X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
با این که به نظر من تو ۲ نسل اخیر زیاد خوب عمل نکرده بر خلاف رقیبش ولی من به احترام GT هر جا اسمش بیاد بلند میشم و کلاه از سرم برمیدارم^:)^

هر چی باشه نصف عمر گیمری من زمان ps1 با Gt 2 و اون سوزوکی قرمز معروفش گذشت
یادش بخیر با این ماشین رقبا رو به خاک و خون میکشیدم :x

suzuki-escudo-gran-turismo-2_925x520_acf_cropped.jpg

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
در خفن بودن Killzone که شکی نیست. خودم از ارادتمندان این شاهکار هستم حتی اواتار پروفایلم (PSN) ایشون 152037 هست و هیچ علاقه ای هم به عوض کردنش ندارم و احتمالا تا ابد همین بمونه. KZ2 هم که عاشقشم همه جوره.. اما فکر کنم همه قبول دارین که GT جایگاه بسیار ویژه ای نسبت به تموم بازی های PS داره یعنی حتی اگه ریسینگ و شبیه ساز باز نباشیمم باز باید قدر یک شاهکار مثل GT رو بین بازی های پلی استیشن بدونیم.

و اینکه بازم میگم حیف GT Sport تو نظرسنجی نیست. مسلما کانتنت افلاین بازی در مقایسه با GT های قبلی اصلا به چشم نمیاد اما با این حال همچنان یک GT هست و حس بی نظیر رانندگی تو این سری رو همراه خودش داره. من که به شدت ازش لذت بردم و میبرم. همین اواخرم که دوباره یه سر به بازی زدم دیدم بازم کلی محتوا و مپ جدید به بازی اضافه شده و انگیزه پیدا کردم که دوباره بازی کنم.. والا برای من همون 2018 هم که بیشترین وقت رو پاش گذاشتم و کمپین رو 100% کردم یک پکیج کم و بیش راضی کننده بود.. حداقل اون حس GT رو داره.. یادش بخیر واقعا.. یادمه سر گرفتن گلد برای فول مپ nurburgring تو Circuit Experiences که به تنهایی 2 3 روز طول کشید، انقدر به پیچ ها و بهترین حالت رد کردنشون و ستاپ ماشین و اپتیمایز بودنش فکر میکردم که شبا میخوابیدم خواب میدیدم دارم تو نوربرگ رینگ رانندگی میکنم : )))))
اینم یه کات idle منو اسکرین از این شاهکار (GT Sport)
View attachment 20200706003127.mp4

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
واقعا در جریان هستید که GOW 1 در مقابل TLOU حذف شد ؟ :Dگاد1 رو میبینید رقیبش هم ببینید :D

شوتر یه سبک به شدت شلوغی هست و از این نظر واقعا قابل مقایسه با ریسینگ نیست ولی با این حال K2 بهترین هم نباشه یکی از بهترین شوترهای تاریخه اینو با هیچ متر و معیاری نمیشه زیر سوال برد . درسته GT هم واقعا زمانی که اومد سبک ریسینگ رو زیر و رو کرد و اون زمان یه چیز تخیلی بود
برای همین برام غیر قابل باور که گاد 1 که اون زمان از لحاظ
گرافیک و انیمیشن و داستان و شخصیت و اون لول دیزاین بیاد از تلو ببازه که تاره دو شماره ازش اومده..بخدا زمان پلی 3 که اومده بود و بازیاش گرون بود به هرکسی میگفتی برای چی میخوای پلی 3 بگیری فقط میگفت گاد اف وار.من از وقتی گاد یک اومد فهمیدم باس خفن و اساطیری یعنی چی.یادت باشه اون زمان داخل کلوپ ها وقتی گاد بازی میکردن کلی ادم پشتش شروع به نگاه کردن میکردن

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
با این که به نظر من تو ۲ نسل اخیر زیاد خوب عمل نکرده بر خلاف رقیبش ولی من به احترام GT هر جا اسمش بیاد بلند میشم و کلاه از سرم برمیدارم^:)^

هر چی باشه نصف عمر گیمری من زمان ps1 با Gt 2 و اون سوزوکی قرمز معروفش گذشت
یادش بخیر با این ماشین رقبا رو به خاک و خون میکشیدم :x

View attachment 152044

Suzuki Escudo Pikes Peak هم توی GT2 و هم توی GT3 خیلی سریع بود و خصوصا توی مسیرهای رالی بی رقیب بود. :x

7z29_suzuki_escudo_dirt_trial_car_39_98.jpg

اینقدر ماشین خوبی بود که حتی سال ها بعد دنبال مود برای GTA San Andreas گشتم که بتونم اون ماشینو بهش اضافه کنم. :D

sfnl_gta_sa.jpg

e3cg_gta_sa-.jpg

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
برای همین برام غیر قابل باور که گاد 1 که اون زمان از لحاظ
گرافیک و انیمیشن و داستان و شخصیت و اون لول دیزاین بیاد از تلو ببازه که تاره دو شماره ازش اومده..بخدا زمان پلی 3 که اومده بود و بازیاش گرون بود به هرکسی میگفتی برای چی میخوای پلی 3 بگیری فقط میگفت گاد اف وار.من از وقتی گاد یک اومد فهمیدم باس خفن و اساطیری یعنی چی.یادت باشه اون زمان داخل کلوپ ها وقتی گاد بازی میکردن کلی ادم پشتش شروع به نگاه کردن میکردن
اینا رو داری به یه GOW فن دو آتیشه میگی :D امضام رو ببین ، یا این عکس پایینو ببین

152134

بخوام اونطوری در نظر بگیرم باید از دم به گاد رای بدم :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
  • Like
Reactions: The End Of Ps

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
تلو دموی اختصاصی داشته؟:/
بلی، همون دمویی که برای منتقدها داده بودن رو روی GOW:A دادن!
البته من یادمه با اینکه GOW:A رو D1 گرفتم ولی نرفتم سراغ دمو که اسپویل بازی و گیم پلی نشم:))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
بلی، همون دمویی که برای منتقدها داده بودن رو روی GOW:A دادن!
البته من یادمه با اینکه GOW:A رو D1 گرفتم ولی نرفتم سراغ دمو که اسپویل بازی و گیم پلی نشم:))
تا به امروز نمیدونستم.
کسی اینجا بازی کرده بدونه چطوری بوده؟:D

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر