X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,559
نام
Mehrdad
واقعا سخته بین 2 تا شاهکار انتخاب کردن. هر 2 بازی به معنای واقعی باب میل و سلیقم هستند.. انچارتد 2 که جز سرگرم کننده و فان ترین مدیاهایی هست که تو کل زندگیم تجربه کردم.. از اون ور سرعت و هیجان GOW III چه گیم پلی چه داستان و گرافیک خفنش جز سوپر خفن ترین تجربه های گیمینگم بوده و هست و خواهد بود.. و اینکه به نظرم دلیل اصلی علاقه گیمر ها به گاو 3 خشونتش نیست، سرعت و هیجان دیوانه وار گیم پلی و داستان و بازی هست ( + خشونت بازی :D ) خلاصه که رای ما U2 :[

حالا چند تا نظرسنجی بعدی رو تصور کنید :/
motor-optimize (1).gif

حسی که موقع انتخاب بین این 2 تا داشتم :/

View attachment Brexit2.mp4

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
View attachment 150929

سلطان خائنین اینجا خوابیده بعد شلنگو گرفتین روی من و علی @Safety & Peace :D سر آنچارتد 4 همین پیمان شکنان اومدن گفتن آنچارتد 4 که بهترین نیست توی سری ، فعلاً به کیلزون 2 رای میدیم ، بعد موقع نظرسنجی آنچارتد 2 که رسید حسابی هوای بهترین نسخه ی سری رو خواهیم داشت :D حالا سر آنچارتد 2 یهویی آنچارتد 4 میشه بهترین نسخه ی سری :D آخه لعنتیا من سر به کدوم بیابون بذارم ؟ :D

یه کم بییییییشتر از چند صفحه عقب بود :D ماشالا بچه ها سنگ تموم میذارن یهو 10 تا 10 تا صفحه میره جلو :D
خواهش می شود :D
من این پست رو تازه دیدم:D
خیر!!! همیشه گفتم U4 بهترین نسخه هست و خودت غلیان احساسات من رو لحظه به لحظه بازی داشتی دنبال میکردی! :))

یه عده دیگه حذفش کردن ننداز گردن من:( شما خائنید که تعداد کمی GOW وارد مسابقات کردید:-" و الانم چنین ضد تبلیغ هایی انجام میدید:-"

و نمیرم بیرون>:)

یه روزی انتقام این کارتون رو میگیریم:(

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ازتون راضیم دوستان:D جدی اولش که نظر سنجی گذاشته شد، میخواستم ادمین رو منشن کنم که کلا این تالار بازیسنتر رو منهدم کنه:|:D که یه دفعه روزنه امیدی میون ابرهای سیاه دیدم:D

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
U2!!خدارو شکر حق داره به حق دار میرسه :D

ناموسا اگه قرار باشه گاو 3 هم بیاد بالا این دیگه نظرسنجی نیست، رسما گاو سنجیه :D از زمین و زمون و آسمون گاو میباره :D ی نگگگاهی به دور و ورتون بندازین آقایون به فکر آینده باشین!!!!
نیتن به این خوشتیپی به این خوشگلی بانمکی اون ور کریتوس با کله کلش بی اعصابه صب تا شب قرص میخوره خدایان مردمو جر میده شوخی هم سرش نمیشه:Cursing:

Un4 که حذف شد(:-") نیتن به گردن ما حق داره باس بیاد بالا:)>-

رای ما و شما:
Uncharted 2 :">:Thumbsup:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
View attachment 151014

هنوز در عجبم چطور همچین چیزی رو حذف کردید رفت :

View attachment 151015
آقا وقتی شرایط رای دهندگان رو قبل از رای گیری بررسی نمی کنید همین میشه دیگه. اصلا کسی که زیبایی بانو کلوئی رو میبینه بعد به ارتش هلگاستا رای میده واقعا صلاحیت رای داره؟ :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
انتخاب سختیه، ولی GOW III رو انتخاب میکنم !
به GOW رای بدید وگرنه کریتوس با Claws Of Hades میاد روحتونو میکشه بیرون..... :-">:)

اصلا با وجود اسم کاربریت، نکنه به فکر U2 هم افتادی؟:D

==============================================
دوستان عزیز، فن های عزیز حاجیمون کریتوس

یک روز دیگر باقی مانده است!:D:|

نگذارید این لکه ننگ باقی بماند:D

نگذارید احسان/علی (من همچنان باور دارم که شما یکی هستید!:D) به اهدف شومشون برسن:D

من را مجبور نکنید عکس های «پاچه های» آفرودایتی و پرنسس پوسایدن رو بکوبم سر در تایپک!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر