X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
این تاپیک جدا شدیدترین نظارت رو داره یعنی همه مثل بچشون نگاه میکنن بهش :D
اقا دو تا چیز. اولا هرکی به هرچی دلش بخواد رای میده. اصلا نباید بگین کی چرا به چیزی رای داده (شوخی های تاپیک منظورم نیست)

و اینکه واقعا کاری نداره ببینیم کی رفته مسج زده به کی واسه رای و این حرفا. بچه بازیا چیه ؟ مگه المپیکه یا جایزه میدن ؟ فانه. میشه دراورد به طور جدی میگم و به طور جدی هم میشه از تاپیک بن کرد. نکنین این کارا رو.

همینجا کمپین تبلیغ مثل بقیه بازیا راه بندازین رای جمع کنین حتی با عکس های آنچنانی :D ولی نرین مسج بزنین رای بدین به فلان بازی و این حرفا. خب خراب کردن چه فایده ای داره ؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
این تاپیک جدا شدیدترین نظارت رو داره یعنی همه مثل بچشون نگاه میکنن بهش :D
اقا دو تا چیز. اولا هرکی به هرچی دلش بخواد رای میده. اصلا نباید بگین کی چرا به چیزی رای داده (شوخی های تاپیک منظورم نیست)

و اینکه واقعا کاری نداره ببینیم کی رفته مسج زده به کی واسه رای و این حرفا. بچه بازیا چیه ؟ مگه المپیکه یا جایزه میدن ؟ فانه. میشه دراورد به طور جدی میگم و به طور جدی هم میشه از تاپیک بن کرد. نکنین این کارا رو.

همینجا کمپین تبلیغ مثل بقیه بازیا راه بندازین رای جمع کنین حتی با عکس های آنچنانی :D ولی نرین مسج بزنین رای بدین به فلان بازی و این حرفا. خب خراب کردن چه فایده ای داره ؟
دقیقا. ترجیح میدم Knack بهترین بازی انتخاب بشه ولی رای گیری ها فیک و یا با خبر کردن کاربر های مختلف برای جمع کردن رای توی پروفایل ها و یا پیام خصوصی انجام نشه.

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
خود تلو هم اسکی از RE4 هست.
خوب از سال 2005 مگه بازی سوم شخصی داریم که از اسکی از RE4 نباشه ؟
از گیرز بگیر تا تلو تا جی تی ای و الی اخر :D
حتی امثال بایوشاک هم اسکی از RE4 بودن اسکی رفتن از RE4 بزرگ ترین افتخاریه که یه بازی میتونه داشته باشه :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
دقیقا. ترجیح میدم Knack بهترین بازی انتخاب بشه ولی رای گیری ها فیک و یا با خبر کردن کاربر های مختلف برای جمع کردن رای توی پروفایل ها و یا پیام خصوصی انجام نشه.
اخ گفتی
بهترین بازی تاریخ چرا نباید توی نظرسنجی باشه؟!
حق Kanck رو خوردن.:(
پ.ن:بیشوخی این ضایعه بازی های اینطوری خجالت داره.
نکنید از این کارا...بزارید هرکی میخواد ببره توی خود تاپیک ببره:|

• Like
Reactions: Love Console

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
من خودم گاد فنم و دو تا گاد دیگه هنوز مونده ولی تابلو دیگه رای جمع نکنید :D یهو چطوری اینقدر رای از آسمون ریخت براش ؟! مثل هیترهای لست 2 به زور نخوایید لست 1 رو بکشید پایین :D این شاهکار باید بره بالا

151404
151405

این سکانس هرچی داره مدیون موسیقی All_Gone__No_Escape_ هست
توی کل لست 2 یه ترک در حد All_Gone__No_Escape_ پیدا نمیشه
لست 2 ترک های خیلی خوبی داره ولی آره در حد All Gone No Escape کلا ترک نمیاد نه اینکه فقط تو لست 2 نباشه
و اینکه اون سکانس اول از همه مدیون کارگردانی بی نظیر و هوشمندانه هست

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
اگه اشتباه نکنم پارت ۲ تو تمام بازی های انحصاری تاریخ ps بیشترین نمره ده گرفته :D یعنی حتی از شماره اولم زده جلو :D چیزی نمونده رکورد RDR2 هم بزنه :-"

سه گانشم میکنن ولی چند سالی باید صبر کنیم :D

ما که تو این نظرسنجی یکدستگی کاملو میبنیم
:D

View attachment 151335

واو چه دلیل موجهی:D GOW و کریتوس رسما یکی از نمادهای صنعت شده تو این 15 سال:D اون موقع که ملت کف و خون قاطی میکردن و از بازیش لذت میبردن به اینکه چندتا 10 داره یا چند نسخه فروخته اهمیت نمیدادن:D

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
شخصا قبول دارم که tlou بازی کاملتری هست و از خیلی جهات از gow 2005 جلوتره
ولی لطفا قبل از این که فاز دشمن فرضی بگیرید و دوستانی که به gow رای دادن رو تازه وارد خطاب کنید به سال ساخت بازی دقت کنید...2005

اون موقع وقتی برای اولین بار gow رو بازی کردم اینقدر تحت تاثیرش قرار گرفتم که منی که همیشه دراز کش بازی میکنم پا میشدم سر پا بازی میکردم:D
هیجان و گیم پلی خفنی که gow اون موقع ارائه داد از زمان خودش خیلی خیلی جلوتر بود

به نسبت زمان ارائه بازی و تاثیری که روی من گیمر گذاشت من به god رای دادم
واسه من هم بدون شک نماد پلی استیشن تو عصر جدید کریتوس کبیره نه شخص دیگه ای:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر