X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
بهترین نسخه 3 گانه اصلی برا من گاد3 بود , به ترتیب بگم گاد3>گاد2>گاد1
کلکسیون خفن ترین باس ها + بهترین شروع تمام بازی ها (از نظر من) +گرافیکی فک برانداز + نعره های کریتوس
حالا خورده به یکی از انقلابی ترین و خفن ترین بازی ها که تمام جوایز رو درو کرد و مسیر بازی های سونی رو تغییر داد . دیالوگ های به یادموندنی + ست پیس های سینمای و بی نظیر + مرحله قطار + شوخی های نیتن + شخصیت های دوست داشتنی + مراحل و گیم پلی لذت بخش
فکر کنم سخت ترین نظرسنجی باشه برام نمیدونم چیکار کنم :(

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
GOW III قطعا یک شاهکار موندگاره ولی آنچارتد 2 تو زمان خودش یک چیز دیگه بود.سال 2009 بود فکر کنم که مثل خیلیای دیگه در حال خرید 360 بودم که E3 شد و تریلر دیوونه کننده آنچارتد 2 رو دیدم.همون شروعش تو برف کافی بود تا برم سراغ خرید PS3 با تمام سختی هایی که اون زمان خرید بازی هاش داشت.نکته جالبش هم این بود که خود بازی از اون تریلر هم خفن تر بود.دیگه هیچوقت هیچ بازی و تریلری اونجوری منو هایپ نکرده.
GOW هم هر 4 شماره اصلیش رو در یک حد دوست دارم.این حذف بشه بقیه شون هستن:D

• Like
Reactions: Kainé

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
گاد ۳ بدترین و زشت‌ترین و نوب‌پسندترین و شبیه‌ساز طناب‌بازی‌ترین شماره نسخه. گیریم که قبول.
بازم کل آنچارتدها حریف شیخ کریتوس کبیر نمیشن. جمع کنید برید خونه‌تون و به کارهای زشتتون فکر کنید:>

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
@Timeless One

میشه اینو بن کنی؟

والا تو و دار و دسته رو باید بن کرد با این رای های کذایی ! :|

کسی هست که قبول نداشته باشه GOW III حداقل بین شماره های اصلی و 2018 ضعیف ترین GOW بود ؟
در مقابلش بهترین انحصاری PS3 که شروع انحصاریهای خفن PS بود و سطح بازیهای اکشن ادونچر رو بالا برد.

Mortals :|
GOW کلا فرقی نمیکنه کدوم، بهتره :| فکت##

GOW2018 هم اگر کلا اول نشه که رای گیری تعطیل میشه بر میگردیم از اول ?

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوست اینو فراموش نکنید که برای برنده شدن کریتوس، نیازی به تصاویر «پاچه های» آفرودایتی و پرنسس پوسایدن نیست.:D:D
عشقم کم کم دیگه پروپاچه های عیال های موقت کریتوس رو باید رو کنید :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کسی هست که قبول نداشته باشه GOW III حداقل بین شماره های اصلی و 2018 ضعیف ترین GOW بود ؟
در مقابلش بهترین انحصاری PS3 که شروع انحصاریهای خفن PS بود و سطح بازیهای اکشن ادونچر رو بالا برد.
ظاهرا 26 نفر قبول ندارن. با بتک بن بکوب روی اسمشون:D

من احساس میکنم ملت شماره 3 رو بیشتر به خاطر خشونتش و اینکه به طرز لذت بخشی خدایان رو میکشی دوست دارن:D وگرنه از نظر لول طراحی مراحل به شدت یکنواخت و داستانی هم در حد متوسطه. مقایسه-ش هم با 2 و 2018 شوخیه واقعا.
والا تو و دار و دسته رو باید بن کرد با این رای های کذایی ! :|
این ابراهیم همونیه که یه بار آناناس نشونش دادی ها/:):D چه زود یادت رفت. این بود ارزش های ما؟

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
من که رای نمیدم به هرکدوم رای بدم عذاب وجدان میگیرم :D
دوتا ابر شاهکار تمام عیار که برام بعد از RE4 و TLOU 1&2 بهترین بازیای زندگیمن و هیچ فرقی ندارن به نظرم
کلا به نظرم 4 نسخه آنچارتد و 6 نسخه یونان گاد جورین که نمیشه بگی کدوم بهترن همشون یکین :D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
ظاهرا 26 نفر قبول ندارن. با بتک بن بکوب روی اسمشون:D

من احساس میکنم ملت شماره 3 رو بیشتر به خاطر خشونتش و اینکه به طرز لذت بخشی خدایان رو میکشی دوست دارن:D وگرنه از نظر لول طراحی مراحل به شدت یکنواخت و داستانی هم در حد متوسطه. مقایسه-ش هم با 2 و 2018 شوخیه واقعا.

این ابراهیم همونیه که یه بار آناناس نشونش دادی ها/:):D چه زود یادت رفت. این بود ارزش های ما؟

هرکسی در زندگیش اشتباهاتی میکنه ? قابل چشم پوشیه !
حالا برو به نیما بگو ! با همونم فالوده بخور ! من میدونم و شماها ?

================

@voldmort برات متاسفم ! این بود ارزش ها ؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
از الان مشخصه برنده هر گروه به برنده کدوم گروه میخوره ؟
اگه مشخصه لیستش رو میخوام ببینم
احیانا من نامرئی نیستم ؟
سوالم هم که گنگ نیست ظاهرا
به یک "نه" ساده هم راضی بودم
:(

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
فکر کنم فقط بشه با یکی از بهترین بازیهای تاریخ ps بشه جلوی این کریتوس خشمگین رو گرفت .. رای منم تو صندوق انچارتد ۲

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
در راستای اینکه U2 بهترین U نیست (U4>U3>U2>U1 ) و اینکه GOWها همشون شاهکارن ( GOW I = GOW II = GOW III = GOW GOS = GOW 2018 )
و به طور کلی GOW بین تمام بازی های این نظرسنجی، بالاترین و بهترین و خفن ترین هست، پس رای ما مشخصه! GOW III !
لذت بخش ترین باس راش دنیا>:) (و البته بهترین انتخاب برای پایان داستان 3~4 بازی قبلش! هرچیزی جز این میبود داستان کلاهمان میرفت تو هم:| مخصوصا اون ایده جفی که فرای ناامید کننده میبود! )

همون اپنینگ GOW III کلهم اجمعین U2 رو میخوره میبره>:) :D

یعنی شرم کنید اگر لذت تجربه ی ترکوندن پوسایدون رو کشیدید و باز به چیزی جز GOW III رای میدید:|

---

@benjohn
از هر زاویه ای نگاه میکنم، افرودایته>کلوئی :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
در راستای اینکه U2 بهترین U نیست (U4>U3>U2>U1 ) و اینکه GOWها همشون شاهکارن ( GOW I = GOW II = GOW III = GOW GOS = GOW 2018 )
و به طور کلی GOW بین تمام بازی های این نظرسنجی، بالاترین و بهترین و خفن ترین هست، پس رای ما مشخصه! GOW III !
لذت بخش ترین باس راش دنیا>:) (و البته بهترین انتخاب برای پایان داستان 3~4 بازی قبلش! هرچیزی جز این میبود داستان کلاهمان میرفت تو هم:| مخصوصا اون ایده جفی که فرای ناامید کننده میبود! )

همون اپنینگ GOW III کلهم اجمعین U2 رو میخوره میبره>:):D

یعنی شرم کنید اگر لذت تجربه ی ترکوندن پوسایدون رو کشیدید و باز به چیزی جز GOW III رای میدید:|

---

@benjohn
از هر زاویه ای نگاه میکنم، افرودایته>کلوئی :D

اصلا احتیاج به زاویه نیست. همه اینایی که به GOW رای ندادن باید کم کم خداحافظی کنن از جمعمون ?

البته وقتی لیورپول میتونه قهرمان بشه، هر چیزی در این دنیا امکان پذیره ! مثل همین که U2 بیشتر رای بیاره از GOW 3 :| خجالت آوره برای کل جامعه گیمینگ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر