X Vs. Y: Round 2 - Hottest Sorceress in Witcher

Hottest Sorceress in Witcher

• Yennefer of Vengerberg

• Triss Merigold

Results are only viewable after voting.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,884
اگه اشتباه نکنم پارت ۲ تو تمام بازی های انحصاری تاریخ ps بیشترین نمره ده گرفته :D یعنی حتی از شماره اولم زده جلو :D چیزی نمونده رکورد RDR2 هم بزنه :-"

سه گانشم میکنن ولی چند سالی باید صبر کنیم :D

ما که تو این نظرسنجی یکدستگی کاملو میبنیم
:D

View attachment 151335
واو چه دلیل موجهی:D GOW و کریتوس رسما یکی از نمادهای صنعت شده تو این 15 سال:D اون موقع که ملت کف و خون قاطی میکردن و از بازیش لذت میبردن به اینکه چندتا 10 داره یا چند نسخه فروخته اهمیت نمیدادن:D

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,610
نام
sami
شخصا قبول دارم که tlou بازی کاملتری هست و از خیلی جهات از gow 2005 جلوتره
ولی لطفا قبل از این که فاز دشمن فرضی بگیرید و دوستانی که به gow رای دادن رو تازه وارد خطاب کنید به سال ساخت بازی دقت کنید...2005

اون موقع وقتی برای اولین بار gow رو بازی کردم اینقدر تحت تاثیرش قرار گرفتم که منی که همیشه دراز کش بازی میکنم پا میشدم سر پا بازی میکردم:D
هیجان و گیم پلی خفنی که gow اون موقع ارائه داد از زمان خودش خیلی خیلی جلوتر بود

به نسبت زمان ارائه بازی و تاثیری که روی من گیمر گذاشت من به god رای دادم
واسه من هم بدون شک نماد پلی استیشن تو عصر جدید کریتوس کبیره نه شخص دیگه ای:x

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,513
نام
مهدی
الله و اکبر چی کار کرده این TLoU با مردم؟ :D یه درصد قابل توجه از کسایی که به GoW رای دادن می‌خوان سر به تن GoW نباشه و باهاش حال نمی‌کنن. ففط رای دادن که TLoU حذف شه! :D چیل کنید بابا یه نظرسنجی فانه به خدا! :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
1,513
نام
محمد علی
بنده شخصاً به تقلب اعتقاد ندارم. اما معتقدم در این نظرسنجی تدلیس سیستماتیک رخ داده. بی‌بصیرتی خواص و دنیاپرستی عوام نفس حق رو بریده:> (یک نفر داد می‌زند تکبیر به صورتی که عیییر شنیده می‌شود)

خدا وکیلی روتون میشه بگید گاو در حد تلو نبوده؟ واقعاً اگر گاو نبود من نسل هفت می‌رفتم X360 می‌خریدم جای پس ۳.

لازمه که برم عکس آقا کریتوس رو روی کوه در هم تنیده عضلات بازوم خالکوبی کنم.

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
212
نام
بهنام
دوستان عزیز خواهشا یکم منصفانه تر رای بدید که لست بالا بیاد و لااقل فینال اینجوری باشه :x

و خدایی نکرده اینجوری نباشه که چیزی برای گفتن باقی نمونه :D

چرا خب 2 تا گاو بیاد بالا میشینیم در مورد مدل ریش و پشم و زخمای صورت حاجی حرف میزنیم و هرکس بر اساس سلیقه خودش رای میده8-
نمیخوام اونجوری بشه وضعیت آخرین نظرسنجی :D

آخرین ویرایش:

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
490
دوستان عزیز خواهشا یکم منصفانه تر رای بدید که لست بالا بیاد و لااقل فینال اینجوری باشه :x

و خدایی نکرده اینجوری نباشه که چیزی برای گفتن باقی نمونه :D

چرا خب 2 تا گاو بیاد بالا میشینیم در مورد مدل ریش و پشم و زخمای صورت حاجی حرف میزنیم و هرکس بر اساس سلیقه خودش رای میده8->

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,525
نام
ehsan
من میدونستم گاو در ایران طرفدار داره ولی آخه تا این حد؟ چی میخواید از جون ما آخه چند تا آخه چند تا کچل میخواید؟ تا اینجا دوتاشو حذف کردیم لامصب تمومیم نداره هر چی حذف می کنیم :D

Jill_Valentine

If you're good at something, never do it for free
ناظم انجمن
May 18, 2012
4,739
نام
Ebrahim
بنده شخصاً به تقلب اعتقاد ندارم. اما معتقدم در این نظرسنجی تدلیس سیستماتیک رخ داده. بی‌بصیرتی خواص و دنیاپرستی عوام نفس حق رو بریده:> (یک نفر داد می‌زند تکبیر به صورتی که عیییر شنیده می‌شود)

خدا وکیلی روتون میشه بگید گاو در حد تلو نبوده؟ واقعاً اگر گاو نبود من نسل هفت می‌رفتم X360 می‌خریدم جای پس ۳.

لازمه که برم عکس آقا کریتوس رو روی کوه در هم تنیده عضلات بازوم خالکوبی کنم.
من برم یه ۶ نفری پیدا کنم:D برا Gow منظورمه:>:-":p;)):D

آخرین ویرایش:

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
365
نام
Ro.s
ملت چطور دلتون میاد فینال کله کچل علیه کله کچل نخواید؟ هرکی که رای نداده رای خودش رو به صندوق کله کچل مخوف بریزه. باشد تا کله کچل در مقابله با خودش خین و خین ریزی راه بندازه!

• Like
Reactions: D.ace and VENOMEM

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,061
نام
HESAM
یه زمانی خیلی قدیم ، یه همچین تاپیکی بود ، اصلا هم یادم نیست هدف تاپیک چی بود! فقط یادمه به شدت با برو بچس کوجیمایی سعی در قهرمان کردن “ اسنیک “ داشتیم :D بعدم فک کنم حذف شد ، فک کنم بتمن قهرمان شد ؟؟!! اصلا یادم نیست :D
خلاصه الان مثل اینکه به جای کاراکتر گیم جایگزین شده درسته ؟ کلا هدف چیه ؟ شناخت محبوبترین گیم تاریخ ؟ یا چی :D
الان چون من مثلا به TLOU رای دادم به این دلیل رأی دادم که فک میکنم دلست بازیه بهتریه نسبت به GOW ۲۰۰۵ ، یا نه باید در حالت کلی نگاه کنم ببینم کدوم محبوبتره ؟
کلا خیلی گذشته و اینجانب کلا از بابت قضایا تعطیل میباشم :D یه مسلمان مساله رو بشکافه :D
و اینکه چرا دو تا انحصاری رو گذاشتید روبه روی هم ؟ اینا هر کدوم به تنهایی توانایی بالا رفتن تا نیم نهایی رو دارند :D قانونش اینه ؟

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
135
یه زمانی خیلی قدیم ، یه همچین تاپیکی بود ، اصلا هم یادم نیست هدف تاپیک چی بود! فقط یادمه به شدت با برو بچس کوجیمایی سعی در قهرمان کردن “ اسنیک “ داشتیم :D بعدم فک کنم حذف شد ، فک کنم بتمن قهرمان شد ؟؟!! اصلا یادم نیست :D
خلاصه الان مثل اینکه به جای کاراکتر گیم جایگزین شده درسته ؟ کلا هدف چیه ؟ شناخت محبوبترین گیم تاریخ ؟ یا چی :D
الان چون من مثلا به TLOU رای دادم به این دلیل رأی دادم که فک میکنم دلست بازیه بهتریه نسبت به GOW ۲۰۰۵ ، یا نه باید در حالت کلی نگاه کنم ببینم کدوم محبوبتره ؟
کلا خیلی گذشته و اینجانب کلا از بابت قضایا تعطیل میباشم :D یه مسلمان مساله رو بشکافه :D
و اینکه چرا دو تا انحصاری رو گذاشتید روبه روی هم ؟ اینا هر کدوم به تنهایی توانایی بالا رفتن تا نیم نهایی رو دارند :D قانونش اینه ؟
ی تا پیک فان و دوستانه درباره نظرسنجی بین انحصاری های ps
شما هم به هر کدوم که دوست داری رای میدی :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
کاربر فعال
Jul 10, 2013
5,982
نام
سید محمد حسین
باو
اون همون تاپیک قبلی این جا بود دیگه :D
مکس پین هم برد خوشبختانه. بتمن دوم شد

این جا هم بحث هر چی دوست داریه
برتریت بازی ها به هم کلا امر فردی ایه. بزن هر چی دوست داری

رقابت هم کلا بین انحصاری های پلی استیشن ه. تموم شه بعدش مشابه همین رو برای نینتندو و ایکس باکس هم داریم

ULTIMATE TEAM

تعصب به هرچیز گوش ها را کر و چشم ها را کور می‌کند
Gold User
Aug 25, 2010
13,105
نام
مصطفی682سابق
حالا رفت بالا دور بعد میخوره انچارتد 3 باز بیاد بالا میخوره U2 توی فینال هم gow2018 خلاصه هیچجوره اول نمیشه، فعلا طرفداراش خوشحال باشند

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 4)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟