X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فازتون رو بگید شوخی بود حالا یا جدی :D
این آنچارتد2 که من میبینم اگر به فینال برسه میتونه اول هم بشه , فکر کنم هر کسی PS3 ببینه اول یاد U2 میفته حتی الی
Gt5 اون زمانی که فروش 3 میلیون بازی انحصاری رویا بود gt5 ده میلیون فروخت

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
انچارتد ۲ خودش پتانسیلی همچون لیورپول برای فینالیست شدن داره :D انقلابی ترین گیم تاریخ هستن ایشون :D
به نظرم بریم رقابت TLOU ‌و SOTC رو شروع کنیم بهتره .

هیجانی ترین رقابت های ممکن به نظرم رقابت TLOU با Uncharted 2 و همینطور BB با GOW خواهد بود و از اینها هیجانی تر فینال این دوره احتمالا GOW و TLOU یا حتی UN 2 یا BB کلا همشون هیجان انگیزن :D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
Gt5 اون زمانی که فروش 3 میلیون بازی انحصاری رویا بود gt5 ده میلیون فروخت
GT5 که 2010 اومد ولی U2 یک سال قبلش اومد با اون حجم از موفقیت عجیب و غریبی که بهش رسید و رو همون PS3 فکر کنم حدود 9 میلیون فروخت , ولی اصلی ترین کاری که کرد PS3 رو کاملا جا انداخت و براش مثل فرشته نجات ظاهر شد . به نظر من شناسنامه PS3 نیتن و آنچارتدها هستن مخصوصا همین U2 :D

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
فازتون رو بگید شوخی بود حالا یا جدی :D
این آنچارتد2 که من میبینم اگر به فینال برسه میتونه اول هم بشه , فکر کنم هر کسی PS3 ببینه اول یاد U2 میفته حتی الی
هرچقدرم خوب باشه، به GOW بخوره حذف میشه ... :-"

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
GT5 که 2010 اومد ولی U2 یک سال قبلش اومد با اون حجم از موفقیت عجیب و غریبی که بهش رسید و رو همون PS3 فکر کنم حدود 9 میلیون فروخت , ولی اصلی ترین کاری که کرد PS3 رو کاملا جا انداخت و براش مثل فرشته نجات ظاهر شد . به نظر من شناسنامه PS3 نیتن و آنچارتدها هستن مخصوصا همین U2 :D
دقیقا U2 باعث نجات PS3 شد و شروع انحصاریهای فوق‌العاده ی PS

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
View attachment 154079

@Safety & Peace

@Kainé

یکم خیانت کردن یاد بگیرید!:D:|

خود ابی هم مونده چی بگه!:D
یاد بگیریم ؟ :D
فکر کردی ایشون دست پرورده ی کیه پس ؟ :D
هدف از این تاپیک تربیت یه سری دانشجوی زبده و کار کشته در زمینه ی خیانته که داری یه سری از نمونه های اولیه ـش رو میبینی تازه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر