیلی اتفاقات خوب برای آینده سری و همچنین موفقیت های امروزش شد. همونطور که آنچارتد 2 یکی از موفق ترین عنوان های استودیو ازش یاد می شه، گاو 2 هم از این قائده مستثنی نیستو یک اتفاق بزرگ در زمینه داستان سرایی و مکانیزمهای مختلف گیم پلی بود.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
یعنی با این جمله ریــدی به عصمت تاریخچه ی کریتوس :D

View attachment 152208

اصن سپر جزء اصلی ابزار جنگی یه اسپارتانه مرد مومن :D

نه طرف مشخصاً پرسیده نورس (Old) که کوری هم گفته کریتوس نورس قوی تره :D

اتفاقا این نسخه جزو تاپ 3 من هست:D اما اصلا ربطی به نسخه 2018 نداره این موضوع:D

• Like
Reactions: Kainé

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
تو که رای من رو می‌دونی ، قطعا نسخه 2018 هست بدون لحظه ای تردید.
تا قبل بازی کردنش شبح اسپارتا رو از بقیه گاد ها بیشتر دوست داشتم ولی خب مگه میشه بعد بازی کردن شاهکار 2018 که کوری بارلاگ نابغه ساخته رأیم تغییر نکنه؟ ^:)^

@Timeless One قربون دستت بی زحمت بگیر اول این @.Amirone رو بن کن که موندم با چه رویی بعد دیدن مستند Rising Kratos و تهیه زیرنویس فارسی براش اومده به نسخه دوم رای داده 8-| ، بعدش هم دسترسی ابی رو به این تاپیک قطع کن :D

یه حالی به همشون میدم مخصوصا ابی ! ?

اگر 2018 برنده بشه من میرم باغ آناناس درست میکنم و از همه 2018ـیها پذیرایی میکنم.

دعا کن که بشه و همون آناناسو بدی به همه، وگرنه میکشم سرت :D :
6rot_fabric-cutting-scissor-500x500.jpg
d762_images.jpg

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اتفاقا این نسخه جزو تاپ 3 من هست:D اما اصلا ربطی به نسخه 2018 نداره این موضوع:D

بهرحال سپر ، سپره :D و نسخه ی نورس هم یکی از نوستالژیک ترین حرکات ممکنو زد ، سپری که هیچ جا جز گوس نبود برگشت به خفن ترین شکل ممکن :D

152226

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
ای جوان مردان ، کسی در میان شما پیدا نمیشه که ابراهیم رو از دم تیغ بگذرونه و عدالت رو اجرا کنه ؟ :(
علی خائن هم اضافه بشه ...

====

View attachment 152173

راگناروک رو عشقه ...
یعنی تصور نسخه سوم این سه گانه جدید ... تمام گوشت تنم رو میریزونه ،، امیدوارم تو خرج کردن خدا تو نسخه دوم هم خساست به خرج بدن و هر چی هست و نیست رو تو نسخه سوم بیارن توی اون منظره باشکوه راگناروک

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
نسخه دوم به نظرم قشنگ پیک سری بود. انقدر لحظات به یاد ماندنی و داستان اپیک داشت که هنوز هم فوق العاده جذابه. این نسخه ۲۰۱۸ هم با اینکه فوق العاده خوش ساخت بود ولی یکم بی هویت بود دیگه :D قشنگ تلو+ دارک سولز رو ریختن میکسر:D از لحاظ باس فایت هم که خب به جز ۱-۲ مورد واقعا تو دیواره( کمبود بودجه که امیدورارم نسخه بعدی جبران کنن). داستانش هم آنچنان چیز شاخی نیست به نظرم. مقایسه کنی نسبت به ۱و‌۲ کلا اتفاق انچنان خاصی نمیوفته توش:D ولی خب از بعد گیم پلی و اکتشاف فوق العاده روون و خوش ساخته.همین فرمول رو با یه داستان اپیک مثل نسخه دوم ترکیب کنن قشنگ game of the gen متریال در میاد ازش
این چیزی که تعریف کردی فکر کردم داری در مورد زرشک طلایی ۲۰۱۸ حرف میزنی ، نه گوتی ۲۰۱۸

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
خودت رو خسته نکن. رایش رو حذف میکنم صلاحیت نداره رای بده تو این تاپیک دیگه?

اوه اوه منم دیگه رد صلاحیت شدم :D اونم توسط شورای ن*گهبان :-s
برم دنبال کارای اقامتم :))

قبل رفتم تقدیم با عشق به اون دوست عزیز که اونور نشسته B-)
152240

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
152237

عزیزانی که GOW و کریتوس 18 رو پایین تر از قبلی ها میدونن لطف کنند تو چشم های ایشون زل بزنند بعد حرف هاشون رو تکرار کنند :D به نظرم هر طور حساب کنیم باز هم ایشون خفن تر، بد اس تر و وحشی تر از گاو های قبلی هست + پخته هم که شده :D منم عاشق گاو های قبلیم تک تک نسخه هاشم رو تک تک کنسول ها چه دستی چه خونگی ترکوندم. اما به نظرم ایشون یه چیز دیگست :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
شما فقط این رو نگاه کنید ،،، من هنوزم هر وقت یاد بازی میفتم فقط این سوال برام پیش میاد ، چطور این معجزات به اسم گیم پلی رو ممکن کردن تو سانتا .... گیم پلی داینامیک بازی که با تعداد زیادی اسکیل ، با زمان بندی مناسب بی شمار احتمال و کومبو خلق می‌کنه
View attachment EDe0ut2XUAIK4Mh(1).mp4

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
برا زیرنویسش تقریبا دو روز بیداری کشیدم ارزششم داشت، حماسه نورس هم جالب شد.. بین دو تا نسخه افسانه ای پلی استیشن انتخاب سخته و آرا اینو داره مشخص می کنه چقدر نزدیک به همدیگست نتایج رقابتشون، این مدلی نیستم تاپیک دستم باشه یا برای یک بازی خودمو بکشم و تا آخر روی همون یک شماره بازی مانور بدم، سفتو سخت نمی گیرم انعطاف پذیرم :D رایم گاو 2ه چون این بازی شروع کننده خیلی اتفاقات خوب برای آینده سری و همچنین موفقیت های امروزش شد. همونطور که آنچارتد 2 یکی از موفق ترین عنوان های استودیو ازش یاد می شه، گاو 2 هم از این قائده مستثنی نیستو یک اتفاق بزرگ در زمینه داستان سرایی و مکانیزمهای مختلف گیم پلی بود.
من اگر هزار بار ازت تشکر کنم کمه!
واقعا حرکتی که سر زیرنویس گاو۱۸ زدی فراموش نشدنیه
4 بار کل مستندو نگاه کردم تو اون چند روز!
و هزاربار کلیپ گریه های حضرت کوری رو :(
چقدر لذت داشت اون 100ها و +90 های تاپیک نمراتش
اصلا از خفن ترین خاطرات نسل واسم همه ی حواشی مربوط به این بازی بود!
یعنی از بدو اینکه تو مراسم یهو فهمیدیم گاوی وجود داره (انقدر فریاد کشیدم اون لحظه صدام گرفت) تا زمان تجربه اش!
چقدر عظیمه این بازی خدایا!
درسته من رای ام الان 2 هست ولی همه دیگه منو میشناسن سر تلوvsگاو 1 زمینو گاز میزدم از ناراحتی که نسخه ۱ رو یه سری خائن حذف کردن!:D
به حدی که تصمیم گرفتم نیام اینجا:D
بارها هم گفتم اصلا نمیشه بگیم کدوم‌بر دیگری برتری داره
خلاصه بازی برد برده و انچنان واسم فرق نمیکنه کدوم بالا بیاد مهم این هست که خیلیا به خاطرش کنسول خریدن و دیوانه وار عاشقشن و قلبا می پرستنش
گاد بلس آس:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
کی میخواین عکس و گیف از سکانسای خاک بر سری گاو ۲ بذارید واسه گول زدن ساده دلان؟ عجیبه هنوز شروع نشده یا من ندیدم :D

• Like
Reactions: kratos 21

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر