X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,521
دوستان جریان این مثل رای قبلیه نیست :D گاو 2 آبروی سریه، گاو 18 عالی عمل کرد و ساختارشکن بود ولی این گاو 2 بود که همه رو به هم پیوند داد! نشون بدید کریتوس اصالتش چیه و از کجا اومده!!

پ ن: نمیدونم چرا توی رای ها مرتباروبروی هم قرار می گیریم :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
برو خجالت بکش. کریتوس کجا توی نورس محبوبیت داره؟ همه میخوان ترتیبش رو بدن:D از اونور توی یونان برای خودش کلی دم و دستگاه داشت و یلی بود از یلان الیمپوس:D آخه رشادت های دوره جوونیش کجا و عصا به دست شدن و کمک گرفتن از یه بچه در مبارزات کجا:D
آره اونم چه یلی ! یه بچه ی نامشروع از زئوس ! کسی که زن و بچه ی خودش رو کشت ! کسی که قدرت کورِش کرد و جلوی اریز سجده کرد ! کسی که به خواهر خودش هم رحم نکرد ! و هزاران گند دیگه :D بازم میگم ، کریتوس توی نورس نمیخواد اصن به یاد بیاره که روزی همچین کسی وجود داشته بعد شما خائن ها حمایت می کنید :D

عصا به دست ؟ خوبه نقل قول مستقیم از خود کوری اوردم که Old کریتوس بدون هیچ شک و تردیدی از کریتوس جوون قوی تره :D راحت :D وقتی توی دو شماره ی بعدی نورس به خاک و خون کشید خودتون میایید اظهار پشیمونی می کنید :D

ننگ بر تو که از بهترین سلاح ساخته شده در جهان Gif نزاشتی!
خیانت تا اینجا؟؟؟؟ :|
به خاطر بخش اسپویلشه خب :D عکس هم حتی نذاشتم ازش :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مهمترین و هنری ترین قسمت های سری تو شماره اخر نبود و به همین دلیل شماره 2 رو عشقه :D
خداوند همه ماها را ادم بکند[-o<[-o<[-o<
امین قبل خیانت یه مشورتی بکن خودم بسازمت برادر :D میگفتی لینک سایت بدم بری قسمت های کات شده ی هنری نسخه ی نورس رو هم بینی :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
عصا به دست ؟ خوبه نقل قول مستقیم از خود کوری اوردم که Old کریتوس بدون هیچ شک و تردیدی از کریتوس جوون قوی تره :D راحت :D وقتی توی دو شماره ی بعدی نورس به خاک و خون کشید خودتون میایید اظهار پشیمونی می کنید :D

ایهام داره! میتونه منظور از Old ، کریتوس قدیمی باشه:p حتی کوری هم با این انتخاب کلمه میخواست بگه جنگ داخلی راه نندازید! :|

من حالیم نی! بزار ازش:| و خداوند اسپویلر را آفرید:|

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کریتوس و سپر؟ %-(:D قطعا اونی که از دم پاره پوره میکنه میره جلو جذاب تره \m/:D
یعنی با این جمله ریــدی به عصمت تاریخچه ی کریتوس :D

152208

اصن سپر جزء اصلی ابزار جنگی یه اسپارتانه مرد مومن :D

ایهام داره! میتونه منظور از Old ، کریتوس قدیمی باشه:p حتی کوری هم با این انتخاب کلمه میخواست بگه جنگ داخلی راه نندازید! :|

من حالیم نی! بزار ازش:| و خداوند اسپویلر را آفرید:|

نه طرف مشخصاً پرسیده نورس (Old) که کوری هم گفته کریتوس نورس قوی تره :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,452
نام
امین
امین قبل خیانت یه مشورتی بکن خودم بسازمت برادر :D میگفتی لینک سایت بدم بری قسمت های کات شده ی هنری نسخه ی نورس رو هم بینی :D

شاید باورت نشه کلی از بازی های این نسل و خریدم و هنو بازی نکردم یکیش همین گاد اخری!
لعنتی ps3 اینقدر jrpg داشت و بازی کردم تازگی ها نسل قبل برام تموم شد منم که خوره بازی , تازه بعضی هارم تا ته نرفتم و دایورت کردم.

ولی خب شنیدم که تو شماره اخری گاد دیگه دکمه زنی نداریم که میز و تخت با هم تکون بخورن :D
واسه همین به رای شد همون شماره 2.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آره اونم چه یلی ! یه بچه ی نامشروع از زئوس ! کسی که زن و بچه ی خودش رو کشت ! کسی که قدرت کورِش کرد و جلوی اریز سجده کرد ! کسی که به خواهر خودش هم رحم نکرد ! و هزاران گند دیگه :D بازم میگم ، کریتوس توی نورس نمیخواد اصن به یاد بیاره که روزی همچین کسی وجود داشته بعد شما خائن ها حمایت می کنید :D

مگه دست خودش بود نامشروع به دنیا بیاد؟ دیگه حتی خیانت خدایان به اوجش رسید توی 2 و چقدر اذیتش کردن:( کریتوس نشون داد آدمیه که وابستگی ای به هیچی نداره و فقط در راه هدفش گام های استوار بر میداره. در حدی که خدایان میان پیشش و التماس میکنن بهش و مقام خدایی بهش میدن:D مثل بعضیا نمیره توی جنگل قایم بشه;;) اصن کریتوس توی 2018 خدا نیست و اسم بازی رو هم لکه دار کرده:D

کوری هم غلط کرده:| هنوز نورس سر جاشه:D تازه با اون پایان 2018 باید حواسمون باشه بر عکس نشه همه چیز;;)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مگه دست خودش بود نامشروع به دنیا بیاد؟ دیگه حتی خیانت خدایان به اوجش رسید توی 2 و چقدر اذیتش کردن:( کریتوس نشون داد آدمیه که وابستگی ای به هیچی نداره و فقط در راه هدفش گام های استوار بر میداره. در حدی که خدایان میان پیشش و التماس میکنن بهش و مقام خدایی بهش میدن:D مثل بعضیا نمیره توی جنگل قایم بشه;;) اصن کریتوس توی 2018 خدا نیست و اسم بازی رو هم لکه دار کرده:D

کوری هم غلط کرده:| هنوز نورس سر جاشه:D تازه با اون پایان 2018 باید حواسمون باشه بر عکس نشه همه چیز;;)
لعنتی کل بازی داره روی این می چرخه که کریتوس توی نسخه ی نورس گاده پس بچه ـش هم گاد ـه ولی با مخفی کردن این قضیه داره ضربه میزنه به بچه ـش :D بعد میگی توی نورس گاد نیست :D پاشو بیا برو بیرون امشب یه چیزی زدی :D

اونم جر میده عشقم :D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
شاید باورت نشه کلی از بازی های این نسل و خریدم و هنو بازی نکردم یکیش همین گاد اخری!
لعنتی ps3 اینقدر jrpg داشت و بازی کردم تازگی ها نسل قبل برام تموم شد منم که خوره بازی , تازه بعضی هارم تا ته نرفتم و دایورت کردم.

ولی خب شنیدم که تو شماره اخری گاد دیگه دکمه زنی نداریم که میز و تخت با هم تکون بخورن :D
واسه همین به قدیم شد همون شماره 2.
میشه خودت خودتو بن کنی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر