X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
کیلزون بجای Gran Turismo بیاد بالا؟ آخر الزمون شده!

شماره اول اومده بالا یه جورایی میتونه نماینده کل این سری باشه. intro شماره اول رو ببینید نوستالژی خالص :D

intro بی نظیر GT4 هم چون بنظر خیلی هامون بیادموندنی ترینشه و جزو عناوین کلاسیک محسوب میشه یه دور دیگه ببینید و رای تون رو به صندوق GT بیندازید! :D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
با افتخار بازی رو انتخاب میکنم که حس واقعی یک شبیه ساز رانندگی رو به کنسول گیمر ها میده. سری بازی که نزدیک به 19 سال باهاش زندگی کردم و برخلاف خیلی از دوست های قدیمیم که دیگه نیستند یا مثل قبل نیستند (*بازی های مورد علاقه قدیمیم) هنوزم هست.. با قدرت و افتخار هم هست.

The Real Driving Simulator

151944

یامائوچی قبل از شروع GT و زمانی که رو یک ریسینگ "کارتونی" برای PS1 کار میکرده:
"Basically we’re not trying to fake reality – I’d rather create the sensation of handling a remote control car but with the kind of dynamics that you’d expect from a real car."

Respect

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
واقعا GT تا الان فقط 37 رای آورده؟:-w بنازم به این تاپیک :D

ev3r_gt1-psx.jpg

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
کیلزون عالیه، اما GTرو میشه به عنوان DNA پلی استیشن حساب کرد. خیلی عجیبه نتایج!
برای من Pepsiman بیشتر dna پلی استیشن تو خودش داره تا gt :D البته جسارت نباشه :D ولی چیزی که بود بازی هایی مثل تیکن ، وینینگ الون و کرش یا تویستت متال و خیلی بازهای دیگه (حتی جکی جانه:D) بیشتر باهاش خاطره داریم تا gt! و بنظرم عجیب نیست این نتیجه.:-"

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
برای من Pepsiman بیشتر dna پلی استیشن تو خودش داره تا gt :D البته جسارت نباشه :D ولی چیزی که بود بازی هایی مثل تیکن ، وینینگ الون و کرش یا تویستت متال و خیلی بازهای دیگه (حتی جکی جانه:D) بیشتر باهاش خاطره داریم تا gt! و بنظرم عجیب نیست این نتیجه.:-"
پرفروش ترین IP سونی سری GT هست
اون زمانی که نسل قبل انحصاریهای سونی 4 میلیون هم نمیتونستن بفروشن gt5 بالای 10 میلیون فروخت IGN گفته بود از هر 5 نفر که ps3 داره یه نفر gt5 خریده

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
پرفروش ترین IP سونی سری GT هست
اون زمانی که نسل قبل انحصاریهای سونی 4 میلیون هم نمیتونستن بفروشن gt5 بالای 10 میلیون فروخت IGN گفته بود از هر 5 نفر که ps3 داره یه نفر gt5 خریده
نه منظورم بصورت کلی نبود . این نسخه بود که برای پلی١ هست و فکر کنم خیلی ها تجربه اش نکردن. :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نه منظورم بصورت کلی نبود . این نسخه بود که برای پلی١ هست و فکر کنم خیلی ها تجربه اش نکردن. :D
بازی حرفه ای هست، خاله بازی که نیست مثل بقیه ریسینگ های کنسولی

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
بازی حرفه ای هست، خاله بازی که نیست مثل بقیه ریسینگ های کنسولی
دقیقا همینطوره دوستمون بالاتر گفت اونهایی که میخواستن راننده ی فرمول وان بشن تجربه اش میکردن! بابا بیخیال :D منظورم Gt پلی١ بود که بنظرم ناشناخته تره نسبت به خیلی از بازی های دیگه (برای ماها البته نه همه دنیا) و منظورم ip بصورت کلی نبود. وگرنه از اهمیت این ip باخبرم :D

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
کیلزون 2 هنوزم یک عنوان خوفناکه، تو سال 2020 همه دنبال لگد زدن اسلحه ان! کیلزون 2 اومد برای هر اسلحه یک تعریف گذاشت و سنگینی و سبکی هر اسلحه رو متوجه می شدی، گرافیک فنی و تکنیکی بازی و همینطور هوش مصنوعی از استانداردهای نسل هفتم جلوتره و لازم نیست توضیح بیشتری بدم، چیزی که کیلزون 2 رو توی لیست بهترین شوتر قرار میده گان پلی و ویژوالهای عجیب غریبش بود! اگه بازی رو روی درجات سختی بالا انجام داده باشید منظورمو کامل متوجه میشید، انگار توی خط مقدم جبهه اید، بخش آنلاینش هم یکی از معتاد کننده ترین بخش های اون سالها بود، می دونین.. اگه بجای کیلزون 2 مثلا کیلزون بود رای آنچنانی نمیاورد، همونطور که مثلا GT5 اگه توی لیست بود نظرات شاید تفاوت داشت، اینجا نظرسنجی از ما نخواسته بهترین بازی رو در سری انتخاب کنیم، اینجا فقط یک شماره از بازی در سری رو پیش رومون گذاشته و گفته از نظرت کدوم یک از اینها لیاقت برنده شدن دارن، پس انقدر به خودتون سخت نگیرید و احساسی برخورد نکنید "چون شوتره انتخابش کردید" مطمئنا اینطور نیستو استانداردهایی که کیلزون تعریف کرد برای یک عنوان شوتر فراتر از زمان خودش بود.

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
کیلزون 2 هنوزم یک عنوان خوفناکه، تو سال 2020 همه دنبال لگد زدن اسلحه ان! کیلزون 2 اومد برای هر اسلحه یک تعریف گذاشت و سنگینی و سبکی هر اسلحه رو متوجه می شدی، گرافیک فنی و تکنیکی بازی از استانداردهای نسل هفتم جلوتره و لازم نیست توضیح بیشتری بدم، چیزی که کیلزون 2 رو توی لیست بهترین شوتر قرار میده گان پلی و ویژوالهای عجیب غریبش بود! اگه بازی رو روی درجات سختی بالا انجام داده باشید منظورمو کامل متوجه میشید، انگار توی خط مقدم جبهه اید، بخش آنلاینش هم یکی از معتاد کننده ترین بخش های اون سالها بود، می دونین.. اگه بجای کیلزون 2 مثلا کیلزون بود رای آنچنانی نمیاورد، همونطور که مثلا GT5 اگه توی لیست بود نظرات شاید تفاوت داشت، اینجا نظرسنجی از ما نخواسته بهترین بازی رو در سری انتخاب کنیم، اینجا فقط یک شماره از بازی در سری رو پیش رومون گذاشته و گفته از نظرت کدوم یک از اینها لیاقت برنده شدن دارن، پس انقدر به خودتون سخت نگیرید و احساسی برخورد نکنید "چون شوتره انتخابش کردید" مطمئنا اینطور نیستو استانداردهایی که کیلزون تعریف کرد برای یک عنوان شوتر فراتر از زمان خودش بود.

موافقم شدید.
اون موقع همون اول ما رو elite گذاشتیم و اون حذف نشونگر تیر کابوسی بود روش!
هنوزم من معتقدم شوتر رودستش نیست.
دشمنا تو درجه سختی بالا عجیب باهوش بودن و فقط بحث قدرت تیرشون بالا نمیرفت!
خیلی خوب بود ...

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ممنون
من دیگه حرفی ندارم
شماره 1 با 4 رو که باهم انداختن، یعنی الان که GT1 اینجاست بجاش شماره 4 که شاید بهترین نسخه سری بود تلف شده
2 رو هم که انداختن با تلو و حذف شد
3 رو هم که با گاد 2018 حذف شده
5 رو هم با U3 که اونم حذف شده
6 هم با SOTC که خب تابلو حذف می‌شده!
ممنونم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر