X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسانKaine@ چرا اینکارو با MGS4 کردین ای بابا اصلا بر چه مبنایی هست این سید بندی ها؟ رندومه؟ :D
در اینکه Uncharted 2 شاهکار به تمام معناست شکی نیست ولی MGS4 کلا یه بازی خاصه نمیشه با کلمات تشبیهش کرد. جزو بازی های پیک این صنعته از نظرم.
پس بهش رای میدم از بقیه دوستان هم دعوت میکنم حتما بهش رای بدن که بیاد بالا :D

از همون بدو ورود به تایتل اسکرین و موسیقی متن خاطره انگیزش تا اندینگ بازی، مجذوب کننده و بی نظیره.
کاملاً رندومه ، یه لیست از 80 تا بازی درآوردیم همه رو زدیم رندوم چند بار گروه بندی بشه :D اگه یک یا چند نفر میخواستن اینا رو گروه بندی بکنن ممکن بود علاقه شخصی فرد تاثیر بذاره توی نحوه ی گروه بندی :D واسه همین بعضی گروه ها یه کم عجیب و غریب شدن :D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
21 از 20 رو کیا یادشونه ؟ :D
PSM3 reviews Uncharted 2 : 21/20

یه لحظه به اپنینگ , مرحله قطار , لازاروج , last year's model , هلیکوپتر , marco ... polooooo , تبت , شیمبالا و ... فکر کنید ... از خدا بترسید و به راه راست هدایت شید :D
در شرایط برابر رأی دادن برام خیلی سخت بود، ولی الآن که می‌بینم فاصله زیاد هست و MGS4 داره مظلوم واقع میشه، دیگه رأی بنده می‌رسه به این بازی. :D
این همه صحبت کردم و حواسم به R&C نبود!‌ :|‌ اون بازی هم انقدر بهم حال داد که اگه توی یه نظرسنجی دیگه می‌دیدمش سریع انتخابش می‌کردم. یکی از لذت‌بخش‌ترین بازی‌های این نسل برای من بود و جزو معدود بازی‌هایی که به محض یه دور تموم کردن، دور دوم رو شروع کردم و دیدم حیفه همچین پلتفرمر خفنی رو بذارم کنار، البته یه جورایی شوتر پلتفرمر! :D
بیچاره این رچت رو گفتی واقعا خیلی بازی لذت بخش و خوبی بود فکر کنم 3 بار تمومش کردم :D اتفاقا منم تو ذهنم بود که تو نظرسنجی دیدم بهش رای بدم نمیدونستم میفته به 2 تا غول بی شاخ و دم :| و اینکه فاصله کجا زیاده شرایط برابره رای درست رو بده دلسوزی نکن :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
ولی یکی از مزایای این تاپیک علاوه بر مجددا مطرح شدن عناوین این چند نسل ، قرار دادن تریلرها و گیم پلی و شات های جذاب از فن های این عناوین در تاپیک هست که ممکنه تا این لحظه ما انچنان راجبشون اطلاع نداشته و نظرمون رو به کل بهشون جلب کرده
حقیقتا من حس خیلی خوبی ازتون سر Gravity Rush 2 دریافت کردم و شدیدا مشتاقم عنوان رو تجربه کنم:D:love:
دمت همتون گرم

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
ولی یکی از مزایای این تاپیک علاوه بر مجددا مطرح شدن عناوین این چند نسل ، قرار دادن تریلرها و گیم پلی و شات های جذاب از فن های این عناوین در تاپیک هست که ممکنه تا این لحظه ما انچنان راجبشون اطلاع نداشته و نظرمون رو به کل بهشون جلب کرده
حقیقتا من حس خیلی خوبی ازتون سر Gravity Rush 2 دریافت کردم و شدیدا مشتاقم عنوان رو تجربه کنم:D:love:
دمت همتون گرم
همینطوری پیش بره یحتمل دوباره رای گیری بشه Gravity Rush میشه اول :D

======
البته وقتی شروع کننده این نوع کمپین ها @Boss هست معلومه کار به کجا میرسه :D

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021
U2 یه ایده ناب بود که بدون شک به بهترین شکل هم ارائه شد اما MGS4 مرحله آخر تکامل یک فرنچایز بود. نظر شخصی خودم اینه که U4 هم این حالت داشت یعنی اگر رقیب U4 بود یکم دو به شک می شدم ولی بازم به MGS رأی می دادم :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
یه لحظه به اپنینگ , مرحله قطار , لازاروج , last year's model , هلیکوپتر , marco ... polooooo , تبت , شیمبالا و ... فکر کنید ... از خدا بترسید و به راه راست هدایت شید :D
بازگشت به Shadow Moses > اپنینگ , مرحله قطار , لازاروج , last year's model , هلیکوپتر , marco ... polooooo , تبت , شیمبالا
:D
----------
ولی مشکل MGS4 این بود که کیفیت کل بازی در حد U2 یکدست نبود. بعضی جاها از شدت حیرت سکته می‌زدی، ولی از اون طرف نیمرو پختن اون دخترک سانی یا دلقک بازی‌های @Akiba باعث می‌شدن سطح بازی یه ذره پایین بیاد. :| البته اینا رو هم شاید بشه گذاشت به حساب اینکه کوجیما می‌خواسته بازی بیش از حد غمناک نباشه و اون وسط مخاطب در کنار کلی اشک و آه و غم و غصه یه استراحتی هم بکنه، ولی من کلاً خوشم نمیاد از این مسخره‌بازی‌های برادران ژاپنی! :D

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
رندوم سازی:D ما 80تا بازی رو 3بار رندوم سازی کردیم و نهایتا این شکلی شد:D
یه چیز مهمی که این وسط وجود داره اینه که چون عناوین معروف شماره های زیادی دارن، طبیعیه که توی بعضی گروه ها یکی دو با هم باشن و بعضا با عناوین خوب و گنده دیگه هم به هم بخورن:D
البته میدونی که از نظر آماری همون یه بار رندوم سازی کارو انجام میده با صد بار فرقی نداره :D ورق که نیست بر میزنید :D

• Like
Reactions: vaan 2

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
البته میدونی که از نظر آماری یه بار رندوم سازی کارو انجام میده با صد بار فرقی نداره :D
آره خب ولی قرارمون این بود که 3بار دکمه رو بزنیم توی اون سایته:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
بازگشت به Shadow Moses > اپنینگ , مرحله قطار , لازاروج , last year's model , هلیکوپتر , marco ... polooooo , تبت , شیمبالا
:D
----------
ولی مشکل MGS4 این بود که کیفیت کل بازی در حد U2 یکدست نبود. بعضی جاها از شدت حیرت سکته می‌زدی، ولی از اون طرف نیمرو پختن اون دخترک سانی یا دلقک بازی‌های @Akiba باعث می‌شدن سطح بازی یه ذره پایین بیاد. :| البته اینا رو هم شاید بشه گذاشت به حساب اینکه کوجیما می‌خواسته بازی بیش از حد غمناک نباشه و اون وسط مخاطب در کنار کلی اشک و آه و غم و غصه یه استراحتی هم بکنه، ولی من کلاً خوشم نمیاد از این مسخره‌بازی‌های برادران ژاپنی! :D
ای شرم بر تو باد...کلا این ژاپنی بازی ها رو عشقه:D

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
من بیشترین بازیی که تاحالا تموم کردم همین mgs4 بود. اون فایل سیوم کنارش زده بود *۱۸ تقریبا تمام رنک های بازی( از جمله بیگ باس:>)رو گرفتم و بدون اغراق میگم هر دفعه هر دفعه که بازی تموم کردم یه نکته خفن راجع بهش میفهمیدم.
از چجوری کمک کردن به شورشی ها برای گرفتن یه پایگاه بگیرید تا این که اگه تو خرابه ها دوربین ثابت بمونه روش گرد و غبار میشینه و باید تکون بدی دوربین :D واقعا یادآور یه برهه از زندگی من اینقدر منتظر مونده بودم پول تو جیبی هام ۴ ماه نگه داشتم همون هفته اول گرفتم بازی.
اصلا مگه میشه اون همه اتفاق خاطره انگیز با چیز دیگه ای مقایسه کرد؟ من اصلا اون موزیک best is yet to come پخش شد قبل شدو موزز بغض گلوم گرفت تمام خاطرات بچگیم اومد جلو چشم. چجوری دلتون میاد به یه بازی دیگه رأی بدید سنگدل ها:D
خود نیل دراکمن بیاری اینجا به mgs رأی میده :D

اینم بگم من u2 رو میپرستم و اولین بازیی بود که پلاتش کردم و اولین تجربه مولتیپیر آنلاین من بود ولی کلی کیف کردم با بازی ولی اصلا نمیتونم در کنار mgs به چیز دیگه ای فکر کنم. :D

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
رندوم سازی:D ما 80تا بازی رو 3بار رندوم سازی کردیم و نهایتا این شکلی شد:D
یه چیز مهمی که این وسط وجود داره اینه که چون عناوین معروف شماره های زیادی دارن، طبیعیه که توی بعضی گروه ها یکی دو با هم باشن و بعضا با عناوین خوب و گنده دیگه هم به هم بخورن:D

ای کاش یه چندتا سرگروه انتخاب میکردید و بقیه رو رندوم سازی :D

نتایج گروه های قبلی رو کجا میشه دید ؟

• Like
Reactions: mikammi

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
دمت همتون گرم
EX7N-JnXkAAIvCZ.jpeg

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
سید بندی نداره این گروه ها ؟ کلا جریان گروه بندی چیه ؟ :D الان چرا این 2 تا با هم افتادن ؟! :|
البته میدونی که از نظر آماری همون یه بار رندوم سازی کارو انجام میده با صد بار فرقی نداره :D ورق که نیست بر میزنید :D
از یه الگوریتم رندوم سازی استفاده کردن. به این نحو که یه گروه بندی توی ذهن‌شون در نظر گرفتن و بعد به روش مونت‌کارلو انقدر تکرار کردن تا اون گروه‌بندی به صورت رندوم در بیاد:D
آقای @Safety & Peace این روش درستی نیست که با بریدن سر MGS4 مسیر قهرمانی TLoU رو هموار کنی.:D

هرچند که U2 خیلی بازی خوبی بود اما MGS4 به معنای واقعی کلمه پشم‌ریزون‌ترین بازی دوران خودش بود. هرکسی U2 رو بازی کرده حتماً خیلی حال داده بهش اما کسی که MGS4 رو رفته به مقام فنا فی الکوجیما رسیده. به جهت فن بوی بازی هم اگر بخوایید رای بدید، MGS4 رو خیلی محکم‌تر میشه توی سر رقبا کوبید تا این بازی آب‌رنگی سینما زده‌ی کلون طامب رایدر.

انقدر هم گیف و عکس‌های زکزیزتی از کلوئی نفرستید تا ما هم مجبور نشیم گیف از آکیبا رو کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر