X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
الله و اکبر چی کار کرده این TLoU با مردم؟ :D یه درصد قابل توجه از کسایی که به GoW رای دادن می‌خوان سر به تن GoW نباشه و باهاش حال نمی‌کنن. ففط رای دادن که TLoU حذف شه! :D چیل کنید بابا یه نظرسنجی فانه به خدا! :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
بنده شخصاً به تقلب اعتقاد ندارم. اما معتقدم در این نظرسنجی تدلیس سیستماتیک رخ داده. بی‌بصیرتی خواص و دنیاپرستی عوام نفس حق رو بریده:> (یک نفر داد می‌زند تکبیر به صورتی که عیییر شنیده می‌شود)

خدا وکیلی روتون میشه بگید گاو در حد تلو نبوده؟ واقعاً اگر گاو نبود من نسل هفت می‌رفتم X360 می‌خریدم جای پس ۳.

لازمه که برم عکس آقا کریتوس رو روی کوه در هم تنیده عضلات بازوم خالکوبی کنم.

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
دوستان عزیز خواهشا یکم منصفانه تر رای بدید که لست بالا بیاد و لااقل فینال اینجوری باشه :x

2jsz_gow2018-last_of_us.jpg

و خدایی نکرده اینجوری نباشه که چیزی برای گفتن باقی نمونه :D

fnhe_kratos.jpg

چرا خب 2 تا گاو بیاد بالا میشینیم در مورد مدل ریش و پشم و زخمای صورت حاجی حرف میزنیم و هرکس بر اساس سلیقه خودش رای میده8-

نمیخوام اونجوری بشه وضعیت آخرین نظرسنجی :D

byhx_kravskra.jpg

آخرین ویرایش:

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
486
دوستان عزیز خواهشا یکم منصفانه تر رای بدید که لست بالا بیاد و لااقل فینال اینجوری باشه :x

2jsz_gow2018-last_of_us.jpg

و خدایی نکرده اینجوری نباشه که چیزی برای گفتن باقی نمونه :D

fnhe_kratos.jpg
چرا خب 2 تا گاو بیاد بالا میشینیم در مورد مدل ریش و پشم و زخمای صورت حاجی حرف میزنیم و هرکس بر اساس سلیقه خودش رای میده8->

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
بنده شخصاً به تقلب اعتقاد ندارم. اما معتقدم در این نظرسنجی تدلیس سیستماتیک رخ داده. بی‌بصیرتی خواص و دنیاپرستی عوام نفس حق رو بریده:> (یک نفر داد می‌زند تکبیر به صورتی که عیییر شنیده می‌شود)

خدا وکیلی روتون میشه بگید گاو در حد تلو نبوده؟ واقعاً اگر گاو نبود من نسل هفت می‌رفتم X360 می‌خریدم جای پس ۳.

لازمه که برم عکس آقا کریتوس رو روی کوه در هم تنیده عضلات بازوم خالکوبی کنم.

من برم یه ۶ نفری پیدا کنم:D برا Gow منظورمه:>:-":p;)):D

آخرین ویرایش:

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
ملت چطور دلتون میاد فینال کله کچل علیه کله کچل نخواید؟ هرکی که رای نداده رای خودش رو به صندوق کله کچل مخوف بریزه. باشد تا کله کچل در مقابله با خودش خین و خین ریزی راه بندازه!

• Like
Reactions: D.ace and VENOMEM

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
یه زمانی خیلی قدیم ، یه همچین تاپیکی بود ، اصلا هم یادم نیست هدف تاپیک چی بود! فقط یادمه به شدت با برو بچس کوجیمایی سعی در قهرمان کردن “ اسنیک “ داشتیم :D بعدم فک کنم حذف شد ، فک کنم بتمن قهرمان شد ؟؟!! اصلا یادم نیست :D
خلاصه الان مثل اینکه به جای کاراکتر گیم جایگزین شده درسته ؟ کلا هدف چیه ؟ شناخت محبوبترین گیم تاریخ ؟ یا چی :D
الان چون من مثلا به TLOU رای دادم به این دلیل رأی دادم که فک میکنم دلست بازیه بهتریه نسبت به GOW ۲۰۰۵ ، یا نه باید در حالت کلی نگاه کنم ببینم کدوم محبوبتره ؟
کلا خیلی گذشته و اینجانب کلا از بابت قضایا تعطیل میباشم :D یه مسلمان مساله رو بشکافه :D
و اینکه چرا دو تا انحصاری رو گذاشتید روبه روی هم ؟ اینا هر کدوم به تنهایی توانایی بالا رفتن تا نیم نهایی رو دارند :D قانونش اینه ؟

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
یه زمانی خیلی قدیم ، یه همچین تاپیکی بود ، اصلا هم یادم نیست هدف تاپیک چی بود! فقط یادمه به شدت با برو بچس کوجیمایی سعی در قهرمان کردن “ اسنیک “ داشتیم :D بعدم فک کنم حذف شد ، فک کنم بتمن قهرمان شد ؟؟!! اصلا یادم نیست :D
خلاصه الان مثل اینکه به جای کاراکتر گیم جایگزین شده درسته ؟ کلا هدف چیه ؟ شناخت محبوبترین گیم تاریخ ؟ یا چی :D
الان چون من مثلا به TLOU رای دادم به این دلیل رأی دادم که فک میکنم دلست بازیه بهتریه نسبت به GOW ۲۰۰۵ ، یا نه باید در حالت کلی نگاه کنم ببینم کدوم محبوبتره ؟
کلا خیلی گذشته و اینجانب کلا از بابت قضایا تعطیل میباشم :D یه مسلمان مساله رو بشکافه :D
و اینکه چرا دو تا انحصاری رو گذاشتید روبه روی هم ؟ اینا هر کدوم به تنهایی توانایی بالا رفتن تا نیم نهایی رو دارند :D قانونش اینه ؟
ی تا پیک فان و دوستانه درباره نظرسنجی بین انحصاری های ps
شما هم به هر کدوم که دوست داری رای میدی :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
باو
اون همون تاپیک قبلی این جا بود دیگه :D
مکس پین هم برد خوشبختانه. بتمن دوم شد

این جا هم بحث هر چی دوست داریه
برتریت بازی ها به هم کلا امر فردی ایه. بزن هر چی دوست داری

رقابت هم کلا بین انحصاری های پلی استیشن ه. تموم شه بعدش مشابه همین رو برای نینتندو و ایکس باکس هم داریم

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
رقابت هم کلا بین انحصاری های پلی استیشن ه. تموم شه بعدش مشابه همین رو برای نینتندو و ایکس باکس هم داریم

مباحثه تو با خودت تو تاپیک نینتندو میتونه خیلی جذاب باشه :D

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
واو چه دلیل موجهی:D GOW و کریتوس رسما یکی از نمادهای صنعت شده تو این 15 سال:D اون موقع که ملت کف و خون قاطی میکردن و از بازیش لذت میبردن به اینکه چندتا 10 داره یا چند نسخه فروخته اهمیت نمیدادن:D
نه اشتباه متوجه شدی ، پست من برای زیر سوال بردن GOW نبود ، در جواب کسی بود که گفت پارت ۲ دو دستگی به وجود اورده و منم گفتم نمرات کاملش از شماره یکشم بیشتر شده :D و نظرسنجی سایتو گذاشتم .

کلا اشتباه برداشت کردی پستمو :D GOW عشقه منه ولی خوب برای من بعد از TLOU قرار میگیره :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
عملا دیگه نظرسنجی تمومه
ولی هولی شعط... 158 نفر رای دادن!!!
و خب اختلاف جدا از چیزی که فکر می کردم کمتر بود... هر چند هیت و هیت بازی هم قاطیش بود به نسبت :D ولی چسبید

مباحثه تو با خودت تو تاپیک نینتندو میتونه خیلی جذاب باشه :D

:)):)):))
@Red Ѵ
بعد تو بیا بگو من مظلوم بازی درمیارم میگم تنها نینتندو فن انجمن ام :D... از من مظلوم تر این جا هم هست مگه...؟ :D

ولی سر نینتندو حتما سر بزنید... عکس پر و پاچه زیاد داریم :>

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
عملا دیگه نظرسنجی تمومه
ولی هولی شعط... 158 نفر رای دادن!!!
و خب اختلاف جدا از چیزی که فکر می کردم کمتر بود... هر چند هیت و هیت بازی هم قاطیش بود به نسبت :D ولی چسبید

:)):)):))
@Red Ѵ
بعد تو بیا بگو من مظلوم بازی درمیارم میگم تنها نینتندو فن انجمن ام :D... از من مظلوم تر این جا هم هست مگه...؟ :D

ولی سر نینتندو حتما سر بزنید... عکس پر و پاچه زیاد داریم :>
قراره پاپ کورن بخریم کتک کاری خودت با خودت رو ببینیم :D نذار حوصلمون سر بره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر