X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
حس میکنم شاید به دلیل old timer بودن gt2 خیلی ها اینجا باهاش خاطره نداشته باشن و مخاطبش نسبت به دلست خیلی کمتر باشه مگر کسایی که عمر گیمریشون حدود 15 20 سال و بیشتر باشه.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
یادمه بازی Gran Turismo 1-2 و انیمیشن Monsters Incorporated رو همزمان از یه مغازه بازی و فیلم فروشی اینا خریدم :D (دورانی داشتیم) اومدم خونه یکی از بازی ها که فکر کنم GT 1 بود رو گذاشتم تو PSone وارد یک مسابقه شدم و تا رسیدم به پیچ اول دیدم اِ... این چرا نمیپیچه و صاف رفتم تو گارد :D (قشنگ یادمه فروشنده یه پسره بود و موقع معرفی GT بهم خیلی خیلی از بازی تعریف کرد که اره نمیدونم کلاس کاریش خیلی بالاتر از نید فور اسپیدِ و به رانندگی واقعی خیلی شبیهه و از این حرفا(سال ها بعد فهمیدم طرف به عنوان یه مغازه دار عادی چه بازی شناس یا گیمر خفنی بوده که اون موقع این حرفا رو بهم زده :D ))

کلا هم ریسینگ باز هستم و همیشه تو پلی لیستم یک ریسینگ وجود داره..
خلاصه که کم کم گیم پلی بازیرو یاد گرفتم و یادمه جز اولین بازی هایی بود که روز اول هیچی بارم نبود و کم کم با فهمیدن گیم پلی لذت اصلی بازی رو چشیدم. تا حدی که از همون موقع تا همین اخرین نسخه یعنی جی تی اسپورت از این شاهکار لذت بردم و میبرم :D دم یامائوچی گرم..

---

بیچاره اسلای و سک بوی : ( من با نسخه ویتا لیتل بیگ پلنت هم خیلی خاطره دارم. جاهایی بازی میکردم که جدا از خود بازی هم بهم خیلی بهم خوش میگذشت :D

Tlou هم به حدی مجموع گیم پلی گرافیک داستان خفن هست که خب تعجبی نداره همه جا اول باشه. دم تک تک سازندگان و دولوپراش و البته سونی گرم. موفقیت یک بازی تا این حد باعث میشه باقی بازی های اون کنسول هم شرایط بهتری رو تجربه کنند و در نتیجه سودش به تمام گیمر های پلی استیشن میرسه. من بازی رو دی وان رو پی اس 3 تجربه کردم و نسخه ریمستر هم فیزیکی همراه با PS4 خریدم. یکی از بهترین اکشن ادونچر/ترسناک/اخرزمانی هایی هست که تا حالا بازی کردم. و البته یکی از خفن ترین اوپنینگ ها..

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
خداییش هر چی بازی این تیپیه از همین LBP گرفته تا SLY و Jak و ... همه دارن سلاخی میشن :D
@Dinosaur آریا بیا که GT هم نوبتش شد :D
احسان من زمان PS1 اصلاً نمی‌دونستم GT چی هست! :-" کلاً نه خودم کاری باهاش داشتم و نه دوستام اهل ریسینگ این مدلی بودن که من رو هم آشنا کنن. کل شناخت بنده از ریسینگ در اون اون دوران همون NFSها بودن و CTR! :D
بعدش توی PS2 با GT3 آشنا شدم و توی یه دیسک دموی خفن، تریلری هم از این بازی بود که گرافیکش توی اون زمان یکی از واقع‌گرایانه‌ترین چیزهایی بود که دیده بودم و در نهایت رفتم سراغش و عشق آغاز شد! :D

• Like
Reactions: benjohn and Kainé

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان من زمان PS1 اصلاً نمی‌دونستم GT چی هست! :-" کلاً نه خودم کاری باهاش داشتم و نه دوستام اهل ریسینگ این مدلی بودن که من رو هم آشنا کنن. کل شناخت بنده از ریسینگ در اون اون دوران همون NFSها بودن و CTR! :D
بعدش توی PS2 با GT3 آشنا شدم و توی یه دیسک دموی خفن، تریلری هم از این بازی بود که گرافیکش توی اون زمان یکی از واقع‌گرایانه‌ترین چیزهایی بود که دیده بودم و در نهایت رفتم سراغش و عشق آغاز شد! :D
عجب ! پس بخش رمانتیک کار از 3 به بعد شروع میشه :D خب از این بابت هم مشکلی نیست ، 5 و 6 بزودی توو راه نظرسنجین :D ببینیم چه میکنی :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
شاید تنها کسی باشم که از روی دلسوزی به lbp 2 رای ندادم.
واقعا به نظرم بهترین تو اون لیسته. (هرچند به نظرم بهترین نسخه سری lbp vita عه)
نو اوری و خلاقیتی که داشت رو با هیچی نمیشه مقایسه کردش.

شدید موافقم.. من خیلی لیتل بیگ 2 به دلم ننشست.. ولی وقتی ویتا رو با یه لیتل بیگ روش گرفتم.. قشنگ سه ماهه تمام رو تخت... رو صندلی.. جلو تلویزیون.. تو دستشویی ? بلاوقفه داشتم لیتل بیگ بازی می‌کردم... بسکه این بازی بهم چسبید... یعنی فقط مونده بود یه مرحله آپلود کنم که 100 نفر بازیش کنن و 24 ساعت تو بخش ساخت و ساز بمونم که پلات شه که به کل مجبور شدم اکانتم رو تغییر بدم...پارسال پیارسال رو اکانت بعدیمم باز بازی رو خریدم.. ولی دیگه نه بازی اونطور پلیر داشت و نه خودم دیگه دل و دماغش رو داشتم مثل قبل بازیش کنم..
..........

کاری که tlou در طول مسیر با رقبا میکنه

View attachment EDTw3qTXUAMHmOK(1).mp4

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
به به Gran Turismo 2 افسانه ای عشق دوارن بچگی من! :D
یکی این و یکی Driver 2 دو دیسک بودنشون روی PS1 واسه همیشه تو ذهنم مونده چه بازی های فوق العاده ای هم بودن یادش بخیر هنوزم دیسک هاشون رو دارم تو آلبوم سی دی :D
5 و 6 بزودی توو راه نظرسنجین :D ببینیم چه میکنی :D
4 و 6 رو بزارین تو نظر سنجی :D
خواستم برای MGS4 و GT2 به رندوم سازی اعتراض کنم ولی واقعا حتی اگه رندوم هم نبود حداقل یدونه سرگروه پر طرفدار و قدر داخل هر گروه خود نمایی میکرد پس اعتراض بی فایدست :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
کاری که tlou در طول مسیر با رقبا میکنه

View attachment 143246
انگار نه انگار این لعنتی مال نسل قبله و 7 سال از اومدنش می‌گذره. و انگار نه انگار من 10 بار تمومش کردم. هنوزم یه ویدیو ازش می‌بینم برام حس تازگی داره. چی ساختن واقعا اینا؟
نمی‌تونم تصور کنم 24 روز دیگه قراره چه out of body experienceیی داشته باشیم با پارت دومش.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
4 و 6 رو بزارین تو نظر سنجی :D
خواستم برای MGS4 و GT2 به رندوم سازی اعتراض کنم ولی واقعا حتی اگه رندوم هم نبود حداقل یدونه سرگروه پر طرفدار و قدر داخل هر گروه خود نمایی میکرد پس اعتراض بی فایدست :D
همشون هستن امید :D
فقط اون دوتا زودتر نوبتشون میشه :D

• Like
Reactions: Robin Hood

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
گروه‌بندی‌های این مسابقات رو ممکنه جمع آوری کنن و بعداً به عنوان مدارک نقض حقوق بشر در ایران به سازمان ملل ارائه بدن.
----
توی این لیست عمیقاً اعتقاد دارم LBP2 بازی بهتری نسبت به بقیه است که ناشی از علاقه به پلتفرمر و عدم علاقه به داستان‌های زامبی طوری و سینمایی هم هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر