X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
o7wp_x_vs_y.png

درود،
با هماهنگی هایی که با مدیریت سایت انجام شد، قرار شد تاپیک X Vs. Y برای بار دیگه و در قالب یه تاپیک جدید راه اندازی بشه:D این بار بر خلاف تاپیک قبلی فقط به شخصیت ها اکتفا نمیکنیم و قرار شده پا رو فراتر بذاریم و موضوعات مختلفی رو جلوی هم قرار بدیم. منظور موضوعاتی مثل مقایسه بازیسازها، داستان‌ها، شرکت‌ها، بازی‌ها و هزاران موضوع مختلف هست. به طور کلی، تاپیک قراره ابعاد خیلی بزرگتری نسبت به قبل داشته باشه. امیدواریم که باز هم بحث های خوب و کاملی داشته باشیم.

================================================

قوانین تاپیک:

با توجه به درگیریهایی که چند وقت اخیر در فروم ها و تاپیکهای مختلف اتفاق افتاده و همین باعث مسدود شدن دسترسی بسیاری از کاربران گردیده لذا از شما خواهشمندیم قوانین تاپیک را جدی بگیرید تا از بسته شدن تاپیک جلوگیری شود:

1- در کمال احترام نظراتتون رو اعلام کنین.
2- به چالش کشیدن نظرات مخاطب در صورت رعایت احترام وی و عدم استفاده از تصاویر و شکلکهای توهین آمیز حق شماست.
3- از بحث های نامربوط جدا خودداری کنید. این تاپیک جهت بالا بردن اطلاعات عمومی دوستان و کاربران ایجاد شده است.
4- تبلیغات به هر شکل و به هر نحو به نفع هر شخصیت مطلقا ممنوع است ( پروفایل، تاپیک و ... )
5- با کاربرانی که به هر طریقی که بخواهند قانون شماره 4 رو دور بزنن برخورد شدیدتری تا اخطار خواهد شد.
6- همان‌طور که انتظار میرود، این تایپک برای فان و اطلاعات عمومی و شکل گرفتن بحث های جالب تشکیل شده است. تحمل شنیدن نظرات مختلف و ایضاً مخالف را داشته باشید.
7- در صورت عدم رعایت قوانین ، فورا به مدیر فروم یا ناظم انجمن گزارش می‌شود. مدیریت به صورت مستقیم بر روی تاپیک نظارت دارد.

* نکته بسیار مهمی که دوستان باید بدونن اینه که این تاپیک حاوی مطالبی هست که بعضا باعث اسپویل داستان برای کسانی می‌شود که تا حالا بازی مربوطه رو انجام ندادند. پس قبل از ورود به تاپیک حتما از قوانین و نکات مربوطه آگاهی داشته باشید.

قوانین در صورت لزوم تغییر خواهند کرد.

نتایج نظر سنجی ها و بیوگرافی ها به طور کامل در یک تاپیک جداگانه گذاشته شدن:

جمع بندی و بیوگرافی شخصیت های تاپیک X Vs. Y (پست اول حتما خوانده شود)

دوباره تاکید میشه که به هیچ عنوان در تاپیک جمع بندی پست ارسال نکنید.

برای بازدید از موزه (تاپیک قبلی:D) میتونین به لینک زیر مراجعه کنید:

X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

با تشکر از @Kaine بابت لوگوی جدید!

===========================================

Hall of Fame
ptl01bdc6lzj780aqe9m.png

Medal.png

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حمایت میشه از تمامی این طرح ها... :D
IGN هم یکی از اینا داشت برگزار میکرد هفته پیش، نتایجش باید یه هفته دیگه بیاد در مورد پرطرفدارترین شخصیت بازی های ویدیویی
ما خودمون هم داشتیم البته:D اینم برنده اون مسابقه بود:D

ptl01bdc6lzj780aqe9m.png

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
حمایت میشه از تمامی این طرح ها... :D
IGN هم یکی از اینا داشت برگزار میکرد هفته پیش، نتایجش باید یه هفته دیگه بیاد در مورد پرطرفدارترین شخصیت بازی های ویدیویی
این ign که نتایجش فک کنم خیلی بر وفق مرادت باشه احتمالا. :D
همه نینتندویی ها ترکوندن.
لوییجی ۲ برابر ارتور مورگان رای داشت.

اینجا هم قراره بین شخصیت ها باشه یا چیزای دیگه؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

همونطور که توی پست اول هم گفتم، قراره در کنار شخصیت ها، چیزهای مختلفی رو با هم مقایسه کنیم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

اون هیچی، لینک دو برابر مسترچیف رای آورد
سونیک هم از رو لارا کرافت و دانته و کرش با هم رد شد
نیتن هم با پیکاچو الان دست به یقه شده
This says a lot about our society :D

و این که رای های ساموس هم دلنشین بود... با این که این همه سال ـه بازی همه گیر و درست درمون نداشته هنوز این قدر محبوبه بانو :x
ولی خب از این جا که میدونم هر نماینده ای از نینتندو این جا با خاک یکسان میشه به همون نتایج حاصله از IGN بسنده می کنم :>
(یاد رای گیری زومجی چند سال پیش می افتم که لینک از pip-boy باخت تو مرحله مقدماتی =)))

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
اون هیچی، لینک دو برابر مسترچیف رای آورد
سونیک هم از رو لارا کرافت و دانته و کرش با هم رد شد
نیتن هم با پیکاچو الان دست به یقه شده
This says a lot about our society :D

و این که رای های ساموس هم دلنشین بود... با این که این همه سال ـه بازی همه گیر و درست درمون نداشته هنوز این قدر محبوبه بانو :x
ولی خب از این جا که میدونم هر نماینده ای از نینتندو این جا با خاک یکسان میشه به همون نتایج حاصله از IGN بسنده می کنم :>
(یاد رای گیری زومجی چند سال پیش می افتم که لینک از pip-boy باخت تو مرحله مقدماتی =)))
تیم نینتندوی اینجا باید یه کمپین واسه ساموس راه بندازه تا تا با تحریک هورمونهای پسران نوجوان یه چند مرحله ای بالا بیاد:Dمتروید و دانکی کونگ فرنچایزهای محبوب من از نینتندو هستن، تو هر نظرسنجی هم که ساموس باشه به صورت دیفالت بهش رای میدم مگر اینکه شخص مقابلش لارا کرافت باشه که در اون صورت تردید وجود منو فرامیگیره:Dما انصافا نه تو بازیها شخصیت پردازی ویژه ای داره و نه جلوه گری خاصی8-|من به عنوان یک مرد ایرانی به این بانو رای میدم چون میدونم زیر اون واریا دافی با قلب طلا حضور داره:Dبه نظرم اگه افراد بیشتری از وجود ایشون باخبر شن، اونا هم خود به خود دستاشون به اون جایی که باید هدایت میشه:D (منظورم دکمه های ثبت رای هست:-")

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
sajs_vs_(2).png

Aloy (Horizon Zero Down) Vs. Senua (Hellblade)

Senua Vs. Aloy.jpg

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
والا دیزاین بنظرم خوب ایلوی رو بیشتر خوشم میاد ولی خو واقعا سنوا شخصیتیه که خیلی بهتر و چند لایه تر از ایلوی نوشته شده، پس رای من سنواست، از اونورم طراحی سنوا کاملا به جو بازی میاد:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر