X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
انصافا Follow Through توی بازوی چپ رو نیگا! یه ساعته دارم نگاه میکنم و سیر نمیشم:D

پ.ن: و صد البته این قضیه خائن بودن تو رو نمیشوره.
فوق العادس لعنتی !
به قول مکس ، گاو چیزیه که وقتی بازیش میکنی به خودت میگی این بازی ایه که 5 سال برای ساختش وقت صرف شده :D
انیمیشن ها ، نورپردازی ، جزییات و ... توی هر گوشه گوشه ی بازی بیداد میکنه :D کیفیتش فوق العادس :D

ی کورسوی امیدی به عدالت داشتم:( دیگه این آخر تاب نیاوردم از این همه ناجوونمری مجبور شدم کافه رو به هم بریزم:D(عظمت بازی تاپیک پکونه :D)
........
آیا مبارزه با گوگولی qte دارد؟
خیر:D
تعداد باس فایتای داستانی:
4 تا:-"
قشنگ زدی زیر میز بازی رفت :D

اتفاقاً QTE چیزی بود که یه زمان خیلیا من جمله خودم خواهان حذفش از بازی بودیم ! :D به شدت تکراری شده بود و از طرفی هم چیپ کرده بود گیم پلی رو ! :D یکی دو صحنه اشکال نداره ولی دائم QTE دیگه به درد این دوره زمونه نمیخوره وقتی میشه در قالب خود گیم پلی به صورت ریل تایم همون صحنه ها رو خلق کرد :D

باس فایت ها رو هم که گزینش میکنی برادر :D داستانی غیر داستانی نداریم که :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کریتوس جوون و جویای نام رو که کشتین و پیروزی کوفتتون بشه. به خدایان قسمت اگر این نظر سنجی سایلنت هیل نیاد بالا، میرم تو Dark Web برای تک تکتون قاتل استخدام میکنم.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کریتوس جوون و جویای نام رو که کشتین و پیروزی کوفتتون بشه. به خدایان قسمت اگر این نظر سنجی سایلنت هیل نیاد بالا، میرم تو Dark Web برای تک تکتون قاتل استخدام میکنم.

فقط ICO :Shrewd::Shrewd::Shrewd:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خدای جنگ از شما ۷۳ نفر راضی باشه

طرفدارای کریتوس هم ناراحت نباشید ، تنها نسخه گاد که میتونه شاهکار های ناتی داگ رو شکست بده و اول بشه ،، همین نسخه پیروز هست ‌..

152605

و من همچنان برنده تو دور حذفی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
@Timeless One

امیر علی بیا خودت نظر سنجی رو بذار. اون ابی رو هم بنش کن لعنتی رو معلوم نیست رفته پی الواطی یا چیزی.
حالا اون بنده خدا ممکنه کاری براش پیش اومده باشه ولی بهتر بود یه پلن b و C برای نظرسنجی گذاشتن میذاشتی مثلا قبل نظر سنجی به آبی و احمد و امیرعلی پیام بدی ببینی کی هست بذاره، الان ممکنه بخاطر دیروقت بودن دوباره یکی دو روز نظرسنجی نباشه

• Love
Reactions: Jill-Valentine

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حالا اون بنده خدا ممکنه کاری براش پیش اومده باشه ولی بهتر بود یه پلن b و C برای نظرسنجی گذاشتن میذاشتی مثلا قبل نظر سنجی به آبی و احمد و امیرعلی پیام بدی ببینی کی هست بذاره، الان ممکنه بخاطر دیروقت بودن دوباره یکی دو روز نظرسنجی نباشه
همینکارو میکنم منتها ابی بود و الان نیست. امیر علی هم همین الان توی تاپیک بود و در رفت/:):D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر