X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
لعنتی کل بازی داره روی این می چرخه که کریتوس توی نسخه ی نورس گاده پس بچه ـش هم گاد ـه ولی با مخفی کردن این قضیه داره ضربه میزنه به بچه ـش :D بعد میگی توی نورس گاد نیست :D پاشو بیا برو بیرون امشب یه چیزی زدی :D

اونم جر میده عشقم :D
البته آره ولی نه!:D کریتوس گاده ولی توی سرزمین های بقیه هست که خودشون کلی دم و دستگاه دارن و اینجا دیگه واقعا گاد آو وار نیست:D به خاطر همینه سکوت پیشه کرده سر و صداش در نمیاد:D دیگه توی همون مبارزه اول مثل سگ از بالدور کتک خورد و آخرش با دوز و کلک و کمک از کائنات، کشتنش:(

و اینکه خداییش دم از عاقل شدنش نزنین:D طبق فرموده مرحومه مغفوره، حاجیه آتنا السادات الیمپوسی فرزند کربلایی زئوس، کریتوس همون حیوونیه که همیشه هست و اینجا فقط داره ادا در میاره:D و صد البته کریتوس هم اینجا دیگه نمیتونه بیشتر از این تظاهر کنه و میگه هر آن چه تو گویی هستم:D خلاصه اینکه لات بازیاش برای این نورسیای لوس و نُنُره و این فاز روشن فکریش در مقابل کسایی که میشناسنش، جواب نمیده:D

کریتوس توی 2018 فقط سایه ای از شکوه گذشته-ش هست:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
البته آره ولی نه!:D کریتوس گاده ولی توی سرزمین های بقیه هست که خودشون کلی دم و دستگاه دارن و اینجا دیگه واقعا گاد آو وار نیست:D به خاطر همینه سکوت پیشه کرده سر و صداش در نمیاد:D دیگه توی همون مبارزه اول مثل سگ از بالدور کتک خورد و آخرش با دوز و کلک و کمک از کائنات، کشتنش:(

و اینکه خداییش دم از عاقل شدنش نزنین:D طبق فرموده مرحومه مغفوره، حاجیه آتنا السادات الیمپوسی فرزند کربلایی زئوس، کریتوس همون حیوونیه که همیشه هست و اینجا فقط داره ادا در میاره:D و صد البته کریتوس هم اینجا دیگه نمیتونه بیشتر از این تظاهر کنه و میگه هر آن چه تو گویی هستم:D خلاصه اینکه لات بازیاش برای این نورسیای لوس و نُنُره و این فاز روشن فکریش در مقابل کسایی که میشناسنش، جواب نمیده:D

کریتوس توی 2018 فقط سایه ای از شکوه گذشته-ش هست:D

اتفاقاً اونجا Full power نمی جنگه :D پاور لولش رو از اول تا آخر بازی ببین :D بالدور توی آخر بازی 10 برابر اون چیزیه که اول بازیه ولی پشمک میشه :D کلاً کریتوس هنوز کلی قدرت و حرکت گولاخ داره که روو نکرده :D یه چشمه ـش اول بازی که تونست خودش رو Heal کنه :D این کریتوس به شدت خفن تر از تمام قبلیاس :D خود کوری هم چند بار در این باره توی مصاحبه هاش حرف زده :D خلاصه دست کم نگیرید که پشیمون میشید :D

I am your monster no longer :D وقتی زد در عقب نورس رو به در جلوش پیوند داد میبینی :D
سایه ؟ رسماً از تمام چیزایی که تا الان بوده قوی تره بعد زیر سایه ی اوناس ؟ :D شوخی نکن خائن :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,205
گاو 2018 خوبه اما.... در برابر بهترین شماره سری حرفی برا گفتن نداره:D گاو 2 پایان دهنده یکی از تاریخی ترین نسل های گیمی بود و در حالی که نسل بعدی شروع شده بود، این بازی به تنهایی اجازه نفس کشیدن رو از کنسول های جدید گرفته بودش:D چنین هیولایه گاو 2:D
گاو 2018 با همه قشنگیش ولی داستانش فقط در حد یه مقدمه بودش، گاو 2 اپیک ترین داستان تاریخ ویدئو گیم تا به امروز روایت کرده:D خلاصه برید کنار نفتی نشید:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
داستان گاو 2 کمر آدمو رگ به رگ می کنه! زئوس کریتوس رو از خدا بودن عزل می کنه، به جهان زیرین کشیده می شه ولی توسط تایتان گایا که از نخستین و کهن ترین خدایان یونانه نجات پیدا می کنه، بهش می گه باید بری سراغ Sisters of Fate تا به گذشته برت گردونن تا از خیانت زئوس جلوگیری کنی، کلی ارجاعات مختلف بازی داره با باس هایی که یکی از یکی خفن تره.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
امین قبل خیانت یه مشورتی بکن خودم بسازمت برادر :D میگفتی لینک سایت بدم بری قسمت های کات شده ی هنری نسخه ی نورس رو هم بینی :D
خودت رو خسته نکن. رایش رو حذف میکنم صلاحیت نداره رای بده تو این تاپیک دیگه?

فکر کن gow 2018 یکی از بهترین های نسل (برای من به شخصه بعد از rdr2) که کامبتش بهترینه تاریخه بازی هاست کمتر رای بیاره ? فقط مونده زمین رو گاز بگیرم

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
وای این عجیب غریب سخته برام :D هر کدوم بیاد بالا حقشه و هر دو شاهکار
ولی به GOW 2018 رای دادم به دلایلی ...
به نظرم گاد2018 از نظر روایت داستان و شخصیت پردازی نقطه اوج فرنچایز محسوب میشه و کلا کاری که این نسخه با فرنچایز کرد معجزه بود .
بیا ببینم @Irisviel Emiya

تو که رای من رو می‌دونی ، قطعا نسخه 2018 هست بدون لحظه ای تردید.
تا قبل بازی کردنش شبح اسپارتا رو از بقیه گاد ها بیشتر دوست داشتم ولی خب مگه میشه بعد بازی کردن شاهکار 2018 که کوری بارلاگ نابغه ساخته رأیم تغییر نکنه؟ ^:)^

@Timeless One قربون دستت بی زحمت بگیر اول این @.Amirone رو بن کن که موندم با چه رویی بعد دیدن مستند Rising Kratos و تهیه زیرنویس فارسی براش اومده به نسخه دوم رای داده 8-| ، بعدش هم دسترسی ابی رو به این تاپیک قطع کن :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خودت رو خسته نکن. رایش رو حذف میکنم صلاحیت نداره رای بده تو این تاپیک دیگه?

فکر کن gow 2018 یکی از بهترین های نسل (برای من به شخصه بعد از rdr2) که کامبتش بهترینه تاریخه بازی هاست کمتر رای بیاره ? فقط مونده زمین رو گاز بگیرم
اگر 2018 برنده بشه من میرم باغ آناناس درست میکنم و از همه 2018ـیها پذیرایی میکنم.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اگر 2018 برنده بشه من میرم باغ آناناس درست میکنم و از همه 2018ـیها پذیرایی میکنم.
خب بچه ها همه رای ها رو بندازید توی صندوق گاو نورس ! همه دور هم از آناناس ها لذت می بریم :D یه مو از خرس کندن غنیمته توی این اوضاع گرونی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر