X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اون زمان که برای اولین بار برادرم اومد راجع به GoW گفت و رفتم توی کلوپ بازیش کردم، پشمام ریخت واقعا از اون گیم پلی تر و تمیزش ولی هیچوقت به دلایلی نتونستم تمومش کنم. سال ها بعد که فرصتش محیا شد و رفتم سراغش و تمومش کردم، اون اواخر بازی واقعا نظرم رو راجع بهش برگردوند. یعنی اصلا حال نکردم با یک چهارم پایانی بازی.

ولی از اونور شاید 10 بار شروع TLoU رو رفتم و هر دفعه تکونم داده. اون لحظه مرگ سارا (:Crying1:) واقعا اشکم رو درآورد و از اونطرف گیم پلی تر و تمیزش و لول دیزاین و خلاصه همه چیزش برای من توی لول بالاتری نسبت به GoW قرار میگیره. پس خواهرم حجابت.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با توجه به اتفاقات اخیر رای ما کچل، قبل تموم کردن بازی شاید رایم متفاوت بود اما الان فقط کچل، دور بعدی هم U2 اگه بخوره به برنده این دور

• Like
Reactions: voldmort

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
یک لحظه فریک زدم نسخه 2018 هست... ما این رویارویی رو برای فینال نگه داشته بودیم... :D

@Timeless One اون یکی بعدن میاد نگران نباش :D

پ.ن. رای ما Tlou... بازی اینقدر گیم چنجر؟؟ صنعتو متحول کرد... (نسخه دومش هم حالا بماند... حیف نیست توی این نظر سنجی :( )

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
این گروه که مشخصه نتیجش چی میشه سه روز زیاده همین امشب نظرسنجی رو ببندید بعدی رو بزارید ?
هار هار هار !

مطمئنم یه دست پشت پرده ای این وسط راه انداختین. اونای که my bro هستین بیاین جلو این فتنه رو گرفت سر ۲۰۱۸ حداقل

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
هار هار هار !

مطمئنم یه دست پشت پرده ای این وسط راه انداختین. اونای که my bro هستین بیاین جلو این فتنه رو گرفت سر ۲۰۱۸ حداقل
سر 2018 اوکیش میکنیم :D (هرچند فینال رو قول نمیدم :D )
الان فقط به راه راست مستقیم شو :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
151197

هیچوقت نمیتونم بین گاوها بگم کدوم بهتره!
دانشجو بودم که بازی اومد و خونه ی یکی از اقوام واسه اولین بار تجربه اش کردم!
خواب و خوراک و فکر و ذهنم شده بود گاو و قشنگ گند زدم به امتحانات اون ترم:))x_x
فقط اینو بگم که سال 85 بود که دارو ندارمو هرچه که داشتمو دادم که ps2 رو به عشقش بخرم:D
گمانم 170اینا پام افتاد و ماهم که چند نفره خونه رهن کرده بودیم و... آررره قشنگ بگاج رفتم:D
و از اون طرف هم حضرت جوئل و داستان عظیم و مرگباری که تجربه کردیم و خون و دل هاریختیم پاش رو داریم:(
به هرحال با تمام احترامی که برای جوئل قائلم مرد اول امشب کسی نیست جز

151198

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

هیچوقت نمیتونم بین گاوها بگم کدوم بهتره!
دانشجو بودم که بازی اومد و خونه ی یکی از اقوام واسه اولین بار تجربه اش کردم!
خواب و خوراک و فکر و ذهنم شده بود گاو و قشنگ گند زدم به امتحانات اون ترم:))x_x
فقط اینو بگم که سال 85 بود که دارو ندارمو هرچه که داشتمو دادم که ps2 رو به عشقش بخرم:D
گمانم 170اینا پام افتاد و ماهم که چند نفره خونه رهن کرده بودیم و... آررره قشنگ بگاج رفتم:D
و از اون طرف هم حضرت جوئل و داستان عظیم و مرگباری که تجربه کردیم و خون و دل هاریختیم پاش رو داریم:(
به هرحال با تمام احترامی که برای جوئل قائلم مرد اول امشب کسی نیست جز

151201

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر