X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
KZ2 بهترین تجربه‌ی آنلاین نسل پیش من بود. به شدت جذاب و خوب بود و با اون نت داغون اون زمان بدون مشکل میشد بازی کرد که واقعا نعمتی بود واسه ما. همیشه بحث کیلزون۲ میشه بعد از گان‌پلی خفنش، بخش آنلاینش میاد تو ذهنم که چقدر وقت توش گذروندم و به آخرین رنک هم رسوندمش :D خیلی امیدوار بودم این نسل یه ریمستری چیزی ازش ببینیم اما سهم ما فقط همون Shadow Fail معروف بود :D

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
ما هالگان ها هر کی ازمون رو برگردونه و خیانت کنه سریع اعدام میکنیم ، برای حفظ امنیت کاربرا بود

View attachment 152014

خوبه ما هم بگیم هرکی به GT خیانت کنه با ماشین از روش رد میشیم؟ :D :>

-------

آقا من جدی این نظرسنجی رو موندم. کیلزون رو با ولفنشتاین میذاشتید حداقل.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
شماره اول جی تی ناشناخته؟ شاید برای شما اینطور باشه چون قدیمیه بحث سن و سال هم میاد وسط :D
یه چیز کلی میخوام بگم منظورم فقط شما نیستی.

اکثر بازی های Sim Racing فقط روی ارائه یک گیم پلی دقیق شبیه سازی شده تمرکز میکنن و شما وقتی بخش های مختلفشون رو بررسی میکنی متوجه میشی که محتوای زیادی که بخواد ساعت ها درگیرت کنه داخلش وجود نداره. ( خوشبختانه در حال حاضر Online Mode به تنهایی میتونه همه نیاز های ریسینگ بازها رو برطرف کنه ولی خب قبلا این بخش در عناوین ریسینگ وجود نداشت )
Gran Turismo فارق از اینکه سعی میکنه فیزیک،هندلینگ،آیروداینامیک و به طور کلی گیم پلی مطابق با واقعیت القا کنه همیشه یه بخش بزرگ Career mode داشته نمیدونم تجربه کردی یا اصلا به ریسینگ علاقه داری یا نه! :D ولی همین ویژگی علاوه بر اینکه GT رو جزو اولین ها و پیشتاز های این سبک قرار میده یکی از دلایل اصلی جذب پلیر و فن بیس عظیم GT تو 3 دهه اخیر شده!
انتخاب و خرید ماشین ها داخل نقشه جهانی از خود کمپانی به همراه تاریخچه ساخت هر ماشین ، بخش های خرید و فروش ماشین های دست دوم، تعویض روغن و کار واش برای شستشوی ماشین، تیونینگ مکانیکی پیشرفته پارت به پارت با جزئیاتی که در هیچ بازی دیگه ای مشابهش وجود نداره، حتی قابلیت تیونینگ ظاهری و تبدیل یک ماشین استاندارد به ریس هم داخلش وجود داره! لایسنس های گرید های مختلف که پیش نیاز شرکت در ریس ها با کلاس های مختلف هست، ریس های متفرقه کارخونه های اتومبیل سازی کاپ های متنوع بسته به نوع ماشین و شکل انتقال قدرت موتور در کلاس های FF FR MR 4WD طبقه بندی شده از ریس های ماشین های استاندارد شهری و کلاسیک گرفته تا کلاس های متنوع جی تی ها، بخش رالی، نسکار، کارتینگ و فرمول 1، قسمت تست ماشین و رکورد سرعت، دریافت جوایز که شامل ماشین و کردیت قابل استفاده در بازی میشه...
همه اینا گوشه ای از کریر مود گرن توریسمو هست که علاقه مندای ریسینگ رو عاشق خودش کرده.
ممنونم از توضیحاتی که دادین. بلکه عده ای از گمراهان به راه راست هدایت بشن. :D
نوشته شما رو که میخوندم یه چند لحظه فلش بک زدم به دوران قدیم به اون زمانی که GTO رو میخریدیم و اپگریدش میکردیم تا ته. بعدش گیر ریتیو( ریشیو) رو میل به میل تنظیم میکردیم تا هم نهایت سرعت رو داشته باشیم هم شتاب رو از دست ندیم. با ماشین های gto fto شرکتی کل مینداختیم و ازش جلو میزدیم ولی رنگ سبز دیفالت همون gto دست دومه چنگی به دل نمیزد و گاهی وقتا هرچند سخت تر میشد ولی با همون ماشین شرکتی وارد مسابقه و یا کاپ میشدیم و از زیبایی ماشین هم لذت میبردیم. ماشین های کاسترول سوپرا رو میخریدیم و یادمه که با اون رنگ سبز و قرمزش روی بدنه ماشین چه حالی میکردیم. البته همه اینا با یه ماشین ارزون از بازار دست دوم فروش ها و با Sunday cup شروع میشد.
با ماشین های fr با 4wd کل مینداختیم با این که حریف دست فرمونش راحت تر بود ولی ما با مهارت های خاص اونا رو هم میگرفتیم. چه گواهینامه های بین المللی که نگرفتیم.رکورد های طلای خودمون رو هزارم ثانیه بهتر میکردیم.
هنوز هم که هنوزه یه فلش مموری psone دارم که سیو های صد در صد شده ی GT و CTR رو درش دارم.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خوبه ما هم بگیم هرکی به GT خیانت کنه با ماشین از روش رد میشیم؟ :D:>

-------

آقا من جدی این نظرسنجی رو موندم. کیلزون رو با ولفنشتاین میذاشتید حداقل.
میتونی رد بشی ، ولی بعدش اعمال قانون میشی ...

ما با قانون هلگان با خیانت کار ها برخورد میکنیم ...

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
ci6d_pineapple.jpg

این آناناس رو باید جز نماد های تاپیک بذاریم تو پست اول ?
از این آناناس خیلی استفاده میکنی.
بپا این آناناس خشمزه در آخر نصیب خودت نشه. :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
دقیقا متوجه نمیشم این چه واکنشیه ... این که با یه چیز عجیب و باور نکردنی مواجه شدید ... در مورد Ride to Hellکه حرف نمی‌زنیم ،،، رقیب کیلزون ۲ هست ، بهترین fps تاریخ پلی استیشن...
اگر فاکتور زمان رو در نظر بگیریم، بهترین fps تاریخ پلی‌استیشن Black‌ بود:>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر