X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
Hottest Sorceress in Witcher
Hottest
Hotte
Hott
Hot

بعد واسه ما کلاس درس و اخلاق میزارن جمع کنین بساطتون رو :p:D
همین که من توی این دور نه پستی زدم و نه اسمی از کسی آوردم و فقط اشاراتی برای اهل یقین داشتم، به خاطر حجب و حیای مثال زدنیم بوده.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
تنها چیزی که با نون خشک دادن به دست میاری نمک ید داره :D

یا اینکه تو بازیافت باشی :))
نون خشکو دادم، ینیفر گفت نمک ید دار ندارم بدم :D در قبالش بهمــ (یاد)ــ داد، درس آزادگی مهرو وفا :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: jack daw

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,562
نام
Mehrdad
بر اساس بازی..
تو خود بازی همیشه تا جایی که میشد سعی کردم عدالت رو بین این دو عزیز رعایت کنم و تو پلی ترو هایی که دستم باز بود از وجود گرانبهای جفتشون بهرمند شدم :D

اما بحث یک انتخاب.. اگه مثلا نطرسنجی میشد کدوشمون کمالات بیشتری دارند، Yen رو انتخاب میکردم (:D)
اما بحث "Hottest" که مطرح میشه رای من هم در صندوق ردهد عزیزم یعنی Triss انداخته میشه :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Untitled.jpg

گایز:D

متوجه شدید که شیطان بزرگ یعنی علی صلح و صفا (!) @Safety & Peace هنوز رای نداده؟!:Dx-(

یعنی این بشر تا الان داشته برا ینیفر رای جمع می کرده، اما بازهم هنوز بهش رای نداده! :D:|

یعنی این بشر حتی ممکنه به خود ینیفر هم خیانت کنه!:D:|

فقط اسم @voldmort و @Kainé بیچاره بد در رفته!:D:|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

گایز:D

متوجه شدید که شیطان بزرگ یعنی علی صلح و صفا (!) @Safety & Peace هنوز رای نداده؟!:Dx-(

یعنی این بشر تا الان داشته برا ینیفر رای جمع می کرده، اما بازهم هنوز بهش رای نداده! :D:|

یعنی این بشر حتی ممکنه به خود ینیفر هم خیانت کنه!:D:|

فقط اسم @voldmort و @Kainé بیچاره بد در رفته!:D:|
اول اینکه شانی > * و بعد از اون با اینکه ویچر 3 رو تموم نکردم و زیاد با ینیفر آشنا نشدم، اما از تریس خوشم نمیاد و مطلقا بهش رای نمیدم:D کلا وجود تریس رو با تعداد آرایی که توی این عکس به دست آورده میشه تعریف کرد;;)

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
اول اینکه شانی > * و بعد از اون با اینکه ویچر 3 رو تموم نکردم و زیاد با ینیفر آشنا نشدم، اما از تریس خوشم نمیاد و مطلقا بهش رای نمیدم:D کلا وجود تریس رو با تعداد آرایی که توی این عکس به دست آورده میشه تعریف کرد;;)
160327

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza

بهترین بودن شانی کلا قضیش از این نظرسنجی جداس. چون همونطور که از اسمش مشخصه برای انتخاب هات ترین sorceress تو ویچر هستش نه بهترین بانوی ویچر:D الانم خیلی ساده ببین کدوم به نظرت هات تر میاد و بهش رای بده:D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
خداوکیلی به چشمای ینیفر نگاه کنید @Ali Venom
2020-08-13_21-33-43.jpg

میتونی بهش رای ندی.و بدی به تریس. کلی باید هزینه کنی برا رفع مشکلات پوستیش و جای جراحاتش.در مورد چشم،من از مودرش هم پرسیدم که تفاوتی بین نسخه مود و اصلی نمیبینم ولی گفت هست.
2020-08-13_21-34-20.jpg 2020-08-13_21-34-36.jpg 2020-08-13_21-35-22.jpg

معصومیت عجب و الغریبی در چهرش موج میزنه.حیف ینیفر نیست افتادی دنبال تریس.
اون تریس همش دنبال جنگ و دعواست،بدرد زن زندگی برا گرالت نمیخوره.نشد ینیفر رو بر گرالت جور کنم،نمیزارم تریس بهش برسه میرم بایونتا رو براش میارم.نشد میرم کاساندرا رو مارم فقط تو اساسین یه جاهاییش خارج میزد،نمیدونم بهم میخورن یا نه.
اگه کاساندرا خیانت نکنه بره دنبال تریس

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اخه اگه قضیه Hottest باشه که بانو ینیفر قطعا ولی واقعا اخلاقا تریسو میپسندم :( من حتی داخل بازیم نمیتونستم انتخاب کنم...

دیگه برای رسوندن به تعادل رای میدیم با بانو تریس عزیز :x

پ.ن. ازتون نمیگذرم بخاطر این نظرسنجیا...

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
دوستان به این جمع گرم نگاه کنید. این تریس از بیرون اومده و با لوس بازی میخواد این کانون گرم رو به هم بریزه. خلاصه شما دیگه نباید ازش حمایت کنید که. :D
تریس دیر اومده میخواد زود بره.
ول کنید این لبو رو.

به ینیفر رای بدید...
160335

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ضمن اینکه نظر سنجی در حال اتمامه، بیایین پیشنهاد بدین واسه راند های بعدی:D و اینکه اگر کسی نظر داد و بقیه موافق بودن، پستش رو نقل و قول کنن و بگن که موافقن تا راحت تر بشه انتخاب کرد.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ضمن اینکه نظر سنجی در حال اتمامه، بیایین پیشنهاد بدین واسه راند های بعدی:D و اینکه اگر کسی نظر داد و بقیه موافق بودن، پستش رو نقل و قول کنن و بگن که موافقن تا راحت تر بشه انتخاب کرد.
Ada vs jill:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر