X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یکم برگهاتون رو بریزونم :D چیزی که توی نسل بعد می خواهید ببینید حاجیتون روی همین نسل آورد :D عضلات همه داینامیک :D

152190

از همه نظر مسترپیس ! تکنولوژی ، گیم پلی ، داستان ، شخصیت پردازی ...
گاو های قبلی از لحاظ گیم پلی و کمبو زدن بچه بازین جلوی نورس :D این گاو 2 ـیی ها همه دنبال لنگ و پاچه و چیزن :D اصل کار دَد آو واره :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
والا من موندم تو چطور بین انتخاب کردن موندی! :D GoW 2 شاهکاره، ولی این یکی از هر نظر تقریبا یه سر و گردن ازش بهتره. حالا شاید به غیر از باس فایتا. :D
بذار اینطوری بگم: GoW 2 شاهکاره، ولی GoW یکی از بهترین و کامل‌ترین بازی‌های تاریخه. پس بدو رای بده. :D
از نظر من 4تا GOW اصلی و GOS همشون "یکی از بهترین و کامل ترین بازی های تاریخ" هستن:|

نمیتوانم:|

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
خود کریتوس توی گاو نورس حالش از اون 3 گانه ی ننگین بهم میخوره ، بعد اینجا تحسینش میکنید خائنین :D شماها انقدر خیانت کردید که به خود کریتوس هم خیانت می کنید :D
کسی که بگه، سه گانه ننگین خودش از همه خائن تره!:|

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
نسخه دوم به نظرم قشنگ پیک سری بود. انقدر لحظات به یاد ماندنی و داستان اپیک داشت که هنوز هم فوق العاده جذابه. این نسخه ۲۰۱۸ هم با اینکه فوق العاده خوش ساخت بود ولی یکم بی هویت بود دیگه :D قشنگ تلو+ دارک سولز رو ریختن میکسر:D از لحاظ باس فایت هم که خب به جز ۱-۲ مورد واقعا تو دیواره( کمبود بودجه که امیدورارم نسخه بعدی جبران کنن). داستانش هم آنچنان چیز شاخی نیست به نظرم. مقایسه کنی نسبت به ۱و‌۲ کلا اتفاق انچنان خاصی نمیوفته توش:D ولی خب از بعد گیم پلی و اکتشاف فوق العاده روون و خوش ساخته.همین فرمول رو با یه داستان اپیک مثل نسخه دوم ترکیب کنن قشنگ game of the gen متریال در میاد ازش
خدایی گیم پلی GOW 2018 هیچ شباهتی به سولز نداره یعنی اگر به هوی اتک و لایت اتک (که از قبل هم بود) میگید سولزلایک که نمیتونم قبول کنم
از لحاظ باس فایت اگر گاد3 رو میگفتی قبول میکردم ولی گاد2 از این لحاظ خیلی سرتر نی :D لازم به ذکره که غیر از‌باس های اصلی اینا رو یادتون نره که شاهکار بودن
152205

GOW2018 همین الانش هم game of genمتریاله اگر نگیم game of gen هست . به قول امیرآکیبا برام همشون شاهکار بودن حتی نسخه های PSP خیلی سخته بخوام انتخاب کنم ولی چون GOW2018 کار خیلی بزرگی کرد بهش رای میدم

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کسی که بگه، سه گانه ننگین خودش از همه خائن تره!:|
152206

===
کریتوس توی هیچ کدوم از نسخه ها به محبوبیت و معروفیت نورس نبوده :D چه استوری ، چه شخصیت پردازی ، چه گیم پلی و ... کریتوسی که همه تا دیروز یه احمق آدم کش می دونستن با یه کلمه BOI قلب ها رو فتح کرد رفت :D انقدر دیالوگ و بخش های ماندگار دار داره که باقی سری توش گُمه :D

واقعا موندم کسی اینو بازی کرده باشه به گاد ۲۰۱۸ رای بده :D
آره من :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
View attachment 152206

===
کریتوس توی هیچ کدوم از نسخه ها به محبوبیت و معروفیت نورس نبوده :D چه استوری ، چه شخصیت پردازی ، چه گیم پلی و ... کریتوسی که همه تا دیروز یه احمق آدم کش می دونستن با یه کلمه BOI قلب ها رو فتح کرد رفت :D انقدر دیالوگ و بخش های ماندگار دار داره که باقی سری توش گُمه :D

برو خجالت بکش. کریتوس کجا توی نورس محبوبیت داره؟ همه میخوان ترتیبش رو بدن:D از اونور توی یونان برای خودش کلی دم و دستگاه داشت و یلی بود از یلان الیمپوس:D آخه رشادت های دوره جوونیش کجا و عصا به دست شدن و کمک گرفتن از یه بچه در مبارزات کجا:D

kratos 21

کاربر سایت
Oct 14, 2012
150
نام
علی
View attachment 152206

===

این گیف خیلی خوبه ??

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اصن همچین شاهکاری رو توی گیم پلی چه جوری قیاس می کنید ؟ :D

View attachment 152193

View attachment 152194

عجب سولزیه !!!! :D
ننگ بر تو که از بهترین سلاح ساخته شده در جهان Gif نزاشتی!
خیانت تا اینجا؟؟؟؟ :|

مجبور شدم از توانایی های حیرت انگیزم در خلق این اثر استفاده کنم:

View attachment 152207
50 هزار بار تا اون پا منحوس رفتم و بازی گیر میکرد! رسما تمام دیسک های تنها مغازه اون اطراف رو چک کردم و یه بار تا اون نقطه رفتم بهرخیال اینکه دیسک خرابه! و آخرش به این نتیجه رسیدم که دیسکی که از روش رایت کردن خراب بوده:))
از قضیه ی حجم بازی و DVDها خبر نداشتم:))

تا اینکه تابستون تموم شد و ربتیم به دیار خود، و اونجا از دوستان گرفتم بازی کامل رو:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر