X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
احسان من خودم رای به u2 دادمآ:D
و برخلاف علایق و عقایدم کمپین واسش تشکیل دادم?
عین این بود که بچه امو دارم میفروشم:(
ولی خب به خاطر 30یاست های پیش روی تاپیک مجبور شدم تن به این خفت بدم و به کریتوس پشت کنم:(
#مود
View attachment 151128
رایت با اخلاص نیست.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
احسان من خودم رای به u2 دادمآ:D
و برخلاف علایق و عقایدم کمپین واسش تشکیل دادم?
عین این بود که بچه امو دارم میفروشم:(
ولی خب به خاطر 30یاست های پیش روی تاپیک مجبور شدم تن به این خفت بدم و به کریتوس پشت کنم:(
#مود
View attachment 151128
به کریتوس پشت نکن وگرنه عاقبت خشمش تو را از پشت خواهد گرفت

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
U2 ازین دور میاد بالا که هیچی GOW 2018 و TLOU هم زمین میزنیم :D بدخواه آنچارتد هم نبینم اینجا :D
ضمنا اون لاست لگسی هم که دارید روش بحث میکنید مثلا مرحله قطارش مستقیما از U2 کپی برداری شده دیگه بزرگی U2 رو خودتون دریابید! :D با احسان هم موافقم ازین نظر که لازم نبود داخل نظر سنجی بیاد و جزو DLC های U4 محسوب میشه.

تریلر E3 آنچارتد 2 برای تجدید خاطره

بن نشی امید جان ! ابراز عقاید آزاده تو فروم ولی تا وقتی از مسیر درست گمراه نشه ?

گِل بگیرید در تاپیک رو به نظرم با این نتیجه ای که به دست اومده :D
دقیقا ! آبرومون رفت ?

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
گِل بگیرید در تاپیک رو به نظرم با این نتیجه ای که به دست اومده :D
نتیجه به این محشری :D از اولش هم معلوم بود یه مشت دکمه زنی و خون و خون ریزی مدیکور ، با خشونت افسارگسیخته ای که آدم رو به کمال نمی رسونه جلوی اکشن ادونچر نابی مثل U2 حرفی واسه گفتن نداره :D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
نتیجه به این محشری :D از اولش هم معلوم بود یه مشت دکمه زنی و خون و خون ریزی مدیکور ، با خشونت افسارگسیخته ای که آدم رو به کمال نمی رسونه جلوی اکشن ادونچر نابی مثل U2 حرفی واسه گفتن نداره :D

حیف اسلام دست و بالم رو بسته ...... ?

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
بن نشی امید جان ! ابراز عقاید آزاده تو فروم ولی تا وقتی از مسیر درست گمراه نشه ?
مافیا هم داریم تازه کجای کاری! ( میدونم الان با خودت میگی i knew it ولی نه شوخی بود نداریم! :D داریم نداریم... :D) البته تحمیل که نمی کنیم صرفا تبلیغ می کنیم :D
GOW 2018 حذف شده بدون برادر >:)

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
U2 ازین دور میاد بالا که هیچی GOW 2018 و TLOU هم زمین میزنیم :D بدخواه آنچارتد هم نبینم اینجا :D
ضمنا اون لاست لگسی هم که دارید روش بحث میکنید مثلا مرحله قطارش مستقیما از U2 کپی برداری شده دیگه بزرگی U2 رو خودتون دریابید! :D با احسان هم موافقم ازین نظر که لازم نبود داخل نظر سنجی بیاد و جزو DLC های U4 محسوب میشه.

تریلر E3 آنچارتد 2 برای تجدید خاطره

هوس کردم برم بازیش کنم .... هنوزم معتقدم انتخاب النا به عنوان زوجه کاملا اشتباه بود ...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
هوس کردم برم بازیش کنم .... هنوزم معتقدم انتخاب النا به عنوان زوجه کاملا اشتباه بود ...
از رای ندادن به GOW III هم بگذریم ، از این نمیشه گذشت!
تقاضای اعمال قانون دارم:D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
ببینید من برای همین GoW III رفتم سراغ PS3، ولی اگه Uncharted 2 نبود الان خیلی از بازی‌های مورد علاقه‌تون اینقدر مورد علاقه‌تون نبود. مثل همین GoW 2018. خجالت نمی‌کشید واقعا؟ :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,876
نام
حسين

دیگه همین مونده کتک خور نادین راس به کسی که زئوس‌ رو کشت بگه دکمه زن :))

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اصلا جای فکر داره؟ GOW3 بازی خیلی خوبی بود ولی اگر UC2 نبود الان سونی اینطوری نبود. اصلا تاثیری که ناتی داگ در سرنوشت سونی داشته غیرقابل انکاره. همش هم از UC2 شروع شد.

در رابطه با الینا و کلوئی هم بگم قطعا کلوئی زن لوندتر و جذابتریه ولی الینا زن زندگیه :D با حجاب متین و بچه هارم درست تربیت میکنه. اوکی حالا لوندی بانو کلوئی رو هم نداره. نیتن مغزش کار میکنه رو احساسات تصمیم نمیگیره:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر