X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
کلا ۲ چپتر ول بازی تا حدی آزادی عمل خوبی میدن بهت. چپتر ۳ اروپا که عملا on rail محسوب میشه. قسمت اول که یه سکانس اسکریپت شده میوفتی دنبال یکی، بعدش یه ست پیس پشت موتور و باس فایت که با یه اسنایپ تو چند دقیقه میمیره.چپتر ۴ شدوموزس هم باز همینه با اون دشمنای مسخره که فقط رو اعصاب بودن. کلا کات سین و اون باس فایت آخر این مرحله رو حذف کنی عملا هیچی نداره. همون لول دیزاین محدود و گیم پلی که آزادی عمل خاصی نمیده بهت.چپتر ۵ رو کشتی باز فقط یه خط صاف باید بری که کلی قسمت رو اعصاب داره مخصوصا گکو های جلو در. از لحاظ گیم پلی و آزادی عمل هم باز هیچی. ۲ تا باس فایت صرفا جهت فن سرویس :D
اون چپتر 3 میدونستی کاملا رندوم مسیرش تغییر میده؟ بعد تو همون مرحله بازم هزار و یک راه برای دنبال کردن طرف داشتی. میتونستی قیافت عوض کنی برای شناخته نشدن و یا معمولی با اکتو کمو بری این چلنج که بدون این که یه نفر بویی ببره باید pmc ها رو یکی یکی کنار میذاشتی خیلی خوب درومده بود. اصلا هر چپتر این بازی یه گیم پلیی داشت هیچکدومش مثل هم نبود واقعا. اون فاینال فایت با آسلات هم نشنیده میگیرم گفتی فن سرویس :Dچون باید به عنوان یکی از بهترین باس فایت های تاریخ ویدیو گیم ازش یاد کرد اینقدر اپیک و نوستالژیک بود.

خود خام گیمپلی باز قابل بحثه که بنظر خود من MGS4 بهتره ولی درک میکنم کسایی از 5 خوششون بیاد:D
ولی قشنگ لول دیزاین داغونه... مثل Fetch Questاته... فلان کس رو بگیر، نجات بده و غیره...لوپ گیمپلی بازی بشدت تکراری میشه!
از اونور اون مراحل کذایی رو داشتیم که باید دوباره بازی اش میکردیم، من فک نمیکنم بازی ایی بوده باشه که اینقدر مراحل اش برام حوصله سر بر بوده باشن، این رسما مثل قرص خواب میموند.

باس فایت ها که نگو... ضعیف ترین توی کل تاریخ سری!!!
MGS1 2 3 4 همه تیم های خفنی از باس ها رو داشتن، مرگ هایی که اصلا آدم آتیش میگرفت یادشون میوفته.
توی این یک کوایتی داشت... که توی سری چه Sniper Wolf و The End بشدت ازشون سرترن از لحاظ لول دیزاین.
بقیه اصلا من باس فایت حساب نمیارم از بس تک تک اشون جنریک و بی روح بودن:))

خود بیس سازی فقط یک محیط میداد نصفش خالی بود بعد کاریش هم نمیشد...اینقدر هم بطور مسخره ایی بزرگ بود باید نصف اش رو با ماشین میرفتی.
یک مشت محیط خالی بسازی که چی بشه:))
خوبیه PW این بود که حالت مینی گیم داشت قشنگ با تمامی سرباز ها عشق میکردی و جدا لذت داشت ولی اینجا اصلا و ابدا...!
اخه بز ببرم پایگاه که چی بشه؟ به ریشم بخنده:|:))
من MGS3 و 4 رو اره از 250 ساعت هم خیلی بیشتر بازی کردم ولی این اصلا و ابدا...اینقدر همه چیز بی روح و مصنوعی بود حالم بهم میخورد:|
بعد 4 پر از اکت های متنوع و باس های عالی داشتیم... ریتم و روایت داستان هم که شاهکار بود.
موتور سواری و متال گیر سواری کجا... یک مشت مراحل کپی پیست کجا:D
از این که pw بالاتر از V قرار میدی کاملا راضیم چون به نظر من pw جزو 10 تا بازی تاپ فیوریت من قرار میگیره و به نظرم بعد mgs3 بهترین قسمت سری و این حقیقت که کمتر کسی راجع بهش حرف میزنه واقعا اعصابم بهم میریزه :D
ولی واقعا داری کم لطفی میکنی نسبت به mgsv :D گیم پلیش که قطعا ریچ ترین گیم پلی سری و من نزدیک 130 ساعت بازی کردم و هیچوقت احساس خستگی نکردم از گیم پلی. بیس در واقع میتونستی با کاردبورد باکس فست ترول کنی توش و اگه برات سوال که چرا اینقدر بزرگ و تو در تو بود برای قسمت FOB بازی بود که به شدت فان و خفن طراحی شده بود و میتونستی توش هزار و یک ترپ و گارد و... بذاری. یه سری برو یوتوب ببین چقدر خفنه این قسمت و ملت چقدر حرفه ای بازی میکنن و چه آیتم های عجیب غریبی استفاده میکنن تا به عمق کور گیم پلی بازی پی ببری. همچنین یه سری المنت مثل سختی متغیر بازی یا سیستم مدیریت منابعش رو من هنوز مثلش رو تو هیچ بازیی ندیدم و به نظرم این زمان بردن ساخت اسلحه و... خیلی به گیم پلی پویای بازی کمک کرده بود.

خلاصه دوستان به mgs4 رای بدید و عذر میخوام به خاطر بحث خارج از تاپیک.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
عذر میخوام به خاطر بحث خارج از تاپیک.

اینجا در مورد بازیا و گزینه های داخل نظر سنجی بحث نشه و از تجربیات و گیف و عکس و خاطره ها حرف به میون نیاد پس دقیقاً باید چیکار کرد :D آف تاپیک کجا بود ، اتفاقاً به شدت هم جالب بود :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خلاصه دوستان به mgs4 رای بدید و عذر میخوام به خاطر بحث خارج از تاپیک.
اتفاقا شما کار درست رو دارین میکنین:D راحت بحث کنید. هیچ محدودیتی نیست:D ما هم این وسط یه چیزایی یاد میگیریم و ترغیب میشیم بریم سراغ بازی های مختلف:D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
@The End Of Ps
یه چند تا رای دیگه جمع کن برا آنچارتد2 تا از این عدد منحوس 57 رد شه رای های این شاهکار .
رای جمع کن اصلی مازیاره :D من دیگه تلاشمو کردم که به راه راست هدایت کنم
@Safety & Peace گروه بعدی رو امشب میزنی ؟ نتیجه دیگه تموم شده هست و نیتن برندست :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
رای جمع کن اصلی مازیاره :D من دیگه تلاشمو کردم که به راه راست هدایت کنم
@Safety & Peace گروه بعدی رو امشب میزنی ؟ نتیجه دیگه تموم شده هست و نیتن برندست :D
فردا تموم میشه:( برای همه 3 روز در نظر گرفتیم و خوب نیست زودتر از موعود ببندیمش:D ولی از اونجایی که نظر سنجی در واقع پس فردا بسته میشه (چون زمان بسته شدن 12 نصفه شب هست)، من همون ساعت 9 میبندمش و گروه بعد رو میذارم:D

ولی خب یه خرده تیز کنم برای گروه بعدی:D هیچ ایده ای ندارم اون بدبختا چه گناهی کردن که اینجوری گروه بندی شدن:)) واقعا یکی از مسخره ترین گروه بندی هایی هست که بشر تونسته انجام بده:)):D من مطمئنم کلی فحش میدین به من به خاطر این رندوم سازی مزخرف:D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
طفلک MotorStorm Pacific Rift
مظلوم Sly 3 Honor Among Thieves
0 آخه؟
پ..ن. شخصا تجربه شون که نکردم، حتی گیم پلی ازشون ندیدم که هیچی اسمشون رو هم تازه ست میشنوم.?

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
طفلک MotorStorm Pacific Rift

این بنده خدا (و باقی شماره هاش) اون زمانی هم که ریلیز شد مظلوم بودن ! ولی به جرئت میتونم بگم یکی از فان ترین و متفاوت ترین و باحال ترین ریسینگ ها بود :D یه جورایی همین Pacific rift ـش (که میشه شماره 2 ـم) رو میشه حتی بهترین نسخه هم توی سری دونست :D بازی یه چیز شیر توو شیر از انواع وسایل نقلیه ـس ، موتور ، باگی ، ATV ، مانستر ، ماشین های مختلف رالی ، وانت و پیکاپ و کامیون و ... :D هر کدوم قابل کاستومایز کردن و توانایی های منحصر به فرد خودشون هستن :D یه سریا مثل موتور سرعت و شتاب فوق العاده ای دارن یا حتی با راننده ـشون میشه با لگد موتور کناری ها رو اینو اونور شوت کرد و تعادلشون رو بهم زد ولی طبیعتاً durability خیلی کمی دارن ، پرش های خیلی بلند روی سطح های ناهموار ، خوردن به باقی وسایل نقلیه و ... سریع باعث میشه منهدم بشن :D یا مثلاً سوار ماشین باشی می تونی بکوبی بهشون و رد بشی بری :D از اونور مثلاً ATV ها کنترل و دوام بهتری دارن ولی خب سرعت پایین تره ، یا کامیون کلاً سرعت و شتابش پایینه ولی قدرت هیولا ، در حدی که می تونی صاف توی جاده بندازی بری و از روی هر جور ماشینی رد بشی و الی آخر :D همه ی اینا تازه میشه دسته بندی و کاستومایز ماشین ها . بعد از این میرسه به مکانیک های بازی :D قشنگ یه رالی فان و ته عشق و حال ! مسیر های پر از خاک و سنگ ، یا گل یا حتی نزدیک کوه آتشفشان !!! که هر کدوم از این زمین ها خصوصیات خودش رو داره ، جدا از تغییراتی که روی ظاهر ماشین میذارن (خاکی بشه ، یا گلی بشه ، یا گل دور لاستیک ها رو بگیره و ...) هر کدوم استراتژی خودش رو هم داشت ! مسیر های خاکی مسیرهایی بود که میشد راحت تخته گاز رفت ، توی گِل ، جاهایی داشت که ماشین تا خرخره میره توی گِل و کنترلش سخت تره ، و مسیرهای آتشفشانی جاییه که ماشین به شدن داغ میکنه !!!! برای جلوگیری از داغ کردن ماشین باید جاهایی که گودال آبی چیزی جمع شده یا آبشاری هست یا ... بری تا خنکش کنی (در حین مسابقه) یا خودت رو به محیطی برسونی که گرمای کمتری داره :D سیستم بوست بازی هم از همین قاعده استفاده می کرد ، حرکات خفن در طول بازی بوست رو پر میکنه و با استفاده ی بیشتر و بیشتر و از بوست ماشین داغ میکنه و اگه میخوای نترکی باید خنکش کنی :D حالا دیگه بماند که مسیر های بازی به یاد CTR کلی راه مخفی و مسیرهای مختلف داره که هر دومش می تونه در شرایط مختلف برای جلو افتادن به کار بیاد :D
آهان تخریب پذیری یادم رفت ! :D کل قطعات ماشین قابلیت به فنا رفتن دارن ! اسپویلر و در و کاپوت و سپر و ... یعنی قشنگ ممکنه ماشیینت پر پر شده و با یه شاسی و چهارتا چرخ به خط پایان برسه :))
کلاً تا کسی بازی نکنه متوجه خفن بودن و هیجان کار نمیشه :D یه زمین سر تا سر گِل ، با کلی موتور و باگی و ماشین ریس و وانت و کامیون که دارن اون وسط دارن برای اول شدن می جنگن و هر لحظه ممکنه یه اتفاق عجیب و غریب و غیر منتظره پیش بیاد و با یه سوتی از مقام اول بشی آخر :D

پ.ن: اوووه ! چقدر شد :D هوس کردم برم دوباره بازیش کنم :D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
فکر نمیکردم متال گیر آنقدر مقاومت کنه... ولی خب انچارتد 2 اگه تو مسیر به اون یکی نخوره یکی از فینالیست هاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر