X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سخته. واقعا سخته! هر 2تا عنوان خیلی خوب هستن:D بیشتر که ریز میشم، میبینم بیشتر سلیقه و علایقم به سمت سوتک هست چون این بازی استارت دنیای مورد علاقه من رو زد و باعث شد میازاکی هم ازش الگو بگیره و استاد اوئدا رو افق خویشتن قرار بده:D

منو ببخش سارا:(:Crying1::((

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب تلو رو زدم و شد 7 - 6 :D باز دو دقیقه نبودم نتونستین جلوی خیانت های علی رو بگیرین ؟ :D
همونقدری که سوتک الگوی بعضی بازیا شده ، بیشتر از همون تلو مسیر داستان گویی و روایت داخل بازیا رو عوض کرده ! قشنگ نحوه ی پیشبرد داستان و گیم پلی بعد از این بازی یه تغییرات اساسی ای کرد :D

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سخته. واقعا سخته! هر 2تا عنوان خیلی خوب هستن:D بیشتر که ریز میشم، میبینم بیشتر سلیقه و علایقم به سمت سوتک هست چون این بازی استارت دنیای مورد علاقه من رو زد و باعث شد میازاکی هم ازش الگو بگیره و استاد اوئدا رو افق خویشتن قرار بده:D

منو ببخش سارا:(:Crying1::((

برو بابا =)) =))

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
هر چی دارم فکر میکنم بازم نمیشه که به دلست رای ندم. گزینه مقابلش خیلی دوست داشتنیه و فکر نمیکنم بازی مشابهش وجود داشته باشه. البته هنوز رای ندادم و بازم دارم فکر میکنم. تک تک کلوسی ها رو یادم میاد و اگرو یار با وفایی که وندر رو تنها نگذاشت. سر کشتن دو تا کلوسی واقعا دلم سوخت یکی شماره 5 که سقوطش واقعا ناراحت کننده بود یکی هم شماره 7 که غرق که میشد ادم دلش می‌سوخت.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
بمیرم برای دل کلوسی‌های بدبخت که نه توی بازی تونستن آرامش داشته باشن و نه اینجا! :(:D
آریا زدی تو خال!!
دقیقا بحثشو با چندتا از اوئدا فن ها داشتم:D
واقعا دردناک بود واسم دیفیت کردنشون:(
حالا فکر کن اون موسیقی دردناک هم همزمان نواخته میشد:(
ولی خب همین که بچه ها همت کردن تا اینجا بالا اوردن بازی رو واسم من یکی کاملا قابل قبوله:D
اون یکی بازیِ هم که زمان خودش یه 95 پر ایراد کسب کرد و واسه نسخه دومش هم که سونی جیب منتقدهارو پر کرد وگرنه چیز مالی نیست
یوتیوب را بسته و شتابان پیش به سوی تاپیک امتیازت تلو حرکت می نماید :-"
:D
___
اقا حالا که تلو رو تو نظر سنجی داریم من بدون اسپویل از نسخه ی دوم اینو بگم که هیچوقت فکر نمیکردم روزی همچین داستانی رو تجربه کنم
اصلا بازی نیست ، درس زندگیه!

پ.ن:حالا کی خائنه؟

154589

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
دلست به اندازه کافی رای داره. ترجیح میدم به sotc رای بدم که اگر حذف میشه با اقتدار بره پایین.
یعنی چی آقا خام این حرفا نشید همین الان یه بار برید All Gone رو گوش بدید خجالت بکشید :D
پ ن : لست بدخواه زیاد داره حمایت کنید :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
رای ندادن به Tlou شوخی ـشم زشته... برین از خدا بترسین. ایشالا شب تو خواب یک هورد کامل بریزه سرتون... (پ.ن. چند شب پیش واقعا یک خواب بدِ هورد دیدم و از شدت استرس و اظطراب ده بار مردم و زنده شدم...)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر