X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
حالا نمیشد جای LBP 2 رو با LBP 3 عوض کنید که مطمئن شیم دو تا از بهترین نسخه های LBP درجا قرار نیست منهدم شن :|

من که رایم بین اینا مسلما Tlou ـه در هر صورت... ولی در کل... ای دل شکسته

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
حالا نمیشد جای LBP 2 رو با LBP 3 عوض کنید که مطمئن شیم دو تا از بهترین نسخه های LBP درجا قرار نیست منهدم شن :|

این رندوم سازیه بزرگترین ظلمو در حق این مدل بازیا کرد ، همشون خوردن به یه مشت هیولا :(
ولی خب تمام این انتقام ها در گروه L گرفته خواهد شد >:) یعنی سر اون گروه اینجا دسته های سینه زنی راه میوفته ، چراغ ها رو خاموش میکنن صدای آه و ناله میاد ، یکی اون وسط خودزنی میکنه از هوش میره ، چند نفر تشنج میکنن میرن زیر دست و پا ... خلاصه داستانی داریم اون موقع :D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,784
نام
حامد
این رندوم سازیه بزرگترین ظلمو در حق این مدل بازیا کرد ، همشون خوردن به یه مشت هیولا :(
ولی خب تمام این انتقام ها در گروه L گرفته خواهد شد >:) یعنی سر اون گروه اینجا دسته های سینه زنی راه میوفته ، چراغ ها رو خاموش میکنن صدای آه و ناله میاد ، یکی اون وسط خودزنی میکنه از هوش میره ، چند نفر تشنج میکنن میرن زیر دست و پا ... خلاصه داستانی داریم اون موقع :D
bloodborne
gow 2018
u4
?

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
نه دیگه در این حد :D اینکه دیگه مراسم عزاداری نیست، این خود راگناروکه :D
ببین میازاکی و فن هاش به کنار ، خود خدا ازتون نمیگذره اگر با bb بخواین بازی در بیارین!
جدی میگم!
از روز اول من فقط منتظر همین عنوانم که هرچی دارم واسش رو کنم کف تاپیک:D>:)

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
البته bb تو دورهای اولیه خودکار حریفاشو میشکافه و عین گریت وان ها سایه ی خودشو رو تاپیک میندازه و کاربرارو وادار به عبادت(شما بخون رای دادن)میکنه?
یارکشی و رای خریدن من و فن هاش واسه فیناله:p

• Like
Reactions: Kainé

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
البته bb تو دورهای اولیه خودکار حریفاشو میشکافه و عین گریت وان ها سایه ی خودشو رو تاپیک میندازه و کاربرارو وادار به عبادت(شما بخون رای دادن)میکنه?
یارکشی و رای خریدن من و فن هاش واسه فیناله:p
BB که گروهش خیلی آسونه :D ( بیچاره بازی مورد علاقه ی من که به این هیولا خورده :( ) توصیه میشه از سولزبورن انرژی رو روی بخش سولز قضیه بذاری :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
BB که گروهش خیلی آسونه :D ( بیچاره بازی مورد علاقه ی من که به این هیولا خورده :( ) توصیه میشه از سولزبورن انرژی رو روی بخش سولز قضیه بذاری :D
اتفاقا سر سولز۱ هم داستان هااااااا دارم >:)
اینجا میخوام روضه ی آرتوریاسو بخونم:(
میخوام دلارو ببرم به اولاسیل:((

• Like
Reactions: Sepi_60 and Kainé

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی

خائن?‍?‍??‍❤️‍?‍?:-"
اسپویل نکن داداش. بذار هر گروه رو به جای خودش ببینیم و گروهک تروریستی شما رو آماج دشنام‌های رکیک قرار بدیم:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

اسپویل نکن داداش. بذار هر گروه رو به جای خودش ببینیم و گروهک تروریستی شما رو آماج دشنام‌های رکیک قرار بدیم:D
خیالت راحت چیزی اسپویل نشده :D نمی دونی کی و کجا به کدومشون میرسی :D

• Like
Reactions: m.a.t

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ببین میازاکی و فن هاش به کنار ، خود خدا ازتون نمیگذره اگر با bb بخواین بازی در بیارین!
جدی میگم!
از روز اول من فقط منتظر همین عنوانم که هرچی دارم واسش رو کنم کف تاپیک:D>:)
نگران نباش خودم کنارتم>:) عین مار چنبره زدم توی تاپیک تا وقتی که نوبتش سر برسه:D قراره اون موقع Orphan of Kos رو احضار کنیم و بندازیم به جون بقیه:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

اذیت نکن مرد :D
من بازی Level Maker دوست ندارم کلا :D
الان ماریو میکر 2 "خودم" خریدم داداشم ـه که توش فقط مرحله میسازه :D من فقط یه لاشی مصرف کننده ام که تو این بازی ها همیشه میپرم رو مراحل دیگران :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
اذیت نکن مرد :D
من بازی Level Maker دوست ندارم کلا :D
الان ماریو میکر 2 "خودم" خریدم داداشم ـه که توش فقط مرحله میسازه :D من فقط یه لاشی مصرف کننده ام که تو این بازی ها همیشه میپرم رو مراحل دیگران :D
البته خداوکیلی LBP 2 فقط لول میکر نبود، بخش داستانی هم که ساخته بودن، حتی بنظرم از مراحل داستانی ماریو میکر 2 هم خیلی لول دیزاین بهتری داره.
کلا برای همین الانم خیلی گولاخه!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
البته خداوکیلی LBP 2 فقط لول میکر نبود، بخش داستانی هم که ساخته بودن، حتی بنظرم از مراحل داستانی ماریو میکر 2 هم خیلی لول دیزاین بهتری داره.
کلا برای همین الانم خیلی گولاخه!

اون که مسلمه
بخش داستانی ماریو میکر صرفا یه تتوریال یخورده باشکوه تر از حد معموله... با استوری مود های بازی های مدیا مولکول قابل قیاس نیست (مخصوصا اون چیزهایی که از Dreams دیدم... اوففففف)
ولی در کل چیزی که واقعا بهش به نسبت Tlou برتری میده همون بخش طراحی مراحلشه :D که من کلا تو این فازا نیستم :D... هر چند طبیعتا از لحاظ آرت استایل سرش میارزه به کل تن Tlou :-" منتها حیف کل ماجرا این نیست و خاطرات ما با Tlou یخورده عمیق تره

• Like
Reactions: Arima Kishou

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر