X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
miss me with that gay shit
اسنیک و رایدن انگار از بازیگرای وبسایت men هستن:)) :D
مثل اینکه شما تخصص دارید، که در این زمینه به درجه کارشناسی رسیدید:D ماشالا با تاپ های اون سایت ها هم اشنا هستید:-?
---
@Kaine @Akiba
رایدن MGS2 رو اره جدا بدم میاد ازش با اینکه کرکتر خوبیه...ولی مال MGS4 رو حتی اونایی که از رایدن خوششون هم نمیومده، خیلی خوب باهاش کنار اومدن:D
کلا رایدن MGS4 عالیه:D

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
واقعا MGS4 یکی از شاهکارایی بود که بازی کردم ولی با این حال به U2 رای دادم چون برای من فراتر از شاهکار بود و واقعا تجربه فراموش نشدنی و نابی بود لعنتی :D
ولی هیچی از ارزش های MGS4 کم نمیشه :D

بقیه گزینه ها هم که نقش شلغمو دارن این وسط :))

:x

142882

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
خدایی خیلی سخته. من بین MGS4 و U2 بدجوری گیر کردم. من اون زمان که MGS4 بازی کردم شرایط سنی جوری بود که خیلی چیزای بازی از درک و فهم من بالا تر بود:D شاید اگه اون زمان بود 100% به U2 رای میدادم ولی همین چند ماه پیش بعد 10 سال شاید بیشتر دوباره رفتم سراغش واقعا شاهکاره البته U2 هم بازی انقلابی هست و کاملا بی نقص ولی خب MGS4 یه چیز دیگست :D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
احسانKaine@ چرا اینکارو با MGS4 کردین ای بابا اصلا بر چه مبنایی هست این سید بندی ها؟ رندومه؟ :D
در اینکه Uncharted 2 شاهکار به تمام معناست شکی نیست ولی MGS4 کلا یه بازی خاصه نمیشه با کلمات تشبیهش کرد. جزو بازی های پیک این صنعته از نظرم.
پس بهش رای میدم از بقیه دوستان هم دعوت میکنم حتما بهش رای بدن که بیاد بالا :D

از همون بدو ورود به تایتل اسکرین و موسیقی متن خاطره انگیزش تا اندینگ بازی، مجذوب کننده و بی نظیره.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سید بندی نداره این گروه ها ؟ کلا جریان گروه بندی چیه ؟ :D الان چرا این 2 تا با هم افتادن ؟! :|
رندوم سازی:D ما 80تا بازی رو 3بار رندوم سازی کردیم و نهایتا این شکلی شد:D
یه چیز مهمی که این وسط وجود داره اینه که چون عناوین معروف شماره های زیادی دارن، طبیعیه که توی بعضی گروه ها یکی دو با هم باشن و بعضا با عناوین خوب و گنده دیگه هم به هم بخورن:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
:|:|:|
از یه طرف MGS4 جزو خاطره‌انگیزترین بازی‌های عمرم هست. از همون روزهای اول که معرفی شد و بعدش تریلرها یکی یکی می‌اومدن و انقدر هرکدوم رو ۳۰،۴۰ بار دیدم که تک‌تک دیالوگ‌ها و صحبت‌ها هنوز توی ذهنم هستن، تا بعدش که خود بازی منتشر شد و PS3 نداشتم و رفتم به سبک فیلم‌های سینمایی کل کاتسین‌هاش رو دانلود کردم و فکر کنم یه ۸،۹ ساعتی بود!‌ :D
من با این بازی چه از طریق همین کاتسین‌ها و چه بعدها موقع تجربه‌ی خودش زندگی کردم و اشک ریختم و کلاً جزو محبوب‌ترین بازی‌های عمرم محسوب میشه.
از اون طرف هم U2... الله اکبر! :D یه بازی به شدت باکیفیت و خوش‌ساخت که زمان خودش یه تحول بزرگی توی کیفیت تولید بازی‌های AAA ایجاد کرد. شاید چیز خیلی جدید و اوریجینالی نداشت، ولی همون موارد قبلی رو انقدر محشر به کار برد و با ست‌پیس‌های حیرت‌انگیز ترکیب کرد که مغز آدم هنگ می‌کرد موقع بازی کردن!
U2 یکی از بهترین بازی‌های عمرم بوده که ۴ یا ۵ بار هم تمومش کردم و جزو رکوردداران بنده محسوب میشه، به عنوان کسی که شاید از هر ۳۰ تا بازی فقط یدونه رو دوباره تکرار کنم، چه برسه به چند بار تکرار.
در شرایط برابر رأی دادن برام خیلی سخت بود، ولی الآن که می‌بینم فاصله زیاد هست و MGS4 داره مظلوم واقع میشه، دیگه رأی بنده می‌رسه به این بازی. :D
این همه صحبت کردم و حواسم به R&C نبود!‌ :|‌ اون بازی هم انقدر بهم حال داد که اگه توی یه نظرسنجی دیگه می‌دیدمش سریع انتخابش می‌کردم. یکی از لذت‌بخش‌ترین بازی‌های این نسل برای من بود و جزو معدود بازی‌هایی که به محض یه دور تموم کردن، دور دوم رو شروع کردم و دیدم حیفه همچین پلتفرمر خفنی رو بذارم کنار، البته یه جورایی شوتر پلتفرمر! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر