X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
Nope :D
دیگه هر کی ندونه خودت که باید بدونی ، خیلی شیک و مجلسی دور و ور دادن اطلاعات محتویات سیزن پس بازی گفتن بازی قراره DLC داستانی داشته باشه :D بعدشم که گفتن چون خیلی کامل و حسابی روش کار شده و در حد یه بازی کامله به صورت جدا هم منتشر میکنیم :D طبیعتاً کسی که سیزن پس داشته مثل هزار تا محتویات دیگه اینم بازیش کرده :D همونطور که Blood and Wine و Hearts of Stone بازی جدا گانه نیستن و کسی به اینا نمیگه بازی جدا و یه نسخه ی جدید ، همشون میشن همون Witcher 3 :D حالا امثال اوبی سافت و EA و یه مشت دزد دریایی دیگه تعریف DLC داستانی رو گذاشتن کندن از بازی و فرو کردن یه سری فچ کوئست و محتوای مفید یکی دو ساعته با قیمت سیزن پس ، بحثش چیز دیگه ایه :D
احسان پاسخ گو باش

چرا دور دوم هیچ خبری از کیوتنس نیست ، یه مشت خشن ، خونریز ، پر از بکش بکش ترسناک... حالا اون gt هم کوپن اضافه گیرش اومد...

من در این افسردگی و خستگی مفرط بخوام راجع به چیزای کاوایی حرف بزنم و فن آرت ببینم ، چی کار باید بکنم

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نه اقا
برای بازی کردن اونا باید Witcher اصلی هم داشته باشی... این میشد جداگانه هم خریداری کرد.
رسما اسپین افهه:D
اصلاً ربط به استند الون بودن یا نبودنش نداره :D اینی که داری میگی یعنی Festival of Blood و Left Behind هم اسپین آف هستن دیگه ؟ :D نکنید این کارا رو با خودتون جوانان وطن :D اگرچه فکر میکنم Blood and Wine نسخه ی استند الون هم داشت ! یادمه واسش پک لیمیتد و فلان هم دادن که بشه جدا خرید :D
این چیزی که داری روش پا فشاری میکنی میشه inFAMOUS First Light یا Spider-Man Miles Morales ! نه اینا که DLC داخل سیزن پس هستن :D

احسان پاسخ گو باش

چرا دور دوم هیچ خبری از کیوتنس نیست ، یه مشت خشن ، خونریز ، پر از بکش بکش ترسناک... حالا اون gt هم کوپن اضافه گیرش اومد...

من در این افسردگی و خستگی مفرط بخوام راجع به چیزای کاوایی حرف بزنم و فن آرت ببینم ، چی کار باید بکنم

چقدر جامه ها دریدم ، چقدر چنگ در خفتان خویش بینداختم ، چقدر خنج بر سر و صورت کشیدم که آقایون یه کم هم بازیای ژاپنی و خفن رو دریابید ! اون موقع که کسی گوش نمیداد نتیجه ـش میشه اینکه الان هم باید به همین نرکَده قناعت کنید بره :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
اصلاً ربط به استند الون بودن یا نبودنش نداره :D اینی که داری میگی یعنی Festival of Blood و Left Behind هم اسپین آف هستن دیگه ؟ :D نکنید این کارا رو با خودتون جوانان وطن :D اگرچه فکر میکنم Blood and Wine نسخه ی استند الون هم داشت ! یادمه واسش پک لیمیتد و فلان هم دادن که بشه جدا خرید :D
این چیزی که داری روش پا فشاری میکنی میشه inFAMOUS First Light یا Spider-Man Miles Morales ! نه اینا که DLC داخل سیزن پس هستن :D

چقدر جامه ها دریدم ، چقدر چنگ در خفتان خویس بینداختم ، چقدر خنج بر سر و صورت کشیدم که آقایون یه کم هم بازیای ژاپنی و خفن رو دریابید ! اون موقع که کسی گوش نمیداد نتیجه ـش میشه اینکه الان هم باید به همین نرکَده قناعت کنید بره :D
فستیوال خون بلی اسپین آفه (حتی اگر دو ساعت باشه، مثل فرست لایتم که اونم تقریبا همون حدودا بود حالا یکم بیشتر! ، سیزن پس هم نبود فستیوال خون)
ویچر خیر، استند الون هم نبودن

لفت بیهایند DLC بود، بعدا جداش کردن، مثل DLCهه AC IV ، اونم DLC بود بعدا جداش کردن

U:TLL بلی، قرار " بود " که DLC باشه، ولی بعدا دیدن نه، پروژه خیلی بزرگ تر از DLC شده براشون! اگر اینجوریه پس Jak 1 هم DLCهه، چون اونم به سیزن پس دارها دادن:-"
یا اون اساسین چینه قرار بود تو سیزن پس AC:U باشه... ولی بودنش ربطی به AC:U نداشت که بگیم DLCهه:D

و از نظر ابعاد و اندازه، U:TLL از فرست لایت که خیلی بزرگ تر بود، مطمئن باش از این اسپایدیه هم خیلی بزرگ تر و تازه تر بودع و خواهد بود:D یعنی اونا رو Spin Off حساب کنی ولی U:TLL نه خیلی حرفه:D

حالا اینو ولش! برو یوزرت رو درست کن:))
از مدیران تقاضا داریم یوزر احسان رو درست کنند:-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
این چیزی که داری روش پا فشاری میکنی میشه inFAMOUS First Light یا Spider-Man Miles Morales ! نه اینا که DLC داخل سیزن پس هستن
لفت بیهایند اول بعنوان DLC عرضه شد، بعد جدا شد.
بازم نه به بازی اصلی نیازه برای ویتچر 3، اصلا بدون Base Game غیر ممکن بازی کردن DLC ها.
فک کنم چون دوتا DLC هستن اخه و این پک ها رو اشتباه متوجه شدی:D

مال مایلز هم فک میکنم اسپین اف باشه با حرفایی که زدن:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
فستیوال خون بلی اسپین آفه (حتی اگر دو ساعت باشه، مثل فرست لایتم که اونم تقریبا همون حدودا بود حالا یکم بیشتر! ، سیزن پس هم نبود فستیوال خون)
ویچر خیر، استند الون هم نبودن

لفت بیهایند DLC بود، بعدا جداش کردن، مثل DLCهه AC IV ، اونم DLC بود بعدا جداش کردن

U:TLL بلی، قرار " بود " که DLC باشه، ولی بعدا دیدن نه، پروژه خیلی بزرگ تر از DLC شده براشون! اگر اینجوریه پس Jak 1 هم DLCهه، چون اونم به سیزن پس دارها دادن:-"
یا اون اساسین چینه قرار بود تو سیزن پس AC:U باشه... ولی بودنش ربطی به AC:U نداشت که بگیم DLCهه:D

و از نظر ابعاد و اندازه، U:TLL از فرست لایت که خیلی بزرگ تر بود، مطمئن باش از این اسپایدیه هم خیلی بزرگ تر و تازه تر بودع و خواهد بود:D یعنی اونا رو Spin Off حساب کنی ولی U:TLL نه خیلی حرفه:D

حالا اینو ولش! برو یوزرت رو درست کن:))
از مدیران تقاضا داریم یوزر احسان رو درست کنند:-"
نچ :D هرجوری حساب کنی لاست لگسی DLC ای هست که میشه به صورت جدا هم تهیه ـش کرد :D

پ.ن : یوزر تازه به فرم اصلیش برگشته :D چیش درست بشه :D

لفت بیهایند اول بعنوان DLC عرضه شد، بعد جدا شد.
بازم نه به بازی اصلی نیازه برای ویتچر 3، اصلا بدون Base Game غیر ممکن بازی کردن DLC ها.
فک کنم چون دوتا DLC هستن اخه و این پک ها رو اشتباه متوجه شدی:D

مال مایلز هم فک میکنم اسپین اف باشه با حرفایی که زدن:D
میگم که مهم اینه که اینم همون DLC بوده :D حالا چه بحثیه ؟ :D زدید حذفش کردید دیگه دنبال چی می گردید خائن ها ؟ :D این قبری که دارید بالا سرش روضه میخونید توش مُرده نیست :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
نچ :D هرجوری حساب کنی لاست لگسی DLC ای هست که میشه به صورت جدا هم تهیه ـش کرد :D

میگم که مهم اینه که اینم همون DLC بوده :D حالا چه بحثیه ؟ :D زدید حذفش کردید دیگه دنبال چی می گردید خائن ها ؟ :D این قبری که دارید بالا سرش روضه میخونید توش مُرده نیست :D
Downloadable Content = DLC
نوپ... U:TLL هیچی به U4 اضافه نمیشه و دخلی نداره:D

در کل U4 رو زدن حذف کردن و یه روزی اون بلایی که سر لیبرتیا و مردمش اومد، سر اونا هم باید بیاد! :( ... البته اگر نگاه کنیم، این تاپیک رسما داستان لیبرتیا رو داره بازگو میکنه:)) و PS فن ها که سال ها تو یک جبهه بودن و یه کامیونیتی خفن ساختن(دزدان دریایی که سال ها با همکاری هم شهرشون رو ساختن) ، اینجا برای منافع شخصی دست به تخریب و خیانت و ... زدن:|

اصلا این حرفا رو ول کنید... خجالت بکشید MGS4 رو حذف کردید:|
میای برای ما gifه رایدن هم میزاری! نفرین آموم بر تو باد احسان:(

پ.ن:یوزری هم که نشه راحت نوشت و منشنش کرد یوزر نیست:-" (خطاب به احمد و Ninja :-" این وضعیت رو باهاشون داریم:)) )

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نه
چون حتی مد مولتی پلیر خاص خودش رو داره.
بقول امیر رسما و شرعا یک بازی مستقله:D

حجم عظیم خیانتت به آنچارتد رو پشت این معصومیت ساختگی قایم نکن برادر :D با این حرفها چیزی عوض نمیشه :D

Downloadable Content = DLC
نوپ... U:TLL هیچی به U4 اضافه نمیشه و دخلی نداره:D

در کل U4 رو زدن حذف کردن و یه روزی اون بلایی که سر لیبرتیا و مردمش اومد، سر اونا هم باید بیاد! :( ... البته اگر نگاه کنیم، این تاپیک رسما داستان لیبرتیا رو داره بازگو میکنه:)) و PS فن ها که سال ها تو یک جبهه بودن و یه کامیونیتی خفن ساختن(دزدان دریایی که سال ها با همکاری هم شهرشون رو ساختن) ، اینجا برای منافع شخصی دست به تخریب و خیانت و ... زدن:|

اصلا این حرفا رو ول کنید... خجالت بکشید MGS4 رو حذف کردید:|
میای برای ما gifه رایدن هم میزاری! نفرین آموم بر تو باد احسان:(

پ.ن:یوزری هم که نشه راحت نوشت و منشنش کرد یوزر نیست:-" (خطاب به احمد و Ninja :-" این وضعیت رو باهاشون داریم:)) )
لول :D

جیفو حال کردی :D اصن از اون نابود کننده ها بود :D حیف اون موقع توی جبهه ی U2 بودم و گرنه کلی خرت و پرت ازش داشتم :D
پ.ن : مهم حروف اولشه که راحت نوشته میشه دیگه :D کسی هم هست که برای منشن کردن تا ته یوزر یکی رو بنویسه مگه ؟ :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
گفتین بازی جاپونی یاد persona5 اوفتادم :(به خدا شما مسلمون نیستین :((:((
لول پرطرفدارترین IP سونی فقط یه شماره اونم بزور اومد بالا دیگه بازی‌های جاپونی بمانند

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
حجم عظیم خیانتت به آنچارتد رو پشت این معصومیت ساختگی قایم نکن برادر :D با این حرفها چیزی عوض نمیشه :D
اتفاقا بطور عجیبی من لست لگاسی رو چون حس انچارتدی میده خیلی بیشتر از U4 دوست دارم.

• Like
Reactions: MrElectricWizard

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan

البته من برای اولین بار در زندگیم با آکیبا موافقم:D. لاست لگسی باید بازی جدا حساب شه. حالا اوکی جا کم بوده حذفش کردین. ولی بازی جداست

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اتفاقا بطور عجیبی من لست لگاسی رو چون حس انچارتدی میده خیلی بیشتر از U4 دوست دارم.
آره ، همونه که ترولش می کردی پس :-? طناب بازی و خاله ها و ... :D

البته من برای اولین بار در زندگیم با آکیبا موافقم:D. لاست لگسی باید بازی جدا حساب شه. حالا اوکی جا کم بوده حذفش کردین. ولی بازی جداست

بابا خداییش نیست :D حتی تک تک مکانیک های گیم پلیش هم همونه :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
آره ، همونه که ترولش می کردی پس :-? طناب بازی و خاله ها و ... :D

بابا خداییش نیست :D حتی تک تک مکانیک های گیم پلیش هم همونه :D
عه به مکانیک بازی چه ربطی داره؟ پس الان باید گیرز 4 و 5 رو یه بازی حساب کنیم یا مثلا GT5 , 6 چون مکانیکشون یکیه. همین اسپایدر من مایلز مورالس هم همینه دیگه یه بازی کاملا جداست. لاست لگسی بازی کوچکتری بود و با خرج کمتر ساخته شد و قیمتش هم پایینتر بود. DLC یعنی محتوای قابل دانلود. لاست لگسی حتی فیزیکی رلیز شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر