X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
اتفاقاً یه مورد گاویش بوده :D البته در حد فن دریم و این حرفها :D ولی خب کانسپت قضیه یکیه :D

اون شیرزن همونیه که Kratos رو تو این صحنه میکشه تا مادر Atreus بشه؟ :D

pcid_krato.jpg

cai8_krat.jpg

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
نه خب دیوید جقی ببخشید جفی (:D) کارگردان نسخه اول بوده ، کریتوس هم که ضعیف ترینه اونجا :D دقت کنی اصن نمی تونه سمت گاد ها بره و اصن خودش هم گاد نیست ، حتی با کمک پاندورا هم یه جاهایی از مبارزه با اریز ناامید میشه و میره برای تسلیم شدن که بعد باقی اتفاقا می افته :D ولی چیزی که کوری بنا میکنه در واقع استارت گاد بودن کریتوسه :D حتی توی 3 هم چیز خاصی به کریتوس و صرفاً با داشته های 2 داره درو میکنه و جلو میره (قدرت منظورمه ، نه صرفاً سلاح) :D و اینکه موقع ساخت گاو نورس ، کل گاو یونان از لحاظ اسکیل قدرت بررسی شده و همچین چیزی از توش دراومده :D واسه همین به شدت قابل استناده :D
اِ اِ خالق کریتوس دیوید جقی؟ چی بود خوندم داره از چشام خون میاد! :D اصلا "جافی" اینو چی میگی؟ :D کل داستان God of War لیترالی نسخه اول بوده که چطور کریتوس از یک انسان فنا پذیر به خاطر خدمت هایی که به خدایان المپوس کرده به درجه خدایی میرسه و تا ابد بعنوان خدای جنگ حکم رانی میکنه. همه اینا بدست کی خلق شده؟ David Jaffe و تیمش تمام :D
دنباله GOW که از نسخه دوم شروع میشه داستان رو بر این اساس بنا کردن که چی میشد اگر زئوس بازم جایگاه خدای جنگ رو برای خودش بشکل تهدید می دید. دقیقا مثل جریانی که برای Ares (اِریز) درست کرد! قبلا هم تو این تاپیک اشاره کردم خودتم میدونی البته :D
کلا نکن این کارو با خودت 10 11 سال پیش داشتی داستان سری رو مینوشتی یادت که نرفته خیانت کار خوبی نیست :D

گوش جان پسپارید به تم اصلی موزیک God of War 2

ساند ترک اصلی GOW1 هم میزارم که معروف تر هم هست

خلاصه دیگه برید تو حس GOW های قدیم و به گزینه صحیح ( GOW 2 ) رای بدید :D

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اِ اِ خالق کریتوس دیوید جقی؟ چی بود خوندم داره از چشام خون میاد! :D اصلا "جافی" اینو چی میگی؟ :D کل داستان God of War لیترالی نسخه اول بوده که چطور کریتوس از یک انسان فنا پذیر به خاطر خدمت هایی که به خدایان المپوس کرده به درجه خدایی میرسه و تا ابد بعنوان خدای جنگ حکم رانی میکنه. همه اینا بدست کی خلق شده؟ David Jaffe و تیمش تمام :D
دنباله GOW که از نسخه دوم شروع میشه داستان رو بر این اساس بنا کردن که چی میشد اگر زئوس بازم جایگاه خدای جنگ رو برای خودش بشکل تهدید می دید. دقیقا مثل جریانی که برای Ares (اِریز) درست کرد! قبلا هم تو این تاپیک اشاره کردم خودتم میدونی البته :D
کلا نکن این کارو با خودت 10 11 سال پیش داشتی داستان سری رو مینوشتی یادت که نرفته خیانت کار خوبی نیست :D

گوش جان پسپارید به تم اصلی موزیک God of War 2

ساند ترک اصلی GOW1 هم میزارم که معروف تر هم هست

خلاصه دیگه برید تو حس GOW های قدیم و به گزینه صحیح ( GOW 2 ) رای بدید :D

بهرحال نکته ی غیرقابل انکار اینه که گذشته هر چی بوده و نبود در حال حاضر کریتوسی که توی نورسه از تمام چیزی که قبلاً بوده قوی تره :D خودتون هم می دونید ولی هنوز در قبال پذیرشش مقاومت می کنید ، ایشالا نسخه ی دوم که معرفی بشه جامه ها دریده میشه و نعره ها کشیده میشه و سرها به بیابان گذاشته میشه :D

و اما در مورد موسیقی :D هیچ کدوم اونا به این عزیز نمیرسن :D

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نه 7 تا اختلاف خیلی کمه و احتمال خطر همیشه وجود داره :D من اصولا نمیگم به این رای بدین یا به اون و فقط انتخاب خودم رو میکنم و میرم.. ولی جدی ضد حاله گاو 2 بیاد بالا و 18 نیاد :\ من خودم پتانسیل جوگیریم سر بازی های قدیمی خیلی بالاست گروه های اولیه هم یه سری جاها بازی های PS1 رو انتخاب کردم.. اما خدایی ضد حال هست که این ابر شاهکار (2018) بالا نیاد :\ در شاهکار بودن گاو 2 که بحثی نیست خودمم حسابش از دستم در رفته چند بار تمومش کردم چه رو PS2 چه PS3 و حتی همین 3 4 سال پیش رو VITA(حتا رو ویتا پلتش کردم :D).. اما در مقابل گاو 18 به نظرم شایسته تر هست که 18 بیاد بالا.. اصن مکالمه اولیه این بزرگوار , لحن حرف زدنش و کریتوس رو به یاد بیارید بعد برید به گاو 2 رای بدید :D امیدوارم فینال بین GOW 2018 یا Tlou یا Bloodborne باشه.

View attachment 152394
دروغ چرا، من مبارزه اول با بالدور رو دیدم، رسما به ارگاسم مغزی رسیدم:D یعنی اگر به من بگن تاپ 5 باس فایت بده، یکشون قطعا مبارزه اول با بالدور هست:D شروع وحشتناک فوق العاده، دیالوگ های عالی، جنبه سینمایی معرکه، جذابیت ماورایی مبارزه و در نهایت تاثیرگذاری 100% بر روی مخاطب:D آخه چرا اینقدر خوب بود این مبارزه؟ انگار متر گرفته باشن دستشون و میلی متر به میلی متر رو اندازه گرفته باشن که چیزی کم و کسر نباشه:D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من حدود یک هفتست که این تاپیکو نتونستم سر بزنم... چیارو حذف کردین مردانِ نا به خرد؟ :D

GoW 2018 هم که دیفالت تا فینال ببرینش... من هنوز باورم نمیشه چقدر این بازی لذت بخش بود! واقعا کمتر بازی یی بود که اینجوری منو شیفته خودش کرده باشه. اینقدر بازی پرفکت نداریم واقعا :D

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
مرتدین پیکسل پرست[-(

بازی ای که با ایشون شروع میشه: maasdxresdefault.jpg

با بازی ای که با این گوگولی(:))) شروع میشه مقایسه میکنن!!!
inسلبلیdex.jpg
جالبیش اینجاس با همین گوگولی هم تموم میشه:D
...........
حجت الاسلام ، کریتوس چوب بر:-j
5ad0e817146e7125008b486d.jpg

کریتوس سپه سالار:Praying:
hqdefault.jpg
...............
و اما واضح ترین دلیل برتری god2:
441px-Colossus.jpg

779px-Theseus.jpg

7.jpg
GOW_2_Kratos_vs_Barbsfgarian_King.jpg
maxresdegjffault.jpg

maxresdefault.jpg

Cerberus.jpg

Euryale.jpg

maxrhfngesdefault.jpg

clotho-god-of-war-gow-2.jpg

800px-Zeus.jpg
images.jpg

13-giantzeus.jpg

و.....
.
.
.
.
.
.
همین عکسای بی کیفیت از حافظه داغون ی عده(73 نفر [-() باکیفیت تره:D
.....................
کلوم آخر:
gow2018 بازیه فوق العاده ایه ولی در god بودن هیچ godی به اندازه GOD OF WAR ,GOD 2 نیست. ختم جلسه!
gipb,hy.gif

Attachments

• Berserker3.jpg
    Berserker3.jpg
    117.8 KB · مشاهده: 1
  • 779px-Perseus.jpg
    779px-Perseus.jpg
    93 KB · مشاهده: 2
  • gipvghhy.gif
    gipvghhy.gif
    2.8 MB · مشاهده: 1

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
اتفاقاً یه مورد گاویش بوده :D البته در حد فن دریم و این حرفها :D ولی خب کانسپت قضیه یکیه :D

لعنتی یه رای گیری اینقدر ارزش نداره که دست به دامان کار های شاد بشی. ;) :D
حالا خوبه خود گاد 2 این موارد درش بود و نمیخواد بری سراغ کارهای فن دریم!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مرتدین پیکسل پرست[-(

بازی ای که با ایشون شروع میشه: View attachment 152565

با بازی ای که با این گوگولی(:))) شروع میشه مقایسه میکنن!!!
View attachment 152566
جالبیش اینجاس با همین گوگولی هم تموم میشه:D
...........
حجت الاسلام ، کریتوس چوب بر:-j
View attachment 152569

کریتوس سپه سالار:Praying:
View attachment 152570
...............
و اما واضح ترین دلیل برتری god2:
View attachment 152571

View attachment 152572

View attachment 152573
View attachment 152575
View attachment 152576

View attachment 152578

View attachment 152579

View attachment 152580

View attachment 152581

View attachment 152582

View attachment 152583
View attachment 152584

View attachment 152585

و.....
.
.
.
.
.
.
همین عکسای بی کیفیت از حافظه داغون ی عده(73 نفر [-() باکیفیت تره:D
.....................
کلوم آخر:
gow2018 بازیه فوق العاده ایه ولی در god بودن هیچ godی به اندازه GOD OF WAR ,GOD 2 نیست. ختم جلسه!
View attachment 152587

هه ، اومدی دقیقه نود بزنی و در بری ؟ :D نه داداش :D (صفحه رو ترکوندی برادر :D)
همون گوگولی از خفن ترین باس های سریه :D

152597

152593

لعنتی یه رای گیری اینقدر ارزش نداره که دست به دامان کار های شاد بشی. ;):D
حالا خوبه خود گاد 2 این موارد درش بود و نمیخواد بری سراغ کارهای فن دریم!

اتفاقاً این یه مورد ربطی به نظرسنجی نداره :D در مرد تاج مذکوره که خب باید منحرف بود تا متوجه قضیه شد :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
هه ، اومدی دقیقه نود بزنی و در بری ؟ :D نه داداش :D (صفحه رو ترکوندی برادر :D)
همون گوگولی از خفن ترین باس های سریه :D

View attachment 152597

View attachment 152593

اتفاقاً این یه مورد ربطی به نظرسنجی نداره :D در مرد تاج مذکوره که خب باید منحرف بود تا متوجه قضیه شد :D

ی کورسوی امیدی به عدالت داشتم:( دیگه این آخر تاب نیاوردم از این همه ناجوونمری مجبور شدم کافه رو به هم بریزم:D(عظمت بازی تاپیک پکونه :D)
........
آیا مبارزه با گوگولی qte دارد؟
خیر:D
تعداد باس فایتای داستانی:
4 تا:-"

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
نظرسنجی هم که بسته شد و جالب اینکه حدود 20/30 رای از vs ایی که بین گاو و تلو بود کمتر رای دادن که اثبات میکنه یه سریا با یارکشی چه خیانتی کردن اونشب[-(

پ.ن:سایلنت هیلیا کجایین که امشب باید بترکونین!/:)
بریم پیشواز‌>:)
از طرفی یه جورایی هم واسه ps5 تایید شده اس

152599

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر